Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/21/2020 in all areas

 1. 5 points
  Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Poprawiono literówki przy zmianie przynęty. Dodano w opisie czas trwania do Butów Wiatru u Handlarki Różnościami. Zmieniono ikonę Pierścienia Lokalizacji. Poprawiono dialogi w misji ze Skradzioną Spinką. W metinach 5-20 zwiększono szansę na KU. W metinach 5-20 dodano Drop Wzmocnienia Przedmiotu (mała szansa), Peleryny Męstwa (średnia szansa, 1 sztuka) W metinach 25-35 zmniejszono szansę na Drop Zwoju Egzorcyzmu (do poprawy), dodano Peleryny Męstwa (średnia szansa, 1 sztuka) W metinach 40-75 dodano Peleryny Męstwa (średnia szansa, 1 sztuka) W metinach 75-90 dodano drop Zwoju Egzorcymu, Rady Pustelnika, potrójną szansę na Zaczarowanie Przedmiotu, zmniejszono szansę na Zwój Błogosławieństwa oraz Spróchniałą Skrzynię W metinach 85-90 zmniejszono szansę na Pierścień Doświadczenia, Rękawice Złodzieja, Peleryne Uciekiniera (o parę %) Do minibossów w M1 (Cung-Mok, Mu-Rang, Jug-Hyul, Young-Ji, Li-An, Lykos, Scrofa, Bera, Tigris) dodano drop: -Peleryna Męstwa (średnia szansa, 2 sztuki) -Wzmocnienie Przedmiotu (niska szansa) -Złoty Pierścień (średnia szansa) Do minibossów w M2 (Bo, GooPae, Mahon, Choung) dodano drop: -Peleryna Męstwa (średnia szansa, 3 sztuki) -Zaczarowanie Przedmiotu (mała szansa) -Złoty Pierścień (średnia szansa) Do Best Maniak, Łucznik, Żołnierz, Specjalista dodano drop: -Zaczarowanie Przedmiotu (mała szansa) -Peleryna Męstwa (średnia szansa, 3 sztuki) -Spróchniała Skrzynia (mała szansa) -Złoty Pierścień (średnia szansa) Do Best Kapitan dodano drop: -Spróchniała Skrzynia (mała szansa) -Bryła Złota (mała szansa) Do Reinkar. Ezot Przyw. dodano drop: -Rada Pustelnika (mała szansa) -Potrójna szansa na Zaczarowanie Przedmiotu (mała szansa) -Spróchniała Skrzynia (mała szansa) Do Umarły Rozpruwacz dodano drop: -Kamień Duchowy (mała szansa) -Potrójna Szansa na Zaczarowanie Przedmiotu Do Azraela dodano drop: -Małż (potrójna mała szansa) -Rada Pustelnika (średnia szansa) -Zwój Egzorcyzmu (średnia szansa) -Kamień Duchowy (mała szansa) -Błogosławieństwa Życia, Magii, Smoka (średnia szansa) Do Bossów Wódz Orków, Królowa Pająków, Pustynny Żółw, Dziewięć Ogonów, Zjawa Żółtego Tygrysa, Ognisty Król dodano drop: -Zaczarowanie Przedmiotu (potrójna szansa) -Dłoń Krytyka (niska szansa) -Dłoń Przebicia (niska szansa) -Zwój Egzorcyzmu (mała szansa) -Kamień Duchowy(mała szansa) -Peleryna Męstwa (niska szansa, 1 sztuka) Do Srebrnych Szkatułek dodano szansę na drop: -Peleryna Męstwa (10 sztuk) -Wzmocnienie Przedmiotu -Wykrywacz Kamieni Metin -Pigułka Krwi -Szczęśliwa Złota Moneta Do Złotych Szkatułek dodano szansę na drop: -Peleryna Męstwa (10 sztuk) -Zaczarowanie Przedmiotu -Fasolka Zen -Wykrywacz Kamieni Metin -Mikstura Pośpiechu -Obrona, Atak, Inteligencja, Życie Boga Smoków Do Szkat Blasku Księżyca dodano szansę na drop: -Zaczarowanie Przedmiotu -Biała Flaga -Chińska Ognista Petarda W następnej aktualizacji będzie edytowany między innymi drop KD z Metinów oraz dodane nowe misje.
