Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BuLL

Zarząd Serwera
 • Content Count

  239
 • Wpisy z Chatbox

  173
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  79

BuLL last won the day on July 7

BuLL had the most liked content!

Community Reputation

437 Knightly

About BuLL

 • Rank
  Team Gromo.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Czas na wykonanie Wieży Demonów V2 został zwiększony z 45 do 60 minut. Wyłączone zostało zadawanie krytycznych obrażeń przez bossy w DT V2, gdy mają poniżej 10% HP.
 2. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Dodany został nowy dungeon, Wieża Demonów V2. Wejście znajduje się u Strażnika Wieży Demonów. Wymagany poziom 80+ Wymagana grupa 4+ postaci Wymagany przedmiot: Zasuszona Głowa Szansa na przedmioty Zin (Mapka, Klucz) w DT została zwiększona o 50%. Zwiększono Szanse na Dodania oraz Zaczarowania przedmiotu z Metinów w M1 oraz M2. Złoty Goryl z Trudnej Księgi Misji został zastąpiony Silną Złotą Małpą. Zwiększony został koszt Przetapiania u Alchemika. Szansa na Marmur Błogosławieństwa z Best. Kapitana oraz Reinkar. Ezot. Przyw. została zmniejszona. Poprawione zostały komunikaty po zakończeniu się zwiększonej szansy na przedmioty/exp/yang. Wymagana aktualizacja klienta.
 3. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Dodany został nowy dungeon, Siedlisko Plagi. Wejście znajduje się na Górze Sohan u Strażnika Siedliska Plagi. Wymagany poziom 50-85 Wymagana grupa 3+ postaci Wymagany przedmiot: Przepustka x3 (ta sama co do V2) Zwiększono szansę na Zaczarowanie Przedmiotu x5 z Niebieskiej Śmierci. Zwiększono szansę na Wzmocnienie Przedmiotu z Metinów w M1. Drop Zaczarowań Przedmiotu z Magicznego Orka został zwiększony. Drop Zaczarowań Przedmiotu z Metinów w Jaskini Orków został zmniejszony. Wymagana aktualizacja klienta.
 4. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Dodane zostało piętro z Niebieską Śmiercią w DT. Aby przejśc na to piętro, po zabiciu Umarłego Rozpruwacza musicie porozmawiać z Pomnikiem Nieb. Śmierci i oddać Szkatułkę Umarłego Rozpruwacza. Zwiększono szansę na drop prawie wszystkich przedmiotów z Azraela. Zwiększono szansę na Niebieską oraz Krwawą Perłę z Azraela. Do dropu z Tartara i Charona dodano drop Zaczarowań Przedmiotu (3 szanse) Ze Szkaty Umarłego Rozpruwacza usunięto zbroje na 61 poziom oraz Inteligencję Boga Smoków. Do Szkaty Umarłego Rozpruwacza dodano drop 1x/3x/5x/10x Zaczarowań Przedmiotu. Do Szkat Wodza Orków, Ezot. Władcy, Królowej Pająków, Pustynnego Żółwia, 9 Ogonów, Zjawy Żółtego Tygrysa oraz Ognistego Króla dodano drop 3x/5x Zaczarowań Przedmiotu oraz 25x Wino Z Kwiatu Brzoskwini. Zmniejszona została szansa na Zaczarowanie Przedmiotu z Metinów w Jaskini Orków. Magiczny Ork z Jaskini Orków dostał dodatkowe 2 szanse na Zaczarowanie Przedmiotu. Dodane zostały nazwy map wyświetlane po zalogowaniu do Jaskini Orków oraz Próby Szczęścia. Wymagana aktualizacja klienta.
 5. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Dodany został pierwszy z nowych dungeonów, Jaskinia Orków. Wejście znajduje się w Dolinie Orków u Łowcy Orków. Wymagany poziom 30-55 Wymagana grupa 2+ postaci Wymagany przedmiot: Przepustka x2 (ta sama co do V2) Poprawione zostało wsiadanie oraz zsiadanie na Wierzchowce. Przed dzisiejszą aktualizacją te funkcje lekko lagowały, zostały one zoptymalizowane. Kolejny dungeon zostanie dodany w ciągu najbliższych dni. Wymagana aktualizacja klienta.
 6. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Poprawiono teleportację postaci, gdy znajduje się ona na Wierzchowcu. Po jej przeniesieniu nie znikają już animacje oraz ikony włączonych umiejętności. Poprawiono kilka innych, mniejszych błędów. Trwają prace nad nowymi dungeonami.
 7. BuLL

