Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szatko

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Wpisy z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Szatko

 • Rank
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: MrMroczny Godzina: 15:30 Kanał: CH3 brak mobów do dropienia kluczy, klient dzisiaj aktualizowany, dołączam screena. EDIT: również jak osoby wyżej piszą, problem na piętrze z kowalem, na początku albo kompletna ścinka, albo pokaz slajdów.
 2. Tego właśnie dotyczył temat, zamiast tego przerzucanie gowna z jednej strony na druga dajcie spokój ile Wy macie lat żeby za wszelką cenę ratować ego obrażając kogoś innego.
 3. O +1 A to że płaczą dobrze świadczy, znaczy że jednak coś tam ich boli
 4. Bez sensu ten temat bo zamiast rzeczowo mówić na temat Rufuz chwali się eq, naskakuje na innych szukając dziury w całym, inni bez sensu na to reagują. Są tutaj 4 słownie CZTERY nawiazania do tematu i moim zdaniem najsensowniejsze padło od Raina. W obecnej sytuacji obecność odporności na żywioły jest zbędna, należałoby bossowi wprowadzić obszarowe skille, ktore postacie tankujace z odpowiednim eq mogłyby ustac. Tyle ode mnie
 5. Ja podobnie, jestem za jak najbardziej
 6. Szatko

  Dzikie Koty.

  Polecam te ekipe lepszych świrów matka ziemia nie stworzyła
 7. Na Polskim serwerze Metin2PL mam sure WP 62lv, ostrze G9, zbroja M8, Strach M4, fajne eq 5b, w tym fms 45śr eq 2khp itd. po pamiątkach, na postaci znajduję się również dużo ulepek, IS, oraz 57kk jeśli ktoś jest zainteresowany wymianą na yangi/smy na Gromo to piszcie. Istnieje również możliwość kupna całości za plny, lecz preferuje wymianę.
 8. Witam, mogę zaproponować eq i yangi na Polskim serwie, za yangi/smy na gromo jeśli nadal aktualne Jak zainteresowany to mogę podać szczegóły
×
×
 • Create New...