 2. 4 points
 3. 3 points
  Wystarczy ludzi z m2 wywalić zmniejszając tam drop a problemy same się rozwiążą. Serwer się rozbuja wraz z gospodarką, b w końcu zaczną ludzie expić wyżej. Największą paranoją jest to, że największy zarobek jest właśnie w m2. Druga sprawa to niech misji wprowadzą więcej z ciekawymi nagrodami to też zachęci.
 4. 3 points
  Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: -Przy Resetowaniu Umiejętności w wypadku jeśli jest ona na M1+ odzyskacie 17 punktów, jeśli macie tam 19 punktów, zwrócone będzie 19 punktów. -Poprawiono wymianę KD na Peleryny (usunięto komunikat przy zamykaniu okienka) -Kowal w DT będzie się respił 3 sekundy po zabiciu Elit. Króla Demonów -Poprawiono OX, wcześniej pytania pułapki były losowe i czasami trafiały się np. w pierwszym pytaniu, teraz tak nie będzie -Dodano na stronie przypomnienie kodu do magazynu oraz kodu usunięcia postaci na adres e-mail
 5. 2 points
  until
  Drop Szkat. Blasku Księżyca od godz. 00:01 do 23:59
 6. 2 points
  Maxbad, każdy ma swoje zdanie przecież i to że ja jestem na tak to kto inny jest na Nie i nie ma co się denerować przez to ze ja dalbym mu szanse A co sie stanie to przeciez nie tylko moja decyzja
 7. 2 points
  Nic dodać, nic ująć. Na pl też się robiło dropa bodego 75 lvl, jedyna klasa , która mu nie ustępowała w dropie, zważywszy na trudność zdobycia dobrego eq, to był surek WP. Do pvp natomiast, body jest dobrą postacią, ale niekoniecznie najlepszą, co , daj boże, będzie możliwe to sprawdzenia i potwierdzenia na tym serwerze.
 8. 2 points
  Miałem się już nie wypowiadać ale poprostu muszę bo chciałbym, żeby to wszystko się w końcu unormowało. Na początku muszę się zgodzić z poprzednikami. Aktualnie jest to jakaś paranoja ponieważ ludzie (czyt. 80% serwera) rzucili się na las/red las żeby farmic zmianki i rady. Drop został zwiększony to na + ale problem w tym, że teraz taki średnio rozgarnięty wp z ostrzem P lub Bodziak z dobrym buffem (35-55lv) biega w red lesie bo leci mu po 2-3 zmianki + złom i inne pierdoły. Wg was to jest ok? Okej - czyli jak to rozstrzygnąć? Poprzednicy fajnie pokazali rozwiązanie tego problemu - zniwelować drop w red lesie dla małych lvli. Gracz 80-90 ( juz nie mowie wyżej bo już drop jest marny) zarabia mniej niż dropek 55 czyli podobna sytuacja jak było z m2. Myślę, że drop zależny od poziomu jest jedynym rozwiązaniem. Dropi 35 m2/dolina (drop zmianka egzo po 1szt dajmy na to), dropki 55-75 Sohan/Pieklo/Las ( 1-2 zmianki rada kamole..), postaci 80+ (2-3 zmianki w red lesie+ reszta tak jak jest). Dlaczego tak? Prosty przykład: większość tych dropkow 35-55 ma już porobione eq które im potrzebne i trzepią te zmianki na handel - cena spada i jest płacz. Gracz 80-90lv dropi zmianki i w 80% przypadków miesza sobie eq do pvp/grotę/dt/azrael - zmianki nie pojawiąją się od tych graczy na rynku. Zachowujemy balans. Aktualnie red las jest oblegany przez większość graczy z racji tego, że już serwer trochę stoi i dobrego dropa mają wszyscy. Brakuje aspiracji do wbicia wyższego poziomu. Groty graczę nie chcą - przynajmniej narazie - dlatego musi zostać zachowany jakiś balans i podziały lvlowe, żeby zarobki były adekwatne od poziomu - poprostu musi. Zanim mi zarzucicie, że każdy post graczy z topki ''miesza'' administracjii wizję serwera i nie powinni brać naszego jak i innych zdania pod uwagę to może zacznijcie myśleć samodzielnie i dojdziecie do podobnych wniosków. Tylko obawiam się, że może być juz za późno.
