Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ERSI999

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Wpisy z Chatbox

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About ERSI999

 • Rank
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sytuacja jest tragiczna po to administracja przed wprowadzeniem groty pozmieniała dużo w ulepszaniu broni i zbroi żeby był "Hard". Duża liczą osób odebrała to pozytywnie i przyjęła wyzwanie dużo osób dużo musiało się nabigac by dropnac broszke czy pery w takiej ilości jakie to jest wymagane. Teraz broszki i perły to nie problem bo leci z dunga na średni przedział lvl co jest parodia a jak dobrze pamiętam plaga została stworzona głównie pod drop zmianek które wystarczyły by nowym gracza zrobić ekwipunek na grote. Potwierdzam że nie długo jeżeli sytuacja się nie zmieni i bd tego tak dużo i nie zrobią z tym nic serwer bd polegał na ludziach co latają plagę selaja yang za zł i kupywanie tych yang a potem za te yang od tych graczy perły broszki i zmianki. Czemu na smoka jest czas oczekiwania na komnaty oraz czas oczekiwania poszczególnej postaci a dung co niszczy gospodarkę można "latać" ciągle. Proponuję nerf dropu i ewentualnie 3h przerwy na dunga na daną postać. Bo jak wiemy 3 postacie mieć i latać na zmianę to nie problem tu mieć.
 2. Nas miałem namyśli te parę osób + Parę osób z kotów . Uważam ich za swoich czyli za jedność , ta nasza garasta osób co mg być na repach . Więc nie szukajcie dziury w całym bo tu nie chodzi o ludzi takich jak Xardas a o tych co wziął do Gildii zeby tylko miec ludzi i co udaja wielkich graczy jak jest 15 vs 3 co wyzywaja śmieją sie z nas zbiaraja dla nas zmianki itd. Xardas nie musisz sie napinać ty nie raz nam krwi napsułeś sam , a ci ludzie co najwiecej pisali wyzywali i sie smiali nigdy bez cb czy TrzePaków nie pszyszedł nawet . Panowie to nie post do zazaleń dlatego tu to jest moja ostania wypowiedz . >Xardas powodzenia z hobby i na prawdę niema co juz pisać na Forum o takich głupotach . sam żałuje ze w ogóle coś napisałem bo to głupota z naszej strony . Pozdrawiam
 3. "Wywalająć" to trochę przesadzone słowo . No był problem i to spory 2 Gildie na nas to słabo Gratuluje tego co osiągnąłeś i tu Nie chodzi o was a bardziej o ludzi co zanim przyszliście Płakali potem byli odważni a teraz znowu ich nie widać .
 4. Popieram pomysł z racji takiej że coraz wiecej bitek robi sie na serwerze i trwaja coraz dłużej.
×
×
 • Create New...