Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xHARNASx

Użytkownik
 • Posts

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by xHARNASx

 1. Postać sprzedana. do zamknięcia.
 2. Dokładnie, temat wałkowałem ile miałem sił. Robiłem prezentacje i dawałem podpowiedzi ile powinno być max na magie.. Tu nie tylko zły balans jest pomiędzy magicznymi. Ten turniej jest tylko po to by się odbył poprostu. Życzę Wszystkim wysokich wygranych ^^.
 3. Mi to Lotto ja itak występuje dla zabawy. Nie mam klasówek, lecę w wojennym. Po drugie wszyscy wiemy że klasa magiczna niema żadnych szans z obecną liczba ABS na serwerze
 4. Na sell maska : https://zapodaj.net/933ef9fb333be.png.html CW 500kk KT 1.5kkk MP 100kk
 5. Aktualizacja postaci: W jednym eq posiada ABS wojenne: 60 miecze 50 dwuręczna 60 sztylety 44 strzały oraz aktualizajca KD w zbroi + przetopów w białku. Razem HP w w/w ekwipunku 18 400.
 6. Nazwa postaci: xHARNASx Poziom postaci: 99 Profesja: BM Jak się bawić to się bawić
 7. Myślę, że tak z tydzień to maks. Koniec licytacji 20.06.2020 godz. 22:00 Kiedy osiągnięta cena mnie nie zadowoli postać zostaje u mnie.
 8. WItam dziś pod młotek leci BM 99 Lvl. Postaci chyba nie muszę nikomu przedstawiać :)) Grę kończę ponieważ czas mnie ogranicza już do minimum. Sprzedaję czas poświęcony na rozwinięcie postaci. EQ: https://zapodaj.net/7345be7045d9e.png.html Oferty PW lub pod postem Zapraszam
 9. Polecam zapoznać się z labiryntami na DC https://pl-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Piekielne_Katakumby
 10. 1 i 3 Tak. 2 na nie. Odlurować spot w DT i stać na metku 70 można z zablokowana spacją i iść spać
 11. No to czekamy na informacje bo przepustek szkoda ^^
 12. Hmm Bull a jaka jest szansa na małże? Skoro wczoraj na ratach 50% z full isem i rękawica 3h w eq nie poleciała mi ani jedna małż? To albo % dropu nie jest zbalansowany albo raty nie działają tak jak myślę. Co do zmianek to jest maksymalnie 5x + jedno wzmocnienie. W temacie pereł możliwe że po zsumowaniu te % daj wartość 27% ale nie możesz tak tego liczyć. Podam przykład. Kiedy ulepszasz przedmiot na +9 masz 10% szansy. Ulepszając go 5x masz za każdym razem 10% a nie 50 %. Rozumiesz o co mi chodzi?
 13. Po weekendzie spędzonym na DC ( 50 dungow) i podsumowaniu dropu nie licząc szkatułek drop jest jakieś 20% gorszy niż był przed zmianami. Przed zmianami perle miałem średnio raz na 3/4 wyjścia najczęściej białą. Teraz wychodzi mi średnio raz na 6/7. Zmianki z samego Azka leciało zawsze 5x teraz jest od 3 do 5. Mam wrażenie, że polepszyliscie drop że szkaty kosztem dropu z samego bosa. No i dung wydłużył się o bramy( jest tak jak powinno być od początku) średni czas ukończenia uwzględniając średnia przenoszenia z metinow czyli 3/4 metin wynosi około 25- 30 min. Wcześniej robiłem w max 20. Jeżeli będzie crafting itemów u Kowala to w DC również powinny być kamienie duszy +3+4 z metinow ale nie w takiej ilości jak były ( 3/4 z jednego) tylko po jednym z metka.
 14. 3x tak. Pomyślcie więcej o kraftowaniu przedmiotów które zalewają rynek. Perły, rady, egzo itp
 15. Tutaj mowa o metkach 35 - 70. Las i red las bez zmian. Jestem na tak.
×
×
 • Create New...