Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Burza02

Użytkownik
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Burza02

 1. Co prawda drugi epik, ale w tym samym dniu ok. 4h po pierwszym, zrobiony zbsem za drugim razem (pierwsza próba spalona metalem).
 2. Burza02

  DT v2

  Z tego co mi wiadomo to Rain pisał że ma być zmniejszony drop zmianek, ale według mnie z DT v2 powinno dropić najwięcej zmianek uwzględniając czas zrobienia azka czy plagi czyli z 200-250 zamiast 350-380, ale faktycznie powinni zmniejszyć jeszcze szansę na misję expert, metale, kamole, broszki i niebieskie kryształy bo ich przybywa a graczy nie, ale czy o połowę czy mniej no to zależy czy ktoś robi solo czy z kimś.
 3. Burza02

  DT v2

  Proponuję kilka zmian odnośnie DT v2. 1. Zmniejszenie 3-5-krotnie dropu ulep, tj. klejnotu demona, klejnotu demona +, pamiątki po demonie i pamiątki po demonie z +. Ja na ten moment zrobiłem zrobiłem DT v2 +-78 od wprowadzenia dropu Memoriału Drako i w tym czasie wydropiłem pamiątek po ok. 500-600, a klejnotów po 700-800. Biorąc pod uwagę, że nie tylko ja chodzę na DT v2, a ulepy dropią też z DT, jest duża nadwyżka ulep, co może doprowadzić do cen rzędu 100-200k/szt. 2. Dodanie do dropu z bossów z DT v2 kości palca, ponieważ jest ich stosunkowo niewiele na rynku a potrzeba ich sporo na hełmy na 60 lv. Według mnie powinny dropić średnio 2-3 na jedno, ale można jeszcze to przedyskutować. 3. Zwiększenie czasu o 3-5 sekund na podniesienie dropu po bossach i korzeni demona. Według mnie czasu jest czasem nieco za mało żeby podnieść cały drop szczególnie robiąc DT v2 solo i czasem podnoszenie przez klawisze z i ~ nie dziala i po prostu może ktoś mieć lagi. 4. Usunięcie hitu (być może błędu) Czarta, który ma zasięg na całą mapę. Jest to nieco denerwujące kiedy ginie na hita buff lub inna postać będąca po drugiej stronie mapy. 5. Dodanie możliwości wejścia do DT v2 na min. 2 postacie. Da to możliwość oszczędzania zasuszonych głów i robienia challenge'ów na zrobienie 2/3 postaciami. Zapraszam do dyskusji
 4. Kupie bodego 35-55 lv aura P bez EQ za yang/itemy. PW w grze Burza02/4BR4K4D4BR4
 5. Zdecydowanie na tak, ogarnia serwer, jest aktywny, pomocny, kulturalny
×
×
 • Create New...