Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jabarkas

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Wpisy z Chatbox

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Jabarkas

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na NIE. To, że kilka osób z topki ma już zrobione full eq i się nudzi, więc zaczyna wymyślać tego typu rzeczy, nie znaczy, że wszyscy gracze są w takiej sytuacji. Obecnie żeby próbować jakoś się liczyć w pvp i zadymach, trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu i nerwów. Wprowadzenie systemu pasów wprowadzi moim zdaniem jeszcze większą dysproporcję między topką a "średniakami".
 2. Zgadzam się, że dungi powinny dawać większy zarobiek niż metiny. Ale pamiętajcie też o tym co Rain napisał - jest do dung dla poziomów 35-55. Próbowaliście przechodzić go na poziomie 55? Może wtedy zarobek jest lepszy... Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu, ale myślę, że poziom 35 nie powinien być tym uniwersalnym, którym można zarabiać krocie na wszystkich metinach, bossach i dungach Dropki około 35 zwykle służyły do latania po m2, Ci lepsi mogli sobie pozwolić na metki w dolinie To co proponujecie wydaje mi się, że prowadzi do sytuacji: każdy ma 35 poziom, bo po co większy skoro tu zarobek jest nalepszy. Kilka osób wbiło 75 na wyższe dungi i ripa. Postacie z wyższymi lvlami służą tylko do pvp
 3. Jeśli nie kalkuluje Ci się chodzenie na dunga to tego nie rób... Wprowadzane są nowe lokalizacje, żeby gracze mieli wybór gdzie chcą dropić. Przed aktualizacją na 35 lvlu na orkach zarobek był przesadzony. Administracja próbuje z każdą następną aktualizacją coś zmienić, żeby było dobrze, ale wszyscy narzekają. Nie da się zbilansować dropu tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Ludzie znajdźcie w sobie trochę wyrozumiałości - nie da się od razu ustawić całości idealnie. To musi być metoda prób i błędów... Dążąc do tego, jak powinien drop wyglądać w teorii - im wyższy lvl tym lepszy zarobek, potrzeba czasu i testów. Do nas - graczy - należy zgłaszanie uwag i pomysłów, a potem czekanie na następne poprawki. Kilka osób krzyczy o poprawie dropu zmianek na dungach i bossach, jednocześnie pod innym postem narzekając na "upadającą gospodarkę" na podstawie ceny zmianek na poziomie 1kk - naprawdę... ? Chcecie żeby była możliwość dropienia 200 zmianek w 10 minut i jeszcze żeby kosztowały po 2kk. To przecież oczywiste, że im więcej zmianek będzie dropiło tym będą tańsze. Naprawdę ręce opadają.
 4. Jak w temacie, oferty z ceną tu lub pw
 5. Sprzedam Boga +8 do expa https://imgur.com/4Yxeaas Oferty poproszę poniżej lub PW
 6. Dam boga+8 exp za pvp https://imgur.com/4Yxeaas
 7. Jabarkas

  Kupie eq pvp

  Bojowy +9 dla woja Ebo+9 Buty (kozaki/fenki/ekstazyjne) Naszyjnik z lez Oferty z cenami proszę pw lub poniżej
 8. Mam kilka propozycji, może któreś okażą się warte wprowadzenia : 1. Wprowadzenie możliwości teleportowania się w dungeonach przy użyciu pierścionka zaręczynowego - oczywiście pod warunkiem, że obie postacie już znajdują się w dungu. 2. Docenienie metinów w dt - nie wyglądają one na gorsze niż te poza dt, a mimo to dropią z nich tylko KU. Może warto by było dać im poczuć się jak pełnoprawne kamienie metin i wzbogacić drop o zmianki, egzo, rady, kamole itd. 3. Drop potów na serwerze był już pare razy poruszany. Proponuję zostawić ich drop w m1 i m2 (żeby początkujący mogli je zdobyć bez kupowania, zanim zarobią na autopotki), a zablokować na "wyższych" mapach.
 9. S6 Grymuar na starym dobrym PL'u
 10. Jabarkas

  Ebonitowe +9

  Kolce ebo +9 15% 2reka 15% strzały 15% sztylety 10% diably 10% szybkosc ruchu Warte cokolwiek czy mix?
 11. Mnie też wyrzuciło, ale po dzisiejszej informacji o pewnym banie - wybaczam i zupełnie się nie gniewam tamten temat zamknięty więc napiszę tu - Dzięki Administracjo
×
×
 • Create New...