Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BuLL

Zarząd Serwera
 • Content Count

  154
 • Wpisy z Chatbox

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

BuLL last won the day on March 30

BuLL had the most liked content!

Community Reputation

210 Knightly

8 Followers

About BuLL

 • Rank
  Team Gromo.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BuLL

  Administracja

  Nie rozumiem problemu. To, że akurat pare osób poprzekłądało szpony na 10 różnych kont i nie chciało ich oddać jak pozostałe osoby to musiałem je zbierać, a w celu zabezpieczenia szponów nałożone zostały tymczasowe blokady na osoby, które odmówiły oddania Szponów, które Rain przypadkowo nadał na OX jako nagrodę. Nikt kto nie próbował na tym się wybić ani trochę nie ucierpiał, a czerpanie korzyści z błędów gry to łamanie regulaminu. Niemniej najmocniej Was przepraszam za zamieszanie, które wprowadziła ta sytuacja.... wprowadzę niezbędne zmiany, aby coś takiego nigdy więcej nie miało miejsca, a wracając nie miałem innej możliwości niż to pozbierać w ten sposób, a zbyt wielką szkodą by było to olać... Jeśli ktoś ucierpiał przy kupnie Szponów po OX to straty zostaną w 100% pokryte.
 2. Nie było żadnych zmian w dropie, o których nie pisałem.
 3. Problem związany z opóźnionym logowaniem został zlokalizowany, udało się go też naprawić (na razie na serwerze testowym, ale wydajność podniosła się na tyle, że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to nawet jeśli będzie 10x więcej graczy to nie będzie żadnych problemów z logowaniem). Wymaga to jednak przeprowadzenia paru testów, aby problem wyeliminować raz na zawsze i uniknąć zbędnych komplikacji. Poprawka ta powinna zostać dodana dzisiaj w nocy.
 4. Poprawiono drop z Berana-Setaou. Poprawiono drop z Czerwonego Smoka. Wzmocniono Czerwonego Smoka. Wgrano poprawki, aby przyspieszyć logowanie w godzinach szczytu. Trwają prace nad kolejnymi optymalizacjami.
 5. BuLL

  BADANIA 92 94

  Dla niektórych będzie idealnie, dla niektórych będzie tragedia. Nie dogodzisz wszystkim, więc pozostaje jakiś złoty środek odszukać. Teraz Grota nie zmienia aż tak roli Red Lasu, ale od wyższych poziomów ma dużo lepszy exp niż red las. Ulepszanie nie jest takie, że po 2 dniach wszyscy będą latać z niebiankami, tylko będzie średnio 1 przeróbka dziennie, co za tym idzie większa satysfakcja z takiej broni/zbroi. Może i jest wszystko za trudne, ale lepiej zacząć od takiej wersji i ułatwić jeśli Wam nie pasuje, niż na odwrót.
 6. BuLL

  BADANIA 92 94

  Jeśli ktoś nie rozumie dlaczego nie zostały wprowadzone z Grotą, to wyjaśniam. Codziennie od rana do rana siedzę i czytam forum, pw na forum, discorda, zgłoszenia na stronie, potem dodaję grotę, komnatę, dropy, ustawiam moby, , zbroje, bronie, ustawiam całą resztę, po jakimś czasie nie wiem w co włożyć ręce, ale mam znowu parę pw i zgłoszeń, a dodawanie aktualizacji zaczyna się rozciągać w czasie, a wtedy podejmuje decyzję, że najpierw dodam Grotę, a gdy dokończę questy, to wtedy je dodam. Exp w grocie jest większy niż w red lesie, ale od wyższych poziomów. Nie chcieliśmy, żeby wszystkie 80+ wpadły do Groty i w ciągu paru dni dobiły 99, ale jeśli jest dla Was za słaby, to też można nad tym pomyśleć... Przy aktualnym dropie kluczy/ulepów można przerobić około 1 przedmiot dziennie. Drop i ulepszanie głównie ustalał Rain, więc możecie z nim podyskutować, lub stworzyć ankietę, a ja mam jeszcze parę rzeczy do nadgonienia. Jeśli któreś z rozwiązań dotyczące Groty Wam nie odpowiada to polecam założyć sensowną ankietę. Według mnie też przyda się parę zmian, a plusem jest to, że zmiany w dropie/ulepszaniu/expie to teraz parę minut roboty, więc zmienić nie ma problemu, grunt, żeby propozycja była przemyślana i zaakceptowana przez społeczność.
 7. Dodano nowe mapy: -Grota Wygnańców v1 -Grota Wygnańców v2 -Świątynia Smoka Wstęp do Groty Wygnańców od poziomu 75. Wymagany Krwisty Kamień. Lodowa Wiedźma występuje w Grocie v1, respi się co 4 godziny. Generał Yonghan występuje w Grocie v2, respi się co 6 godzin. Beran-Setaou znajduje się w Świątyni Smoka. Do wejścia do Świątyni Smoka wymagany jest 2x Kręty Klucz przez osobę otwierającą dostęp do Świątyni Smoka. Każda kolejna osoba, która chce dołączyć ma na to 5 minut i wymagany jest 1x Kręty Klucz. Na zabicie Beran-Setaou macie 60 minut od czasu otwarcia Świątyni Smoka. Ze Stalek+9 u Seon-Pyeong'a można wytworzyć Niebianki. Z broni 65+9 u Seon-Pyeong'a można wytworzyć bronie 80. Nowe ulepszacze to: -Piasek Kwarcowy -Demoniczne Prochy -Magiczne Nasiona -Wodny Kryształ -Niebieski Kryształ -Smocza Łuska -Smoczy Szpon Krwisty Kamień dropi z: -Król Demonów -Elit. Król Demonów -Umarły Rozpruwacz -Tartar -Charon -Azrael (dokładny drop ulepów pojawi się później, ale jest prawie standardowy, plus mają szanse z paru bossów) Te przedmioty można łączyć bez wyrzucania z ekwipunku: -Marmur Błogosławieństwa -Księga Obróbki Kamienia -Zaczarowanie Przedmiotu -Wzmocnienie Przedmiotu -Diament -Skamieniałe Drewno -Miedź -Srebro -Złoto -Jadeit -Ebonit -Perła -Białe Złoto -Kryształ -Ametyst -Niebiańskie Łzy Odblokowano wystawianie do sklepu: -Błogosławieństw Życia, Magii, Smoka -Ataku, Obrony, Inteligencji, Życia Boga Smoków -Mikstury Pośpiechu -Szczęśliwej Złotej Monety -Olejku Nazwy Wymagana aktualizacja klienta! Klienta należy aktualizować tylko i wyłącznie gdy gra jest wyłączona.
 8. Dodano Grotę Wygnańców. Wymagana aktualizacja klienta! Klienta należy aktualizować tylko i wyłącznie gdy gra jest wyłączona. (więcej info jak to wszystko opiszę)
 9. BuLL

