Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BuLL

Zarząd Serwera
 • Content Count

  108
 • Wpisy z Chatbox

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

BuLL last won the day on February 18

BuLL had the most liked content!

Community Reputation

139 Knightly

8 Followers

About BuLL

 • Rank
  Team Gromo.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podczas dzisiejszej przerwy zaszły następujące zmiany: Dodano 7 nowych misji: -Oszczepy (30+) -Poszukiwania Starszego Brata (36+) -Ciastka Ryżowe (39+) -Dochodzenie (41+) -Lekarstwo dla balso (48+) -Przepis Octavio (49+) -Żabie Udka (57+) Wymagana aktualizacja klienta.
 2. BuLL

  xxx

  To nie miejsce na takie posty. Od tego jest system zgłoszeń, z którego już skorzystałeś. W przypadku, gdy nie otrzymacie kodu z SMS należy wysłać reklamacje: https://zaplac.to/reklamacje
 3. Szanse dropu zależą w dużej mierze od różnicy poziomu postaci, a zabijanego potwora/metina/bossa. Przykład dla przedmiotu, który ma 10% szansy na drop: Postać ma 15 poziomów mniej niż potwór to szansa to 18%. Przy 10 poziomach mniej szansa to 15%. Na równym poziomie jest 10% szansy na drop. Mając 5 poziomów więcej jest to 9,2% Mając 10 poziomów więcej jest to 5% Mając 13 poziomów więcej jes to 1% Mając 15 poziomów więcej jest to 0,1% Dodatkowo mając założoną Rękawicę Złodzieja szansa 10% zmienia się na 20%. Mając dodatkowo Rękawicę Złodzieja jako bonus do konta to 20% zamienia się w 40%. Inna sprawą jest to, że nie wszystko dropi w ten sposób, ale 99% przedmiotów tak działa (np. Szkata Rippera, Zasuszona Głowa ignoruje różnice poziomów). Jeśli ktoś chce sobie posprawdzać jak to wygląda na różnych przykładach w metinie to zapraszam tutaj: http://imerr.github.io/m2dropcalc/ Tak został stworzony Metin i tak to też działa u nas (jak zapewne wszędzie indziej).
 4. BuLL

