Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Salvadore

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Wpisy z Chatbox

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Salvadore

 • Rank
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nie lepiej włączyć event podwójny /potrójny drop ku? Wymiana 1 za 1 nie miała by sensu ponieważ każdy mógłby wymieniać ku tak długo aż otrzyma aurę itd
 2. +1 Drop qlin z razadora, no i oczywiście ulepy na nowy set jeśli na taki się zdecydują, a przepy na razadora z metkow powiedzmy 1% na drop i potrzeba jedną na każdą postać. Pomysł oczywiście na plus jednak z mojego punktu widzenia serwer potrzebuje czegoś nie tylko aby utrzymać grających już ludzi, dostarczając im nowych rzeczy do osiągnięcia, ale przede wszystkim czegoś co ściągnie tu nowych graczy, sam osobiście nie mam żadnego pomysłu po za opłaceniem youtuberow po aktuakizacji, ale od tego jest forum, ktoś na pewno rzuci zajebisty pomysł.
 3. Ogólnie pomysł na wprowadzenie czegoś nowego jest jak najbardziej na plus i moim zdaniem tłumaczenia typu "to zepsuje klimat serwera" są nic nie warte, jak to mówią "kto nie idzie do przodu ten zostaje w tyle". Nikt tu nie mówi o dodaniu itemow z 2 razy większymi wartościami czy też map z dropem przekraczającym zarobek z dotychczasowych dungeonów na tyle by były one nieopłacalne i zostały zapomniane, wszystko jest kwestią balansu. Jest mało 99 lvli więc może czas pomyśleć nad jakimiś udogodnieniami dla nowych graczy (jak i dla starych) aby ten exp był przyjemniejszy a drop łatwiejszy lub bardziej opłacalny (nowa mapa) co sprawi że będzie ich tu przybywać nie zmieniając się przy tym w serwery "V". Jestem również za dodaniem do isa kostiumów z opcją ukrycia wyglądu, każdy powinien móc decydować o tym jak chce by jego postać się prezentowała. Oczywiście dodanie itemu dającego 10% na potwory może w znaczącym stopniu ułatwić grę nowym osobom ale również może zepsuć balans na endgame, administracja wie zapewne lepiej ale zawsze można zmniejszyć bonusy kostiumu i fryzury do np 8% z itemka. Do tego proponuję dodanie opcji buffowania całego pt, czyli 1 szaman nie musi bufowac każdej postaci z osobna np na ustawkach czy wojnie, wystarczy użyć raz umiejętności aby każdy członek pt ją dostał.
×
×
 • Create New...