Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Rayton

  Drop

  Temat to zamknięcia. Pozdrawiam.
 3. Żegnaj pseudo jutuberku. Jednego mniej.
 4. Szkło handlu to bardzo głupi pomysł. Ten serwer jest klasyczny, a Szkło handlu by to popsuło
 5. Yesterday
 6. Aura P biolog księgi klątw oddane Kt 300kk
 7. body 55 aura P , berek m3 , wirek m1/m2 biolog - 2 pamiątki oddane koń 21 poziom - militar cw; 200kk mp:10kk
 8. Yashin

  Drop

  Z tych metinów na odpowiednim lvlu masz zmiankę prawie co metin, do tego egzo, kamienie duchowe i fasolki, z metków 65 rady. Są opłacalne i są ruszane, na dolinie co chwilę ktoś dropi, na metkach 55 pewnie też, gorzej z metkami 65, bo wtedy już lepiej iść na ognistą. Ogólnie na nie, im szybciej drop przestanie być zmieniany typ lepiej.
 9. Ktos jeszcze bedzie sie wypowiadac?.
 10. Temat do zamknięcia.
 11. Rayton

  Drop

  Cześć, W związku z tym, że po każdym m2 lata coraz więcej dropków, a metiny w przedziałach 40-65 są praktycznie nieruszane to proponuję coś z tym zrobić. Pisząc "coś zrobić" mam na myśli m.in. dodanie dropu z małą szansą na zdobycie jakiegoś cennego przedmiotu jak np. marmur błogosławieństwa, albo zwiększenie z każdym poziomem metina szansę na zdobycie zaczarowania/wzmocnienia przedmiotu albo zwoju egzorcyzmu. Proszę szanowne grono forum o wypowiedź co o tym sądzicie, ponieważ moim zdaniem zarobek na metinach 40-65lv powinien być bardziej opłacalny. Pozdrawiam serdecznie, Rayton.
 12. Kupiona. Do zamknięcia
 13. Chaos

  Chaos żegna

  Pierwsza właścicielka Chaosa właśnie się z Wami żegna, oddaję postać w inne ręce i serdecznie pozdrawiam wszystkich napotkanych graczy. :)
 14. MeNeLiSkO698

  Truta +0

  Kupię trute +0 Pw w grze
 15. Witam. Sprzedam bodziaka 69 lvl. Postać w Jinno. Biolog zrobiony do tego lvla. Aura p, berek m4, wirek m3, szarża 16 pkt, 3-stronne 1 pkt. Misji brak. CW: 300kk KT:---
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...