Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fee1ThePower

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Wpisy z Chatbox

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Fee1ThePower last won the day on August 16

Fee1ThePower had the most liked content!

Community Reputation

13 Friendly

About Fee1ThePower

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

111 profile views
 1. Ja chcę dla serwera jak najlepiej, więc jeśli tylko będzie aktywny i rzeczywiście będzie pomagał nowym graczom, to może zdanie o nim zmienię. No i mam nadzieję, że pełniąc funkcję reprezentatywną, a więc będąc częścią administracji serwera, będzie trzymał przyzwoity poziom.
 2. To że w tej chwili nie jesteś nie znaczy, że nie byłaś wcześniej Ale zastanawia mnie czemu odnosisz się akurat do ksucia, a nie do ważniejszych kwestii, jak jego wątpliwa aktywność czy rzucanie wyzwiskami.
 3. Opinię osób związanych z DragonArmy już znamy.. i wiem, że moja opinia i tak się nie będzie liczyć, bo już widać, że to podanie przejdzie, ale i tak powiem, że jestem na NIE Dlaczego? Otóż osobnik ten ksuł mi w red lesie nie raz, a zaczął tylko dlatego, że byłem z wrogiej mu gildii. Wysoka "kultura osobista"? Po wiązankach jakie leciały pod moim adresem wątpię. Bardzo rzadko Cię ostatnio widuję na serwerze (chyba, że mieszkasz tylko w red lesie). A czy pomagasz innym graczom? Nie wiem, ale nigdy nie widziałem, żebyś odpowiedział na jakiekolwiek pytanie na czacie.
 4. Fee1ThePower

  Manwoo

  Było już dwa razy
 5. Fee1ThePower

  FMS

  Ja bym powiedział, że z 300-350kk. Takie ze śr 40/41 schodzą po ok. 180-200kk, a tutaj mamy nieco wyższe średnie i te 12 siły, która przez niektórych jest pożądana no ale to oczywiście moja opinia i fajnie jakby ktoś jeszcze się wypowiedział
 6. Dzięki chociaż liczę, że Rain się jeszcze wypowie
 7. Cześć, wiem, że tego typu tematy już się tutaj kiedyś przewijały oraz, że nie doczekały się odpowiedzi, ale piszę ten post mając świadomość, że wiele osób te kwestie ciekawią i łudzę się, że jednak jakąś odpowiedź uzyskam. Przechodząc więc do sedna.. Droga administracjo, czy też właściwie @Rain: 1. Czy macie jeszcze jakiś pomysł na ten serwer i czy projekt będzie dalej utrzymywany? 2. Co się dzieje z @BuLLem? Czy to przejściowa nieobecność na okres wakacji, czy całkowicie porzucił już serwer? 3. W przypadku twierdzącej odpowiedzi na pierwsze pytanie: Czy planowane są jakieś zmiany w administracji (które chyba każdy widzi, że są niezbędne) oraz jakaś większa reklama serwera? 4. W przypadku negatywnej odpowiedzi na pierwsze pytanie: Czy rozważacie odsprzedaż serwera? Czy to widzicie czy nie, to wciąż jest grono osób, którym zależy na tym serwerze i które są całym serduszkiem za Gromo. I sądzę, że osoby te zasługują na jakąś deklarację z Waszej strony Jeśli ktoś się ze mną zgadza, to prosiłbym o lajka oraz nierobienie tutaj spamu/odbieganie od tematu. Pozdrawiam cieplutko! Ps. W przypadku nieuzyskania odpowiedzi będę Was tu codziennie oznaczał.. aż do skutku
 8. Jestem na tak chłopak dosyć młody, ale na serwerze gra już długo i nieraz go widywałem w grze. W dodatku podanie napisane w sposób przejrzysty i bez błędów ortograficznych. No i tak jak zauważył - na serwerze nie ma obecnie żadnego TuT'a, a pomoc nowym graczom bardzo by się przydała.
 9. Na sprzedaż takie oto fenki CW: 1kkk KT: 1,9kkk Zapraszam do licytacji
 10. W sumie to z grubsza popieram przedmówcę. Tzn. op'a akurat szanuję, bo trochę na serwerze jednak siedzi, ale co do pomysłu balansu postaci, to nie tędy droga ;d Tutaj potrzebny jest właśnie większy nacisk na reklamę i na utrzymanie graczy - siedzę na serwerze po kilka godzin dziennie, i nawet jak w ostatnich tygodniach były już takie okresy, iż miało się wrażenie, że tych graczy jest nieco więcej, to znikali oni po 1/2 dniach. Jak jest na serwerze, to myślę, że każdy widzi.. mocno wieje pustkami, a czat przez większość czasu jest po prostu martwy. Już nawet człowieka nie cieszą niewybite respy metków, best. kapitanów, czy bossów, które teraz zdarzają się nader często. Jeśli więc chodzi o balans postaci, to myślę, że to po prostu nie ma sensu gdy i tak praktycznie nie ma się z kim bić. Tutaj potrzebna jest reklama, aktywna administracja (np. dodatkowy GM i TuT (btw od dawna nie ma żadnego jakby ktoś nie zauważył)) i może jakieś mini eventy, które by nieco zaangażowały graczy - np. poszukiwania GM'a. Podsumowując: ratujcie Gromo, bo smutno to na chwilę obecną wygląda.
×
×
 • Create New...