  Walentynki

  Włączony został drop Walentynkowy z wszystkich potworów do godziny 23:59.
 5. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Wieża Demonów została zoptymalizowana pod osoby ze słabszymi komputerami. W metinach 25-35 zmniejszono szansę na Drop Zwoju Egzorcyzmu (do poprawy) - poprawiono W metinach 75-90 zmniejszono szansę na Zwój Egzorcyzmu W metinach 75-90 zmniejszono szansę na drugą i trzecią zmiankę
 6. Uruchom patcher jako administrator, spróbuj wyłączyć firewalla lub dodać patcher do wyjątków.
 7. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Poprawiono literówki przy zmianie przynęty. Dodano w opisie czas trwania do Butów Wiatru u Handlarki Różnościami. Zmieniono ikonę Pierścienia Lokalizacji. Poprawiono dialogi w misji ze Skradzioną Spinką. W metinach 5-20 zwiększono szansę na KU. W metinach 5-20 dodano Drop Wzmocnienia Przedmiotu (mała szansa), Peleryny Męstwa (średnia szansa, 1 sztuka) W metinach 25-35 zmniejszono szansę na Drop Zwoju Egzorcyzmu (do poprawy), dodano Peleryny Męstwa (średnia szansa, 1 sztuka) W metinach 40-75 dodano Peleryny Męstwa (średnia szansa, 1 sztuka) W metinach 75-90 dodano drop Zwoju Egzorcymu, Rady Pustelnika, potrójną szansę na Zaczarowanie Przedmiotu, zmniejszono szansę na Zwój Błogosławieństwa oraz Spróchniałą Skrzynię W metinach 85-90 zmniejszono szansę na Pierścień Doświadczenia, Rękawice Złodzieja, Peleryne Uciekiniera (o parę %) Do minibossów w M1 (Cung-Mok, Mu-Rang, Jug-Hyul, Young-Ji, Li-An, Lykos, Scrofa, Bera, Tigris) dodano drop: -Peleryna Męstwa (średnia szansa, 2 sztuki) -Wzmocnienie Przedmiotu (niska szansa) -Złoty Pierścień (średnia szansa) Do minibossów w M2 (Bo, GooPae, Mahon, Choung) dodano drop: -Peleryna Męstwa (średnia szansa, 3 sztuki) -Zaczarowanie Przedmiotu (mała szansa) -Złoty Pierścień (średnia szansa) Do Best Maniak, Łucznik, Żołnierz, Specjalista dodano drop: -Zaczarowanie Przedmiotu (mała szansa) -Peleryna Męstwa (średnia szansa, 3 sztuki) -Spróchniała Skrzynia (mała szansa) -Złoty Pierścień (średnia szansa) Do Best Kapitan dodano drop: -Spróchniała Skrzynia (mała szansa) -Bryła Złota (mała szansa) Do Reinkar. Ezot Przyw. dodano drop: -Rada Pustelnika (mała szansa) -Potrójna szansa na Zaczarowanie Przedmiotu (mała szansa) -Spróchniała Skrzynia (mała szansa) Do Umarły Rozpruwacz dodano drop: -Kamień Duchowy (mała szansa) -Potrójna Szansa na Zaczarowanie Przedmiotu Do Azraela dodano drop: -Małż (potrójna mała szansa) -Rada Pustelnika (średnia szansa) -Zwój Egzorcyzmu (średnia szansa) -Kamień Duchowy (mała szansa) -Błogosławieństwa Życia, Magii, Smoka (średnia szansa) Do Bossów Wódz Orków, Królowa Pająków, Pustynny Żółw, Dziewięć Ogonów, Zjawa Żółtego Tygrysa, Ognisty Król dodano drop: -Zaczarowanie Przedmiotu (potrójna szansa) -Dłoń Krytyka (niska szansa) -Dłoń Przebicia (niska szansa) -Zwój Egzorcyzmu (mała szansa) -Kamień Duchowy(mała szansa) -Peleryna Męstwa (niska szansa, 1 sztuka) Do Srebrnych Szkatułek dodano szansę na drop: -Peleryna Męstwa (10 sztuk) -Wzmocnienie Przedmiotu -Wykrywacz Kamieni Metin -Pigułka Krwi -Szczęśliwa Złota Moneta Do Złotych Szkatułek dodano szansę na drop: -Peleryna Męstwa (10 sztuk) -Zaczarowanie Przedmiotu -Fasolka Zen -Wykrywacz Kamieni Metin -Mikstura Pośpiechu -Obrona, Atak, Inteligencja, Życie Boga Smoków Do Szkat Blasku Księżyca dodano szansę na drop: -Zaczarowanie Przedmiotu -Biała Flaga -Chińska Ognista Petarda W następnej aktualizacji będzie edytowany między innymi drop KD z Metinów oraz dodane nowe misje.
 8. BuLL

  Drop w M2

  To jest błąd. Dodano nową szansę na Zwój Egzorcyzmu, zamiast zmienić starą szansę. Reszta pozostała bez zmian jeśli chodzi o ten Metin. Dzisiaj w nocy to zostanie poprawione, a pełna lista zmian jest w trakcie produkcji.
 9. BuLL

  Kilka propozycji

  Wypowiem się teraz odnośnie dropu. Balans dropu jest właśnie przygotowywany. Ulepszony zostanie drop z bossów oraz metinów na wysokie poziomy, aby wysokie poziomy też mogły zarobić, a przynajmniej miały więcej zmianek do mixowania EQ, ale to tylko jedna ze zmian. Też widzimy co się dzieje na serwerze i zbieramy informacje co jest nie tak, analizujemy to a potem przygotowujemy poprawki. Często pojawiający się temat to także Grota, zanim będziemy ją wprowadzać pojawi się finalna ankieta z pełnym opisem jakby to wyglądało i wtedy zdecydujecie. Dodam tylko, że nie będą tam dropiły truty, exp nie będzie lepszy niż w Red Lesie, nie zmieni się to w strasznym stopniu tego jak się zarabia na serwerze, drop będzie zbalansowany. Co do reszty zmian na razie się nie wypowiem, dam Wam dodatkowy czas na dyskusję, a w tym czasie dokończę zmiany w dropie i parę innych poprawek. Przepraszam, że tyle to trwało, lecz będzie to poprawione przy najbliższej aktualizacji (tej z dropem).
 10. BuLL

