Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

daw2828

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Wpisy z Chatbox

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About daw2828

 • Rank
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Alex, nie ma takiego słowa "spowrotem" nieuku, pustaku, nullinteligencie, nieomylny guru, jedyny słuszny metińczyku.
 2. Czy bonus szansa na podwójną ilość przedmiotów w ogóle działa i jeśli tak to jak i na co ?
 3. Tylko yang, nie kupuje za pln
 4. Jeśli aktualne to daje KT
 5. Dzisiaj o 5 rano zmniejszyliście drop magicznych jajek z kamieni metin, ale czemu nie ma o tym wzmianki na forum ? Nie traktujecie graczy poważnie.
 6. Jest duża podaż a mały/średni popyt, to oczywiste już dla ucznia szkoły podstawowej, że cena pójdzie w dół. Nazywamy to gospodarką wolnorynkową. Porozmawiaj bo poważnie jest lipa.
 7. daw2828

  [GM]Lunari

  Stanowcze NIE.
 8. Proponuję zakończenie eventu wielkanocnego póki nie jest za późno. Tak wywracającego do góry nogami gospodarkę eventu jeszcze nie było, gre kończą całe gildie, na allegro szambo wyje.*ało. Wołaj w całej grze to "Sell postać za pln", "Sell yangi 3kkk 50pln". Serwer pada na kolana przez brak świadomości administracji konsekwencji rozdawania itemów na eventach w tym również OX. Liczę na poparcie społeczności w tej sprawie, kolejne 13dni eventu zniszczy i zmiesza z błotem cenny czas który poświęciliśmy na budowanie naszych wirtualnych postaci.
 9. Mam trzy propozycje które usprawnią gospodarkę serwerka 1. Znacznie zmniejszyć drop KD+4 - Obecnie rynek jest zalany KD+4 na które trudno znaleźć nabywce, obniżenie częstotliwości dropu tych kamyków ustabilizuje sytuacje. 2. Zmienić system nagród w konkursie OX na takie jak Atak Obrona, Życie Boga Smoków, Petardy, Dłonie krytyka. Gracze wchodzą na konkurs OX na wiele kont. Zmianki, małże, tracą przez to na wartości co utrudnia start nowym graczom i wymusza na wszystkich graczach taktyke typu "nie dropie, wejde raz na tydzień na OX na 10 kont i sie dorobie". Ogromnym problemem jest też rozdawnictwo SM na konkursie OX, które tracą na wartości na tyle, że nie ma sensu kupować ich za niewirtualną walutę co przecież musi prędzej czy później odbić się na opłacalności utrzymania serwera nie mówiąc już o braku środków na inwestycje w reklame serwera. 3. Ta propozycja jest radykalna, trudna do wprowadzenia, ale myślę, że potrzebna - Wyłączyć możliwość zdobycia małż poprzez otwieranie ryb, fishboty to plaga naszego serwera, codziennie widuje sie świeże sklepy po brzegi zapchane małżami a każdej nocy pada kilka/kilkanaście banów. Niech małże dropią z metinów.
×
×
 • Create New...