Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kapcer

Użytkownik
 • Posts

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kapcer last won the day on January 5 2021

Kapcer had the most liked content!

Reputation

28 Good

About Kapcer

 • Rank
  Legenda
  Legenda

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. dziękuje za pomoc Postac kupiona, papa
 2. Nie. Po prosut nie masz pojęcia o niczym i sie wypowiadasz. Oczywiscie, prawda.
 3. Uznam to jako spam. Po rozmowie z Rainem stwierdziłem, że nie ma sensu pisanie tego poradnika. Irytujący jesteś bardzo. Ale pograj jeszcze troche, do zobaczenia w grocie.
 4. Ehhh... chyba nie w tym jest problem kolego. Ale jak wyjdziesz wyżej z lvlem i èq to wtedy zobaczysz w czym jest problem. Tyle zmianek ile zdążą wydropic te boty to jest pikus. Pod drugie są raczej banowane na bieżąco. Moim zdaniem największym problemem jest brak graczy. Każdy kto lata azka/dt v2 jest sobie sam zapewnić w ciągu dnia tyle zmianek, ze głowa mała. Robiąc 10 dt v2 można wprowadzić na rynek ponad 3 tysiące mixow. Pomysl, ze latajacych jest z 3-4 grupy. I kto ci kupi ponad 10 tysięcy zmianek w ciągu dnia? Mało kto. Z dnia na dzień jest tego coraz więcej, każdy chce się tego pozbyć i obniża cenę bo kasa jest potrzebna. Zajmijmy się większymi problemami na serwerze, żeby liczba graczy wzrosła to i rynek ruszy.
 5. Kupie ninje daggera/archera 94 po biologu, bez eq. PRIV.
 6. Dlatego czyta się je z radami i wtedy wejdzie ci 10. koszt 10 medali to ok. 5kk. koszt 10 egzo = 7kk koszt 10 rad = 15kk Suma = 27kk 30kk uzbierasz na zaprzysiężonych w max 2h Ale chyba się nie znam xD
 7. Jak ty bojowca robisz kilka dni to serwery pomyliłeś chłopaku
 8. Kupię Daggera/archera 94 najlepiej po biologu, bez èq, za yangi!
 9. I tu wychodzi kompletna nieznajomość serwera i jego gospodarki. Rzadkich ulep i kamieni duchowych jest mnóstwo. Trzeba wprowadzić coś nowego, jakieś autorskie rozwiązania, a nie powielać to co już jest i dodawać sobie kolejnego bólu głowy. Moim zdaniem ranking taki może być, np. tygodniowy lub miesięczny i raczej pokusiłbym się o tabele dungów lub bosów. Za nagrode mogłaby być nakładka na broń dla danej postaci - takiej jeszcze nie ma na serwerze, oczywiście z możliwością handlowania + ranga nad nazwą postaci. Bonus w nakładce jakiś drobny - typu 10/5 na moby lub jakieś 1k hp.
×
×
 • Create New...