  Prezentacja

  Z tego co wiem Rain zlecił już wykonanie zaktualizowanej Prezentacji serwera, więc za jakiś czas powinna zostać odświeżona.
 10. BuLL

  Odwołanie WTF?!

  Odwołania pisze się na stronie głównej, a Twoje można z góry odrzucić, gdyż mamy 100% pewność, że cheatowałeś (waithack).
 11. Grota jest przygotowana w 99%. Aktualnie czekam na poprawioną rozpiskę dropu od Raina. Dokładna data dodania Groty Wygnańców jest jeszcze ustalana, ale prawdopodobnie zostanie dodana w nocy z niedzieli na poniedziałek (najpóźniej). Żadne opóźnienia nie powinny mieć miejsca, a drop powinien zostać skończony do jutra. Mógłbym zapowiedzieć dodanie Groty na noc z piątku na sobotę, lecz nie mam tej pewności, że do tego czasu ten drop otrzymam i go wprowadzę, ale o tym jeszcze będę Was informował i możliwe, że dodamy to szybciej niż w nocy z niedzieli na poniedziałek. W sobotę i niedzielę na serwerze jest dużo osób, praktycznie cały czas, więc szkoda by było gasić serwer na dłuższy czas, aby dodać aktualizację i dlatego prawdopodobnie zostanie ona dodana bezpośrednio po weekendzie, a dodatkowy czas poświęcimy na powiększenie przyszłej aktualizacji i dokładne jej sprawdzenie. Oprócz Groty pojawi się także parę innych poprawek i zmian, ale o tym więcej gdy skończę pisać opis przyszłej aktualizacji.
 12. Ulepszanie oraz przerabianie nowych broni oraz zbroi jest w 100% gotowe. Grota v1 jest gotowa w 100%. Grota v2 jest gotowa w 100%. Świątynia Smoka jest gotowa w 80%. Pozostałe rzeczy takie jak drop, exp, siła mobów są aktualnie testowane i balansowane. Oprócz Groty szykowane jest parę mniejszych zmian i usprawnień. Między innymi dodane będą ikony aktualnie aktywnych Ros, w liście bonusów u góry ekranu.
 13. Bronie oraz zbroje zostały już przygotowane w 100%. Grota v1 i v2 także jest gotowa. Trwa testowanie Groty i ustawianie dropu.
 14. Ankiety, które zostały zakończone są usunięte, a dział Grota Wygnańców jest tymczasowy, nie wiem po co na siłe robisz aferę, to było tylko kilka ankiet odnośnie minimapy, ilości kanałów, wejścia itp, po to, żeby się dowiedzieć co Wy myślicie, nie wiem czemu odbierasz to jako coś złego, ale trudno. Mimo ankiet prace nad Grotą cały czas trwają, a ankiety w tym nie przeszkadzały.
 15. Ankiety co do Groty są po to, jak już pisałem parę razy, żeby poznać Wasze zdanie na temat pewnych rozwiązań. Jeśli przeszkadza Wam, że możecie mieć wpływ na to jak będą wyglądały aktualizacje to wcale nie musi być ankiet. Miło było Cie gościć, żegnaj.
×
×
 • Create New...