  Azrael 86lev

  Tak, dokładnie, macie racje. Trochę poszedłem tutaj na skróty z liczeniem. Te 27% dzieląc na 3 daje nam średnio 9% na każdą perłę, ale tego nie sumujemy. Już pomijając to, to drop w Katakumbach i z Azraela prawdopodobnie jeszcze będzie edytowany, między innymi z racji utrudnień jakimi są teraz wszystkie Bramy.
 8. BuLL

  Azrael 86lev

  Co do samych Pereł, to na każde zabicie Azraela masz aktualnie dokładnie 27% na otrzymanie którejś z Pereł. Przy takich wartościach dużą rolę odgrywa losowość. Z Azraela jest szansa na 6x Zmiankę, średnio po 85% na każdą. Co do reszty to nad tym pomyślimy.
 9. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Dodana została aktualizacja klienta, która powinna wyeliminować spadki FPS w Wieży Demonów. Wieża Demonów została napisana w trochę inny sposób niż wcześniej, aby wyeliminować wszelakie problemy z nią związane. Dodano oraz poprawiono kilka zabezpieczeń serwera. Wymagana aktualizacja klienta.
 10. Dzisiaj została dodana aktualizacja w której to jak działa DT zostało mocno zmienione. Pokazy slajdów już nie powinny stanowić dla nikogo problemu, po wykonaniu aktualizacji klienta. Jeśli po dzisiejszej aktualizacji komuś nadal coś nie będzie działało w DT to należy tutaj dodać komentarz według poniższego wzoru, co ułatwi nam wprowadzenie ewentualnych poprawek. -Nick Postaci -Godzina wystąpienia problemu -Kanał, na którym problem wystąpił -Piętro oraz krótki opis
 11. BuLL