  Event Rybacki

  Wyniki eventu: Najdłuższy ogół ryb: 1 Ryoreko 2 Nairobi 3 RATMAN 4 Aine 5 lVIPlTheBoss 6 Greyk 7 IpeKWeeD 8 Shaveres98 9 Galibardi 10 Bzyku Najdłuższa ryba: 1 RATMAN 2 Shaveres98 3 DilerPiko 4 Zasadzka 5 Kanshin 6 Nairobi 7 Ryoreko 8 Navee 9 ANSUFATI 10 Greyk Ilość złowionych ryb: 1 General 2 lVIPlBuff 3 Lizbona 4 Kanshin 5 Chlopeszko 6 lVIPlTheBoss 7 Greyk 8 Oslo 9 RATMAN 10 Brunecia Osoby, które są na liście są proszone są o PW w grze do [GA]BuLL lub [GA]Rain, aby otrzymać nagrody.
 11. BuLL

  Event Rybacki

  Dzisiaj od godziny 20:00 do 22:00 wyłowione ryby będą miały przypisany rozmiar. Złowione Ryby oddajemy do Rybaka, przeciągając je na niego. Oddawanie Ryb będzie dostępne do godziny 23:00. Nagrodzone zostaną osoby z poniższych kategorii -Ilość złowionych ryb -Najdłuższa oddana ryba -Najdłuższy ogół oddanych ryb
 12. KhoMha otrzymał odpowiedź, że około 2 tygodnie zajmą prace nad Grotą, ale jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie, ponieważ dyskusje na temat Groty oraz dalszych aktualizacji nadal trwają. Grota nie musi jednak znaczyć tego wszystkiego co napisałeś. Wszystko zależy od wykonania i balansu. Oczywiście jeśli ją dodamy weźmiemy pod uwagę to, że starzy gracze musieli się męczyć w lesie i Grota nie będzie dla nowych specjalnym ułatwieniem we wbijaniu poziomów i zarobku, a raczej kontynuacją dla wysokich poziomów. Mógłbyś jednak nam zaufać i poczekać na jakieś konkretne informacje co do tego jak to ma wyglądać, bo równie jak Tobie i nam zależy na klimacie i tym, żeby nie zmieniło to diametralnie tego jak wygląda rozgrywka na serwerze. Zapraszam do dalszej dyskusji w tematach do tego przeznaczonych, a jeśli jednak się z nami postanowiłeś pożegnać to wszystkiego dobrego, żegnam.
 13. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: -Przy Resetowaniu Umiejętności w wypadku jeśli jest ona na M1+ odzyskacie 17 punktów, jeśli macie tam 19 punktów, zwrócone będzie 19 punktów. -Poprawiono wymianę KD na Peleryny (usunięto komunikat przy zamykaniu okienka) -Kowal w DT będzie się respił 3 sekundy po zabiciu Elit. Króla Demonów -Poprawiono OX, wcześniej pytania pułapki były losowe i czasami trafiały się np. w pierwszym pytaniu, teraz tak nie będzie -Dodano na stronie przypomnienie kodu do magazynu oraz kodu usunięcia postaci na adres e-mail
 14. BuLL

  Rzut Monetą

  Jak już pisałem wyżej, to wybiega poza klasyk dlatego pytamy Was co o tym sądzicie. To, że pojawiły się teraz dwie propozycje odnośnie Hazardu nie znaczy, że mamy tylko takie pomysły, po prostu chcemy wiedzieć na przyszłość co o tym sądzicie i czy będzie sens coś takiego kiedyś przygotować. Niedługo dodam inne propozycje, ale teraz proszę o pisanie na temat, konkretnie o tym evencie, a nie o całej reszcie.
 15. BuLL

  Rzut Monetą

  Klasyczne eventy takie jak Tanaka, Opony, Złote Żaby, Czerwony Smok są przygotowywane, a Event Rybacki już mamy gotowy. Jeśli masz pomysł na inne eventy, klasyczne to jak najbardziej zapraszam do dodania propozycji na forum. Jeśli chodzi o "Rzut Monetą" ma to być mini-event dla chętnych chcących spróbować swojego szczęścia, coś innego niż wszędzie. Możliwe, że jeśli się zgodzicie, to dodamy to po prostu na pewien okres czasu, np. tydzień, a po tygodniu nagrodzimy najlepsze osoby, a event będzie uruchamiany co parę tygodni.
×
×
 • Create New...