Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

F1RE

Tutor
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by F1RE

 1. Proponuję dodać serce legendy do dropu z Draco(10%), beran setau(5%). Obecnie jest ono praktycznie niedostępne dla graczy bo jest na nie szansa 3razy dziennie a procent na jego zdobycie jest mały. Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje lub spostrzeżenia zapraszam do dyskusji.
 2. F1RE

  Aktualizacja

  Prywatne sprawy załatwiajcie na priv
 3. HW na szamana i ninje nie ma. Inaczej niż z postacią nie kupisz bo jest zablokowany handel tym przedmiotem.
 4. Edit. Nie dopatrzyłem ze nie spełniasz reszty wymagan np.ilosc napisanych postów. Na nie.
 5. Siemanko i życzę powodzenia przyda się nowa ekipa
 6. Full błyski, max do pz, odpornosc i unik strzal, full kryta, trucie jak dasz rade włożyć, buff 2xP, odpały. Jeśli to masz i grasz inną klasą niż WP to i tak będzie ciężko jeśli myślisz o expieniu na maxi.
 7. Pierwszy pas +9. Pozdro
 8. Interesuje Cię zamiana za surę WP? 99LVL 5XP
 9. Co do alchemii to jestem przeciw. W funkcjonowaniu rynku mogłoby pomóc dodanie nowych setów eq a do ich ulepszania spore ilości np. rad, bodzi, egzo, fasolek generalnie tego czego jest masa na serwerze. Dzięki temu byłby sens dropic te rzeczy i schodziłby one ze sklepów.
 10. W sprawach aka to mogą się wypowiadać tylko GA. Co do serwera to jest grywalny, są obecnie pasy na które serio trzeba troszkę posiedzieć zeby zrobić nie mówiąc już o ulepszaniu na poziomy +6,7,8,9. Na respach aktywne są dwie gildie Weterani i Banany plus zbijają tez wolni strzelcy. Co do zadymek to czasami się poganiamy jeśli mamy czas. Moim zdaniem potrzebne są jakieś nowe sety eq żeby zużyć dostępne na rynku szpony, łuski, perły i inne rzeczy. Z tego co mi wiadomo TeamGromo ma się troszkę zmienić.
 11. F1RE

  Nathan.

  O ile się nie mylę to nie miałem wielu okazji do pogadania. Co do podania to wszystko na plus. Myślę że jest w Tobie potencjał a i jeden z tutorów jest na emeryturze więc przyda się ktoś nowy. Podsumowując jestem na TAK.
 12. Moim zdaniem to zbędne zamieszanie z tymi językami ponieważ aż tak kłopotliwe to nie jest a są ważniejsze rzeczy do zrobienia w tym momencie. Dzięki umiejętności języków schodzą tez zwoje egzo gdyż większość chce to wbić od buta i nie czekać co wplywa pozytywnie na rynek, który ma czasami przestoje. Pozdro
 13. Przy najbliższej aktualizacji mają być rozpisane pasy więc wszystko będzie klarowne i jasne
 14. Gracze wiedzą jakie itemki trzeba na przerobienie pasa a i tak nie latają np plagi bo jest męczącym dungiem. Zobacz jaka jest dysproporcja między lustrami a zywicą na rynku. Co do rozpisania ulepek to może faktycznie masz racje i by to coś ruszyło. Temat do dyskusji. Pozdrawiam
 15. 1.35% 2.Jak zrobisz pas to będzie wszystko napisane na +1 jest 30% a na +7 10% 3.Zachęcam do zrobienia pasa wtedy na bieżąco będziesz skupował ulepki i się dowiesz jakie. Powinno to zostać jeszcze tajemnicą i motywacją dla graczy którzy jako pierwsi ulepszają pasy do tego żeby mieć możliwość kupowania ulepek po niższych cenach. 4.koszty ulepszania są rzędu k-kk yang 5.tak 6.Mi weszlo 3/8 więc nie jest źle. 7.przetopy dają 1% w pasie na moby i pewnie przy maksymalnym stopniu ulepszenia ostatni przetop da 2% ale zanim ktoś wbije to n 9 to minie ze 3 lata xD W pasie życia dają natomiast 110 pz i 3 przetop daje chyba więcej ale w tej chwili nie pamiętam ile później sprawdzę i powiem dokładnie.
 16. Lekko ubrany tzn ze letnio czy jak :D?
 17. Sura został sprzedany wczoraj uczestniczyłem przy wymianie więc zamykam.
 18. Wybijanie potworów na pladze też nic nie wnosi proszę je usunąć xD
 19. Polecam dropic lustra, zywice, sznury, serca i inne ulepki typu leki+, nasiona, ogony itd.
 20. Edit. Pomyłka z mojej strony otwieram ponownie
 21. Sprzedam święty miecz +9 bony 12 int, 10 ludzie 20 szybkość zaklęcia. CW 5kkk, mogę zamienić za inne eq pvm/pvp.
 22. Będziesz robiła jagodzianki rozumiem:D?
×
×
 • Create New...