 9. 2 points
  i vice versa dzieciaku z 79 lvl na pl, zbyt cieńki i słaby jesteś leszczu, by kogoś oceniać. Tyle w temacie. Nawet prawdy nie napiszesz o dropie na PL. Nie wiem czy to z braku wiedzy, czy też z chęci kłamania, by obronić swoje nic nieznaczące sugestie.
 10. 2 points
  Witam. Proponuję dodać do opcji gry możliwość usunięcia informacji o podniesionych Yang. Powinno to być od początku gdy na serwerze jest ręka która sama podnosi upuszczone yangi. Powód? Brak integracji z czatem podczas expienia czy dropienia ( ogólnie uciążliwy spam).
 11. 1 point
  Temat był już poruszany wielokrotnie, nie przeszło, więc podejrzewam, że nie przejdzie i tym razem. Osobiście uważam, że takie monotonne szukanie to pewnego rodzaju kawałek starego, dobrego metina.
 12. 1 point
  a jak zaczynałeś gre na tym serwerze to wchodziłeś na klasycznego metina gdzie jedyny dungeon to DT, czy na wypchany gównami syf? Pretensje do garbatego, że ma proste dzieci...
 13. 1 point
  Cześć, proponuję, aby w tym temacie zamieszczać wszelakie literówki jakie znajdziemy na serwerze. Z tego co udało mi się znaleźć na ten moment, a nie zostało jeszcze poprawione to: - KD Magi ---> wg. mnie powinno być KD Magii; - KD Penetra ---> z tego co mi się wydaje w oryginale jest KD penetr. (chociaż tutaj już według gustu administracji); - Zwój powrotu (opis): Zwój pozwala Ci wrócić do miasta i potem powrócić od aktualnej lokalizacji ---> powinno być bodajże do; - KD Powtórki ---> Gdy podnosimy kamyk mamy na czacie napisane: Otrzymałeś Kamień duszy POWTORKI ---> powinny być POWTÓRKI; Wcześniej wysyłałem literówki odnośnie łowienia ryb, ale te zostały już poprawione. Jeśli znajdę kolejne to będę pisał. Pozdrawiam!
 14. 1 point
  - Po przeczytaniu Instr. Jazdy Konnej wyskakuje komunikat: "Nie zorzumiałeś Intrukcji Jazdy Konnej. - Gdy podnosimy przedmiot dla drugiej osoby w PT, to u tej drugiej osoby jest napisane na czacie przykładowo: Otrzymałeś <nickname> zamiast nazwy przedmiotu który otrzymałem.
 15. 1 point
 16. 1 point
  Dałbym szanse, sam nie jestem zwolennikiem dawania pierwszemu lepszemu. No ale cóź czasem warto dać szanse Malutkie Tak
 17. 1 point
  BRAWO! W końcu napisałeś 11 postów. W tym jeden w dziale pozostałe i 2 jako podania na Tutora . Nie wiesz kiedy mniej więcej zacząłeś grę - szkoda. Ja jestem w stanie powiedzieć Ci kiedy założyłeś konto na forum. Był to piątek, dokładnie 4 dni temu. Jeśli to nie jest założenie konta (i "aktywność") na forum tylko pod podanie to nie wiem jak to nazwać. Do tego już raz Twoje podanie zostało odrzucone - i słusznie. Może i brakuje Tutora, ale to nie powód, żeby brać pierwszego lepszego. Na NIE.
