Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

F1RE

Tutor
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

F1RE last won the day on September 8

F1RE had the most liked content!

Reputation

17 Friendly

About F1RE

 • Rank
  Legenda
  Legenda

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. Interesuje Cię zamiana za surę WP? 99LVL 5XP
 2. Co do alchemii to jestem przeciw. W funkcjonowaniu rynku mogłoby pomóc dodanie nowych setów eq a do ich ulepszania spore ilości np. rad, bodzi, egzo, fasolek generalnie tego czego jest masa na serwerze. Dzięki temu byłby sens dropic te rzeczy i schodziłby one ze sklepów.
 3. W sprawach aka to mogą się wypowiadać tylko GA. Co do serwera to jest grywalny, są obecnie pasy na które serio trzeba troszkę posiedzieć zeby zrobić nie mówiąc już o ulepszaniu na poziomy +6,7,8,9. Na respach aktywne są dwie gildie Weterani i Banany plus zbijają tez wolni strzelcy. Co do zadymek to czasami się poganiamy jeśli mamy czas. Moim zdaniem potrzebne są jakieś nowe sety eq żeby zużyć dostępne na rynku szpony, łuski, perły i inne rzeczy. Z tego co mi wiadomo TeamGromo ma się troszkę zmienić.
 4. F1RE

  Nathan.

  O ile się nie mylę to nie miałem wielu okazji do pogadania. Co do podania to wszystko na plus. Myślę że jest w Tobie potencjał a i jeden z tutorów jest na emeryturze więc przyda się ktoś nowy. Podsumowując jestem na TAK.
 5. Moim zdaniem to zbędne zamieszanie z tymi językami ponieważ aż tak kłopotliwe to nie jest a są ważniejsze rzeczy do zrobienia w tym momencie. Dzięki umiejętności języków schodzą tez zwoje egzo gdyż większość chce to wbić od buta i nie czekać co wplywa pozytywnie na rynek, który ma czasami przestoje. Pozdro
 6. Przy najbliższej aktualizacji mają być rozpisane pasy więc wszystko będzie klarowne i jasne
 7. Gracze wiedzą jakie itemki trzeba na przerobienie pasa a i tak nie latają np plagi bo jest męczącym dungiem. Zobacz jaka jest dysproporcja między lustrami a zywicą na rynku. Co do rozpisania ulepek to może faktycznie masz racje i by to coś ruszyło. Temat do dyskusji. Pozdrawiam
 8. 1.35% 2.Jak zrobisz pas to będzie wszystko napisane na +1 jest 30% a na +7 10% 3.Zachęcam do zrobienia pasa wtedy na bieżąco będziesz skupował ulepki i się dowiesz jakie. Powinno to zostać jeszcze tajemnicą i motywacją dla graczy którzy jako pierwsi ulepszają pasy do tego żeby mieć możliwość kupowania ulepek po niższych cenach. 4.koszty ulepszania są rzędu k-kk yang 5.tak 6.Mi weszlo 3/8 więc nie jest źle. 7.przetopy dają 1% w pasie na moby i pewnie przy maksymalnym stopniu ulepszenia ostatni przetop da 2% ale zanim ktoś wbije to n 9 to minie ze 3 lata xD W pasie życia dają natomiast 110 pz i 3 przetop daje chyba więcej ale w tej chwili nie pamiętam ile później sprawdzę i powiem dokładnie.
 9. Lekko ubrany tzn ze letnio czy jak :D?
 10. Sura został sprzedany wczoraj uczestniczyłem przy wymianie więc zamykam.
 11. Wybijanie potworów na pladze też nic nie wnosi proszę je usunąć xD
 12. Polecam dropic lustra, zywice, sznury, serca i inne ulepki typu leki+, nasiona, ogony itd.
 13. Edit. Pomyłka z mojej strony otwieram ponownie
×
×
 • Create New...