Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Trooskafkofy

Użytkownik
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Reputation

6 Neutral

About Trooskafkofy

 • Rank
  Stały Bywalec
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety, ale jestem zmuszony wyrazic moja dezaprobate co do tej kandydatury i jestem przeciwny nadawaniu temu osobnikowi pozycji GMa.
 2. Mam podobne wrażenie, m1 jakby trochę odżyło.
 3. jak w temacie, dam złodzieja 9 za dobra parte
 4. No gdyby leciało dobrze/ tak samo na każdym lvl (+/- 10lvl) to dropy nie miałyby racji bytu. To praktycznie zmienia cała rozgrywkę metina. Narzekanie na to nie ma sensu. Pozostaje jedynie pytanie czy zrobić ta gre łatwą, czyli wasze postulaty, i osiągnąć endgane po 2 miesiącach, czy utrzymać niska szanse uzyskania max itemow i pograć dłużej. Ostatnio grałem na pl 7 lat temu, gram tutaj bo jest podobny klimat tylko wszystko jest kilkanaście razy łatwiejsze do osiągnięcia. Ciężko mi wyobrazić sobie żeby było jeszcze łatwiej. Zaraz ludzie się wymaxuja a później będzie narzekanie ze nie ma co robić. Skoro chce tego 80%, niech tak będzie. Mamy demokrację niby.
 5. Tak, drop zmianek jest ok. Spójrz na ilość bojowych 10 lud 12 siła w m1. W tym tygodniu widziałem ich 5. Nie jest to item idealny ale jest itemem dobrym. Gdyby dodać więcej zmianek i ułatwić wrzucanie max bonów tych bojowych było by 15 na tydzień z 10 ludzie 12 sila 10 kryt i 10 szycie. Itemy straciłyby kompletnie na wartości i cały serwer ubrał by się na maxa. Co byś wtedy robil?? Na ten moment jak ktoś wkreci perfekt item jest on po prostu unikatowy i daje jakas przewagę. Tak powinno zostać. Co do dropu 94 lvlem z metkow- nie oszukujmy się, każdy ma tu swoje dropy 61/75 i chodzenie na metki 94 lvlem to po prostu głupota i narzekanie na to to taki placz bez sensu. Logiczne ze im mniejszy lvl tym lepiej drogi. Tak też powinno zostać.
 6. Drop zmianek i ilość bonusów jest na odpowiednim poziomie. Ma być trudno wbić coś dobrego i bardzo dobrze, co za różnica czy wszyscy chodzą w eq dobrym czy w eq wymaxowanym, jeżeli wszyscy chodzą w takim samym eq (na tym samym poziomie jakosciowym) ? Gdyby było łatwiej to w pare tyg ludzie mieli by full max itemy i nie było by co robić. Jestem za tym zeby dodać nowe dungi dla lvl ~61 z potencjałem zarobkowym obecnych metinow w lesie dla zwykłej odskoczni i odmiany. Bosy legendarne mogą być. Fajnie będzie zbijać coś nowego z ekipa. Ogólnie jestem za wprowadzeniem ROZNORODNOSCI A NIE ULATWIEN.
 7. Stal woj +9 na sprzedaz- 1.8kkk stoi w m1 jinno
×
×
 • Create New...