Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

F1RE

Tutor
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

F1RE last won the day on November 13 2021

F1RE had the most liked content!

Reputation

25 Good

About F1RE

 • Rank
  Legenda
  Legenda

Recent Profile Visitors

643 profile views
 1. Proponuję dodać serce legendy do dropu z Draco(10%), beran setau(5%). Obecnie jest ono praktycznie niedostępne dla graczy bo jest na nie szansa 3razy dziennie a procent na jego zdobycie jest mały. Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje lub spostrzeżenia zapraszam do dyskusji.
 2. F1RE

  Aktualizacja

  Prywatne sprawy załatwiajcie na priv
 3. HW na szamana i ninje nie ma. Inaczej niż z postacią nie kupisz bo jest zablokowany handel tym przedmiotem.
 4. Edit. Nie dopatrzyłem ze nie spełniasz reszty wymagan np.ilosc napisanych postów. Na nie.
 5. Siemanko i życzę powodzenia przyda się nowa ekipa
 6. Full błyski, max do pz, odpornosc i unik strzal, full kryta, trucie jak dasz rade włożyć, buff 2xP, odpały. Jeśli to masz i grasz inną klasą niż WP to i tak będzie ciężko jeśli myślisz o expieniu na maxi.
 7. Pierwszy pas +9. Pozdro
 8. Interesuje Cię zamiana za surę WP? 99LVL 5XP
 9. Co do alchemii to jestem przeciw. W funkcjonowaniu rynku mogłoby pomóc dodanie nowych setów eq a do ich ulepszania spore ilości np. rad, bodzi, egzo, fasolek generalnie tego czego jest masa na serwerze. Dzięki temu byłby sens dropic te rzeczy i schodziłby one ze sklepów.
 10. W sprawach aka to mogą się wypowiadać tylko GA. Co do serwera to jest grywalny, są obecnie pasy na które serio trzeba troszkę posiedzieć zeby zrobić nie mówiąc już o ulepszaniu na poziomy +6,7,8,9. Na respach aktywne są dwie gildie Weterani i Banany plus zbijają tez wolni strzelcy. Co do zadymek to czasami się poganiamy jeśli mamy czas. Moim zdaniem potrzebne są jakieś nowe sety eq żeby zużyć dostępne na rynku szpony, łuski, perły i inne rzeczy. Z tego co mi wiadomo TeamGromo ma się troszkę zmienić.
 11. F1RE

  Nathan.

  O ile się nie mylę to nie miałem wielu okazji do pogadania. Co do podania to wszystko na plus. Myślę że jest w Tobie potencjał a i jeden z tutorów jest na emeryturze więc przyda się ktoś nowy. Podsumowując jestem na TAK.
 12. Moim zdaniem to zbędne zamieszanie z tymi językami ponieważ aż tak kłopotliwe to nie jest a są ważniejsze rzeczy do zrobienia w tym momencie. Dzięki umiejętności języków schodzą tez zwoje egzo gdyż większość chce to wbić od buta i nie czekać co wplywa pozytywnie na rynek, który ma czasami przestoje. Pozdro
 13. Przy najbliższej aktualizacji mają być rozpisane pasy więc wszystko będzie klarowne i jasne
 14. Gracze wiedzą jakie itemki trzeba na przerobienie pasa a i tak nie latają np plagi bo jest męczącym dungiem. Zobacz jaka jest dysproporcja między lustrami a zywicą na rynku. Co do rozpisania ulepek to może faktycznie masz racje i by to coś ruszyło. Temat do dyskusji. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...