Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wujaszek

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Wpisy z Chatbox

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wujaszek last won the day on August 14

Wujaszek had the most liked content!

Community Reputation

12 Friendly

About Wujaszek

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Git reklama i pozdrawiam
 2. Wraz z DzikimiKotami mamy propozycje dodania nowych bossów i setów. Jak możemy zaobserwować na serwerze nie ma zbyt wielu 99 gdyż sam lv prawie nic nie daje przez co mało kto chce go wbijać. Jak wiemy epiki kończą się na 90 wiec można by dodać nowy set 90-99lv.(tylko nie mógłby być on za mocny by sie nie skończyło jak na plu że pvp kończy się po 1 skillu) Ulepszacze do tego mogły by lecieć ze światowego bosa co by się respił 1 na 24h ale nie ze smoka tylko nowego z którego byłoby np 50% szansy na wydropienie ulep na przerobienie na nowy set. Przez co sam boss by ożywił trochę inne gildie by się coś zaczęło dziać. Myśleliśmy też o wprowadzeniu butów quilina które by jednak trochę poprawiły balans gdyż jak wiemy wp jest aktualnie najmocniejszą postacią jeśli chodzi o pvp. Mogłyby one lecieć z nowego bosa np tego światowego i byłaby na nie niska szansa lub też mogłyby lecieć z nowego bossa który byłby po beranie i trzeba by go było zbijać w parę osób np 5-7. Wchodziło by się na niego po zabiciu berana przez np danie szkaty tak jak jest w przypadku nieb śmierci. Dzięki temu z serwera zeszło by też trochę kluczy.
 3. Witam szukam archera 80+ najlepiej ze skillami P kontakt na forum lub w grze NachalnyWuj
 4. Czemu podania na tuta polegają na lubie Cie lub nie lubie? xd
 5. Smutno mi się robi jak widzę takie osoby jak Ketrab. Gdyż nie patrzy on na serwer tylko na samego siebie nie zauważa tego ,że na serwerze nie ma TUT'orów .Sam też nie chce żebym ja był TUTorem gdyż byłem w gildii która nie lubiła się z DragonArmy. Sam zresztą z Ketrabem mam trochę na pieńku ,ponieważ wiem o takich jego rzeczach jak chociaż jego respienie bossów ,,W pobliżu DragonArmy''. Sam Ketrab nie patrzy na to by na serwerze było lepiej ,że nie ma kto odpowiadać na pytania nowym graczom czy chociaż włączyć dzień na serwerze o godzinie 15. Pomimo tego iż mnie nie lubisz Pozdrawiam Cię i życzę Ci miłego dnia
 6. 1 Nie wiem 2 Bull podobno na wakacjach był a teraz pracuje nad balansem i jakimiś poprawkami 3 Podobno tak
 7. 1. Nick Postaci:NachalnyWuj 2. Wiek: 16 3. Jak oceniasz swoją komunikatywność?[0/10]: 8/10 4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: 10.04.2020 5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord/TeamSpeak3: Posiadam oba komunikatory 6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?:Nie 7. Czy posiadasz wysoką kulturę netykiety?: Chyba tak 8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Aktualnie nie ma żadnego TuT'a na serwerze a GM'a widać raz na 2 dni. Dosyć często pomagam nowym graczom i lubię to robić. Jeśli ktoś ma do mnie jakieś pytania to zawsze staram się pomóc w miarę moich możliwości.
 8. Nazwa postaci: MAGAZYN1423Poziom postaci:42Profesja postaci: Wojownik Mental
×
×
 • Create New...