Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Styku

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Wpisy z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Styku

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To już dawno powinno być zmienione. Przez to że klasy magiczne są osłabione na tą chwilę gra na tym serwerze trzech szamanów i dwóch bm. Jestem jak najbardziej na tak.
 2. Lwia tarcza nno 10l 12 int + blok
 3. Mam wrażenie że co napiszę rufuz i jego ekipa to wszystko jest robione pod nich. Jak macie taka przewagę tutaj na serwerze nad innymi graczami to chyba lepiej dla was że generał i moby są silne bo tylko wy jesteście tylko w stanie to zbijać. Grota jest już kawał czasu nikt nie płakał bo gracze sami wybrali jaka miała być siły mobów i inne rzeczy, były ankiety każdy miał możliwość głosowania. Ale nagle ktoś przyszedł i będzie układał cały serwer pod siebie.
 4. Jeśli chodzi o postacie magiczne, mają tu bardzo utrudnioną grę i nie ma ich za wiele na tym serwerze dlatego że, po pierwsze można miec 80% abs na magię i to nie jest problem wykręcić. Po drugie atak boga smoków nie działa na skille tak jak u postaci fizycznych przez co nie ma sensu grać postacią magiczną na tym serwerze. Np można zrobić tak aby inteligencja Boga smoków dawała 12-15% ataku do skilli magicznych to by chociaż w małym stopniu zachęciło ludzi do gry np szamanem.
×
×
 • Create New...