Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/18/2020 in all areas

 1. 1 point
  Witam, chciałbym zaproponować nowy system związany z oddawaniem kamieni dusz+4 których wartość jest zerowa. Pomysł zaczerpnięty z konkurencji a wygląda to tak: Misja w której oddajemy biologowi czy innemu NPC KD+4. Sami wybieramy, którą misję z konkretnym KD chcemy oddawać (można oddawać tylko jeden kamień na raz).-Ilość sztuk do oddania: 20 -Oddajemy co 4h -25% na wejście Gdy spali to można oddawać kolejny raz aż do pomyślnego.Nagrody za oddanie poszczególnego kamienia:- - 3% potwory- - 3% krytyka- - 3% penetracji- - 5% szybkości zaklęcia- - 3% na wojowników- - 3% na sura- - 3% na ninja- - 3% na szamana- - 25 obrony- - 3% bloku- - 500 pż- - 3% uniku- - 500 pe- - 5% poruszania się Eliksir Kolekcjonera - redukuje czas na oddanie Kamienia oraz zwiększa szansę na pomyślne przyjęcie o 20%.Aby go wytworzyć, potrzebujemy: 5x , 5x , 3x . Myślę, że jest to naprawdę ciekawa propozycja i kamienie będą w końcu czymś potrzebnym a odpał nie jest jakiś kosmiczny i nie psuje nic jedynie delikatnie boostuje postać i daje możliwości rozwoju.
 2. 1 point
  Jak w tytule, zastanawiam się o co chodzi z nimi w kalendarzu eventów? W kwietniu również jego termin przeszedł bez echa, bez żadnego tematu na forum do zapisów, zgodnie z jego opisem w kalendarzu. W tym miesiącu również jest już mniej niż 7 dni do jego daty, a na forum wciąż cisza. Czy te turnieje mają szansę być zorganizowane, czy są tylko tak o, wrzucane w kalendarz na dany miesiąc?
 3. 1 point
  sell BUFFKA 75LVL SKILE G1 (2x) KT: 350KK
 4. 1 point
  Dokładnie o to chodzi. Wejść, połowić rybki, pokłócić się troszkę pod DT. Poczuć stary, dobry klimat M2
 5. 1 point
 6. 1 point
  Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: W Niebiańskich Zbrojach zmieniono bonus Regeneracja PŻ na Maks. PŻ (max 15%). Niebiańskie Zbroje od poziomu +0 do +9 posiadają 144 obrony. Dodano Próbę Szczęścia Yang. Polega ona na tym samym co Próba Szczęścia, lecz cena wejścia to 2.000.000 Yang. Do wyboru są 3 beczki, a 2 z nich są prawidłowe. Z fałszywej Beczki dropią dodania, zmianki oraz sztabki. Próba za Yang oraz Żeton posiadają osobne rankingi. https://gromo.pl/proba_szczescia/zeton https://gromo.pl/proba_szczescia/yang Wymagana aktualizacja klienta!
 7. 1 point
  Potrzebne jak najwięcej na dt, dużo na strzały, w zależności jaką postacią idziesz. Full kryta(więc buff potrzebny), żeby bic azka co najmniej 7k z krytem. Idź pierwszy raz z buffem weź Full odpały, roski i zobaczysz czy dasz radę. Musisz go bić stojąc tyłem do niego, żeby go nie odpychac, nie wchodzą wtedy wszystkie hity. To chyba tyle...
 8. 1 point
  Dla mnie osobiście dolina, ale tylko przy pewnych warunkach: - nie uciągniesz w red lesie - nie ogarniasz red lasu (respy, itd) - lubisz spokój na spotach Sam bije na 30lvl Metki Cienia. Zmianek leci dość duzo - czasem wypadnie 2. Kamole duchowe, egzo, fasolki, ogony + (teraz nawet do 4,5kk stoją). Na godzine (przy wolnych spotach) 80-100kk. pis joł
 9. 1 point
  Bardzo bym prosił o przyłożenie większej uwagi odnośnie botów. Dzisiejszej nocy był wysyp w m2 chunjo, teleportujacych się botów.
 10. 1 point
  Wysyp botów można zauważyć też rano jednak pamiętajmy, że GMowie to tylko ludzie i też muszą kiedyś spać
×
×
 • Create New...