 18. 1 point
  Przyspieszona Rekrutacja na Moderatora Forum Aby wstąpić do Zespołu Gromo.Pl jako Moderator Forum musisz zapoznać się z tym tematem w całości. Czego oczekujemy od naszych kandydatów? Jesteś osobą powyżej 16 + lub pełnoletni. Posiadanie sprawnego mikrofonu i komunikatora głosowego Discord Wysoka kultura osobista - uczciwość, bezkonfiktowość i opanowanie Jesteś systematyczny, sumienny i cierpliwy, a także potrafisz współpracować w grupie. Masz wystarczającą wiedzę o Metin2, zasadach gry, forum oraz strukturze teamu. Posiadasz sporą ilość wolnego czasu (przynajmniej 1h dziennie na forum). Potrafisz zachować dystans emocjonalny. Posiadasz konto na forum nie krócej niż 3 dni. Co oferujemy z naszej strony? Satysfakcję z wykonywania ciekawej pracy w zgranym zespole. Ranga w grze na serwerze , discord , i na forum Możliwość uzyskania konta premium, za nienaganną pracę. Satysfakcję z wykonywania ciekawej pracy w zgranym zespole. Wzór Podania Na Moderatora Forum: 1. Imię: 2. Wiek: 3. Czy grasz na serwerze?: 4. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord?: 5. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Moderatora Forum?: 6. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na forum?: 7. Czy jesteś osobą opanowaną?: 8. Czy posiadasz wysoką kulture oraz netykiete?: 9. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko?[Przekonaj nas]: Podania normalnie wystarczy pisać w tym temacie niżej będą one rozpatrywane bezpośrednio przez nas. Glosowac mozna emotkami Lapka w Góre/Dół
 19. 1 point
  Ja bym proponował, wprowadzenie MAŁYMI kroczkami tą grotę wygnańców. Tak jak za starych czasów 'budowa' tejże groty jak na PL'u w 2k10 kiedy zbierało się Kamienie Glyph i wymieniało u Heuk-Young. Uzbierać daną ilość która jest do wprowadzenia groty, na plu bodajże to był milion a tu np 50 tysięcy a żeby było warte przyniesienia to np dostawało za jakąś ilość, bonus np 20% więcej expa, czy dropu na okres 4h albo inaczej.
 20. 1 point
  Witam, w tym temacie możecie podzielić się tym, czym zajmujecie się poza Metinem. Mam na myśli przede wszystkim Wasze pasje, które rozwijacie z dnia na dzień. Jeśli chodzi o mnie to mogę powiedzieć, że interesuję się produkcją filmową oraz informatyką. Pozdrawiam.
 21. 1 point
  to powinno dzialac od lvla... ze 90+ ma duzo wieksza szanse na 3 mixy z 90 metka ... niz 75 lvl.
 22. 1 point
  a ja to nie rozumiem dlaczego w ostatniej aktualizacji został zmniejszony drop zmianek na 75+,a na 25-75 został tak samo duzy jak był. CHORE Nie opłaca sie wbijac wyzej niz 55lvl
 23. 1 point
  @DaMeD-Damian Zapraszam na discorda na pw do mnie. Rekrutacja Dalej Jest OTWARTA
 24. 1 point
  Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Wieża Demonów została zoptymalizowana pod osoby ze słabszymi komputerami. W metinach 25-35 zmniejszono szansę na Drop Zwoju Egzorcyzmu (do poprawy) - poprawiono W metinach 75-90 zmniejszono szansę na Zwój Egzorcyzmu W metinach 75-90 zmniejszono szansę na drugą i trzecią zmiankę
 25. 1 point
  1. Imię: Michał 2. Wiek: 24 3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]:6/10 4. Poziom postaci:70 5. Nick Glownej Postaci: ZlySenHuskY , Postać poboczna : Xenobi4 6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci: 41h , Postać poboczna : 68h 7. Ilość minut gry na głównej postaci: 2479 , Postać poboczna : 4134 8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Od około 2 miesięcy. 9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3 : Posiadam Discord większość czasu używam tego programu ze względu za jego mobilność na smartfonie. 10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Tak 11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Pomysłów nie brakuje choć są one zapewne takie sam jak większości graczy na serverze. 12. Czy posiadasz program do nagrywania?: Tak 13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 8/10 14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Jestem osobą sumienna w wykonywaniu powierzonych mi funkcji. Spędzam dużo czasu przed komputerem ponieważ taką wybrałem drogę zawodową więc mam sporo czasu między pracami na rozwiązywanie problemów graczy w sieci. Chciałbym wspomóc server oraz odciążyć administrację przy wyłapywaniu nielegalnego oprogramowania używanego przez graczy do ułatwiania sobie gry oraz w nieczysty sposób zarobku a co za tym idzie w dużej mierze powiększania swojej przewagi nad graczami grającymi w uczciwy sposób i dla własnej przyjemności. Podanie składam 2 raz liczę na pozytywnę rozpatrzenie choć wiem że nie spełniam wymagań forumowych dla funkcji GM aczkolwiek na swoją obronne w tej sprawie posiadam niezbite dowody że pomysły czy napisanie 2 raz podobnego tematu nie ma większego sensu na wbicie sobie postów i jestem za przejrzystością forum dla przeglądających. Myślę że napisałem wystarczający argument aby administracja lekko przymkła oko na warunki związane z forum .