  Azrael 86lev

  Drop z Azraela został zwiększony. Poziom nie ma znaczenia. W dużej mierze liczy się szczęście, czy coś poleci czy też nie. Potrzebna znacznie więcej przejść, aby określić uśredniony drop.
 12. Przez ostatnie tygodnie nasz antycheat był rozszerzany o wykrywanie nowych rodzai cheatów, które wcześniej mu umykały. Po tygodniach testów, czy wszystko jest wykrywane prawidłowo i nie ma przypadków fałszywie pozytywnych zbanowana została pierwsza fala nieuczciwych graczy i ich kont. Zmiana w regulaminie: §4.2 Handel wirtualną walutą "yang" za oficjalnie emitowane waluty pieniężne jest zabroniony. Nadal można handlować przedmiotami oraz postaciami.
 13. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Poprawiony został quest na odblokowanie Świątyni Smoka, już nie jest możliwe odblokowanie w tym samym czasie przez kilka osób. Poprawiono to jak działa skill Strzelający Smok, nie można go rzucić z połowy mapy, ale z odległości z której realnie można zadać dmg. Dodano poprawkę na skille zasięgowe, jeśli cel siedział na wierzchowcu to animacja ataku leciała w ziemię, teraz leci w postać. Poprawiono powiadomienie po ukończeniu Piekielnych Katakumb w przypadku jeśli lider party był wylogowany. Dodano dodatkowe zabezpieczenie na podnoszenie przedmiotów. Poprawiono komunikat wyświetlany po usunięciu znajomego. Odblokowano zbijanie negatywnej rangi w bezpiecznych strefach, lecz jest ona zbijana 3x wolniej niż poza nimi. Symbol Króla Przepowiedni zwiększa prędkość zbijania negatywnej rangi x2. Rękawica Króla Przepowiedni za każde zabójstwo potwora zwiększa zbitą negatywną rangę x2.
 14. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Atak Boga Smoków oprócz zwiększania obrażeń fizycznych (normalnych i umiejętności) zwiększa teraz także obrażenia magiczne. Dotyczy to umiejętności: Trująca Chmura, Mroczne Uderzenie, Ogniste Uderzenie, Ognisty Duch, Mroczna Ochrona, Duchowy Cios, Mroczny Kamień, Latający Talizman, Strzelający Smok, Smoczy Skowyt, Rzut Piorunem, Przywołanie Błyskawicy oraz Burzowy Szpon. Wczoraj zaszła zmiana w dropie z Azraela, postaci od 75 do 99 mają tą samą szansę na przedmioty. Dzisiaj szansa na wszystkie przedmioty, które dropią z Azraela została zwiększona o około 50%. Powodem jest to, że przed zmianą, postaci z niższymi poziomami, w okolicy 80 lvl'a, miały właśnie takie szanse na drop. Poprawione zostało to, kiedy podczas atakowania innych graczy w Trybie PvP ustawionym na "Wolny" nasz nick zmieni kolor i gracze będą mogli nas atakować w trybie "Pokój". Na ataki graczy, którzy są w Trybie PvP "Pokój", jesteśmy wrażliwi gdy: -Atakujemy graczy ze swojego królestwa, którzy posiadają dodatnie Punkty Rangi -Atakujemy graczy ze swojego królestwa, którzy posiadają negatywne Punkty Rangi, podczas gdy sami posiadamy negatywne Punkty Rangi Naprawiono odświeżanie się punktów statystyk po zejściu z Wierzchowca oraz po śmierci na Wierzchowcu. Zostało zmienione zabezpieczenia, które opóźniało ponowne wejście na Wierzchowca, teraz opóźnia ono kolejne zejście z Wierzchowca. W praktyce znaczy to, że bez żadnych opóźnień będziecie mogli zejść z wierzchowca, uruchomić np. Aurę Miecza i ponownie na niego wejść. Zabezpieczenie zablokuje dopiero kolejną ewentualną próbę zejścia z Wierzchowca (limit to 1 wejście i zejście na sekundę). Dotyczy to zarówno Koni jak i Wierzchowców (poprzez CTRL+H, CTRL+G oraz użycie Pieczęci).
 15. Podczas dzisiejszej przerwy technicznej zaszły następujące zmiany: Aura Miecza oraz Czarowane Ostrze nie wyłączają się już podczas zmiany kanału/ wylogowania. Zaktualizowana została mapa Dolina Orków (wejście do Groty Wygnańców). Dodany został resp Wysokiego Przywoływacza (na środku Doliny Orków). Usunięty został błąd, który występował po śmierci naszej postaci, która była na wierzchowcu (nie wszystkie statystyki się resetowały). Odblokowano możliwość sprzedaży broni na 70 poziom u Handlarzy. Dodano możliwość stakowania przedmiotów: Peleryna Uciekiniera, Pierścień Lucy, Symbol oraz Rękawica Króla Przepowiedni. Spolszczono błąd przy próbie otworzenia prywatnego sklepu, na który wystawiliście przedmiot, który jest w użytku (na przykład odpalona autopota). Do Szkaty Berana-Setaou dodano możliwość dropu Magicznego Kamienia, Małży oraz Kuponu na 10 SM. Drop z Azraela już nie zależy od poziomu naszej postaci, na każdym poziomie są takie same procenty. Z dropu ze Szkaty Azraela usunięto zbroje na 61 poziom oraz bronie na 65 poziom, zwiększono plus broni na 70 poziom oraz stalek. Do dropu ze Szkaty Azraela dodano: -Białą, Niebieską i Krwawą Perłę -Magiczny Kamień -Zwój Boga Smoków -Zaczarowanie Przedmiotu x5 -Wzmocnienie Przedmiotu x5 -Zwój Błogosławieństwa -Kupon SM -Małż -Zasuszoną Głowę -Kamień Duchowy Poprawione zostały Bramy Katakumb, wcześniej nie wszystkie się respiły. Czas, po którym zostaniecie przeniesieni w Katakumbach po zniszczeniu właściwego Metina został wydłużony o 3 sekundy. Szansa na Zaczarowanie Przedmiotu z Metinów w Katakumbach została zwiększona trzykrotnie, usunięto z nich drop KD+3 oraz broni na 60 poziom. Z dropu ze Szkaty Blasku Księżyca usunięto Pierścień Języka. Do dropu ze Szkaty Blasku Księżyca dodano: -Wino z Kwiatu Brzoskwini -Wzmocnienie przedmiotu -Fasolkę Zen -Życie, Atak, Inteligencję oraz Obronę Boga Smoków -Wykrywacz Kamieni Metin Wymagana aktualizacja klienta!
×
×
 • Create New...