 26. 1 point
  Zapraszam serdecznie na nowy kanał będziemy go rozwijać wspólnie z wami
 27. 1 point
  until
  Bonusy: Exp i Drop +25% od godz. 15:00 do 23:59
 28. 1 point
  Mam propozycje zeby dodac pod nickiem i awatarem na forum mozliwosc wpisania królestwa, gildi, poziomu postaci, nicku postaci tak jak to bylo na starym PLu
 29. 1 point
  Sprzedajesz konto? No co Ty! jajcowałem.
 30. 1 point
  Kompletnie w dupie masz wymagania na GMa a mimo to najbardziej śmieszy mnie uzasadnienie. Parafrazując: zawsze chciałem mieć swój serwer, ale nie umiem go zrobić, więc dajcie mi GMa. Oczywiście na NIE.
 31. 1 point
  Jak już pisałem wyżej, to wybiega poza klasyk dlatego pytamy Was co o tym sądzicie. To, że pojawiły się teraz dwie propozycje odnośnie Hazardu nie znaczy, że mamy tylko takie pomysły, po prostu chcemy wiedzieć na przyszłość co o tym sądzicie i czy będzie sens coś takiego kiedyś przygotować. Niedługo dodam inne propozycje, ale teraz proszę o pisanie na temat, konkretnie o tym evencie, a nie o całej reszcie.
 32. 1 point
  Czeeść! Gram na serwerze od ponad tygodnia, a zapowiada się, że będzie to dłuższa przygoda, stąd też jest i konto na forum. Dzień dobry!
 33. 1 point
  Ceny pereł są adekwatne do tego jak dropią. Wyobraz sobie, że zwiekszony drop małży = niższy zarobek dla rybaków jak i graczy 86+. Azrael z którego jakąś perłe średnio można zdobyć co 10 wypad+ stałby się martwym dungiem. Hełmy tracą na wartości. Tytanki nikt niechce robić bo za slaba. Grota to poprostu nowe eq ( tryton niebianka qiliny ) oraz nowe misje ala biolog na 92 i 94.
 34. 1 point
  Czasowo? Nieda sie szybciej, i tak czekasz ma resp. Jedynie Metek mapki ale z dobrymi chakrami szybciej ubijesz niz nie jeden body.
 35. 1 point
  Ja bym nie liczył, że pojawią się kolejne 99lv. Z top10 graczy serwera grają 4 a z top20 może z 10. Sam osobiście chciałem wbić ale wizja popsucia sobie dropu w red lesie+ Hwang który nic nie daje jakoś mnie zniechęca. A nie mam na tyle czasu żeby robić ALTa 86lv do lasu. Dziwi mnie czemu ludzie nie wbiją sobie tego 86-90 żeby porobić biologi i mieć fajną postać. Przecież można zrobić dropka do m2 czy doliny skoro zarobek na wyższym lvl wam nie odpowiada.
 36. 1 point
  A KTOS CI KU*WA BRONIL EXPIC I ROBIC EQ ?? Nie ale ty wolales siedziec w m2 90% swojej gry i teraz masz pretensje z3 jestes za slaby na wrozke? Do siebie miej pretensje. 2 miesiace 50 lvl miales i placz teraz. Serwer wystartowal rowno dla wszystkich . a co do mojego zycia to sie od*ierdol bo nie powinno cie to obchodzic co robie i gdzie. Najbardziej wkur*iajacy ludzie ktorzy nic nie wiedza. A i jak widac na tutora sie nie dajesz bo dalej srasz niz dupe masz.
 37. 1 point
  +10000000 serwer nie będzie się rozwijać jeżeli na mniejszym lv będzie większy zarobek niż na większym, trzeba czymś skusić graczy żeby się rozwijali a nie siedzieli w m2 czy dolinie.
 38. 1 point
  Najprościej w opcjach gry dodać opcję Info o yang : on/ off
 39. 1 point
  3mam kciuki odcinek spoko Ps. Mam nadzieke jakis gm niedlugo ci zaoferuje smy na konkurs xd
 40. 1 point
  O co chodzi? Widać przecież, że czytałeś ten post, bo skorzystałeś z wzoru podania. Dlaczego nie poczekałeś, aż napiszesz te głupie 10 postów, które są wymagane? Te kilka dodatkowych postów nie byłoby przecież problemem a tak to pokazujesz jaki masz stosunek do wymagań. To tak jakby nie mając nawet matury w CV w rubryce wykształcenie wpisywać: wyższe, ale w planach. Nie bierz tego do siebie, nic do Ciebie nie mam tylko strasznie irytuje mnie takie coś. W prawdziwym życiu to nie przejdzie. Nie spełniasz wymagań - chociażbyś miał najlepszą ofertę, wylatujesz z przetargu. Falstart... Znowu.
 41. 1 point
  Cóż za wspaniały czas! Ja też przeglądając forum zauważyłem miłe zachowanie pewnego gracza opisującego miłe zachowanie tutora opisującego miłe zachowanie graczy. Tyle miłości! Również wszystkich pozdrawiam. GulDan bardzo ładnie się zachował, że o tym napisał na forum.
 42. 1 point
  hahah , nie wiem po co ale mam mniej więcej licznik otwartych małży , ten jak mi eq prześwietlił tyy ..
 43. 1 point
  Bardzo to miłe . Ciekawe kiedy xardas mi da 100 sm za to ze go reklamuje wszedzie.
 44. 1 point
  Mam sajko fana widze. PS. Wykarzesz się jak doczekamy sie turnieju zanim skonczymy rozgrywkę może coś będzie.
 45. 1 point
  Dzisiaj nastąpi przerwa w dostępności forum. Będą trwały prace polegające na przeniesieniu oraz aktualizacji forum. Przerwa w dostępności forum potrwa od godziny 23:59. Prace potrwają około 2 godzin.
 46. 1 point
  Dobra co do ekonomi to sie zmienia I ceny szaleja ale to juz na kazdym hardzie tak jest, zobaczymy co doda aktualizacja. Serwer International jak najbardziej na nie, po angielsku Malo kto gada moze z 1% a to ma byc Polski serwer z Polskim starym klimatem. Co to Administracji to sa to ludzie kazdy sie kloci I nie kazdy ma ten sam ‘pomysl’ ale wiekszosc tego sie dzieje prywatnie I zawsze sie dogaduja (czasami to zajmuje troche dluzej ? ) wiem bo sam z nimi bylem ? Co do Raina to nigdy nie odpisywal w grze ? do Komunikacji masz Tutorow, Moderatorow, GM, SGM. Administratorzy sa do administracji a nie do odpisywania graczowi od tego masz innych ludzi I panel. Jak by Rain czy Bull mieli kazdemu odpisywac to nic by na serwie nie bylo robione.
 47. 1 point
  Breaking Bad polecam. Szczególnie początkowe sezony. A jak coś na odmóżdżenie to brickleberry lub rick i morty?
 48. 1 point
  Dom z papieru gorąco polecam ?
 49. 0 points
  Nie odpisujemy w własnym podaniu.. nie znam cie nie widziałem na serwie aktualnie jestem na NIE masz nabite 7 postów a wymagane jest min 35...
 50. 0 points
  1. Imię: Paweł 2. Wiek: 23 3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]: 2 - Stawiałem za dzieciaka serwery z kolegami na hamachi. 4. Poziom postaci: 34 5. Nick Glownej Postaci: SobociakYT 6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci: ~24h 7. Ilość minut gry na głównej postaci: ~1434 8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Dokładnej daty rozpoczęcia gry na Waszym serwerze nie pamiętam, ale aby odpowiedzieć na Wasze pytanie coś około tygodnia. 9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3: Owszem 10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Tak, ale była to czysta zabawa, wspomniałem o tym powyżej w podpunkcie "3" 11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Na chwilę obecną nie, serwer idealnie wpasowuje się w moje gusta klasycznego metina z małymi udogodnieniami. 12. Czy posiadasz program do nagrywania?: Posiadam dwa programy: 13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 8 14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Staram się dążyć do celów które sobie wyznaczam, jednym z nich było kiedyś dziecięce marzenie odnośnie posiadania własnego serwera MT2, czyli też pełnienie funkcji Game Master'a, niestety brak środków jak i wiedzy nie pozwoliły mi stworzyć projektu który wtedy miałem w swojej głowie. Jeżeli chodzi o mnie to należę do tych osób które chętnie pomagają bezinteresownie innym, takie podejście życiowe zawdzięczam głównie dobremu wychowaniu. Myślę, że cechuje mnie umiejętność postawienia się po obydwóch stronach konfliktu.
×
×
 • Create New...