Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Obibok

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Wpisy z Chatbox

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Obibok last won the day on January 9

Obibok had the most liked content!

Community Reputation

12 Friendly

About Obibok

 • Rank
  Zaufany/a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czemu nie. Unikaty na czas nie zepsują rozgrywki.
 2. 1: Ceny lecą na łeb bo nikt nie chce kupować zmianek. Sam nigdy ich nie kupowałem bo na mix eq exp stykneło to co wydropilem. To się przydaje tylko na wyższych lv jak już się te eq wojnę robi by się klepać o gienka. Takich graczy z wyższym lv brakuje i tu jest problem. 2: Kilka botów w m1 niewiele zrobi przy takim graczu 75lv+ który dropi sobie wszystko w hurtowych ilościach.
 3. Przeczytaj jeszcze raz. 1: nowy gracz 2: bez isa 3: 0 yang w eq.
 4. Zacznij od zera na serwerze bez isa i przekładania eq. Wtedy wrócimy do tej rozmowy. Ta 30kk na zaprysach w 2h. Chce to zobaczyć xD
 5. Jest mnóstwo ale po takich cenach, że nowy gracz musiałby dropić ku aurę z co 5 metka by wyjść z M1 w sensownym czasie i móc gonić topke. Sam koń bojowy to kilka dni męczarni o ile są medale na sklepie. W innym wypadku to albo kupienie is albo wprowadzenie się do lochu małp. Co jak co ale nowych graczy trzeba jakoś przyciągnąć.
 6. Wolałbym system nagród dziennych dostepnych od 15lv. Może wiecej ludzi by to zachęciło do zostania dłużej na serwerze i wyjścia z m1. Mogło by z tego lecieć praktycznie wszystko. Od rzadkich ulep po kamienie duchowe.
 7. Jedna uwaga. Nie dodawać nic co by mogło przyczynić się do lepszej sprzedaży metali. Obecnie są one farmione w ilościach hurtowych, a yang leci na alledrogo. Ogarniecie sobie inny zarobek zamaist płakać. Tak funkcjonuje każdy serwer mt2. Coś się nie opłaca to dropi się coś innego, a tu lata się plage i zawala rynek 3 przedmiotami. Niedługo każdy będzie ją latał i co wtedy?
 8. 1: Na tak o ile wartości bonusów się nie zmienią. Nowe fryzury nie wchodzą w grę. 2: Na nie. Aktualne wierzchy pasują idealnie do mt2. Nie licząc tych eventowych* 3: HP, exp, potwory na tak. Bloku chyba przy dużo będzie (obecnie 53% z pierścieniem śmiert. Mocy) Ps: Do "topowej" gildii. Wyjazd na pandore jak lubicie klasowy syf. Wtedy zobaczycie jak bardzo to komplikuje wojny. 4: Dodać tyle samo % na luda co w złodzieju. 5: No nwm. Trute można zawsze przerzucić na woja ninje surę, a lwi tylko dla sury. 6: Na nie. Zrobienie 3x15 ABS + 2khp i tak graniczy z cudem. 7. Na nie. Sklepów nie jest i tak dużo. Mało tego zbyt dużo Januszy handlarzy by urosło xD. A i dodawanie wartości HP bosom ze względu na to, że dostaniemy 5% na potwory jest bez sensu. Nie po to się rozwija postać by finalnie j3bać się z bosami jeszcze dłużej. Przy okazji możecie rzucić okiem na jaskinie orków która jest zbugowana. Nie można kliknąć/podnieś tego zwoju. Do tego mógłby to być darmowy dung bo przepustki się nie zwracają.
 9. Jak to ktoś na tym forum napisał "klimatu i tak tu nie ma". Co do propozycji to neutral. Nowych graczy którzy nie grali w mt2 praktycznie nie ma i chyba nikt się nie nabierze na "podawanie hasła w celu weryfikacji konta"
 10. Sprawdź ile jest nowych graczy na serwerze i będziesz wiedział dlaczego nie schodzi. Ten serwer ma już rok czasu i większość graczy ma już te zbroje/bronie pvp więc nie będą brać metali bo po co im? Biżu zrobią sobie na dt bo taniej. Tak to działa i nic nie poradzisz. Najzabawniejsze jest to, że tylko yang sellerzy płaczą z tego powodu zamiast wbić na jakiegoś kotleta i zarobić dużo więcej. Nie pisz tylko, że jest inaczej bo nie uwierzę, że ktoś musi ogarniać 3kkk+ miesięcznie przez pół roku by się ubrać xD
 11. Jak już administracja chce te pasy to proponuję pierwsze pięć pasów z tej strony https://pl-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Pasy Crafting mógłby być podobny do tego z strony powyżej.
 12. Obibok

  Co wy?

  Hmm, a jak by zrobić ta samą nazwę tylko bonusy dodawać od x pkt rangi? Albo jednak nie bo mija się to z celem.
 13. Obibok

  Co wy?

  Dobra. Widzę ostatnio, że się nudzicie na serwerze i pewnie zaraz będziecie chcieli wprowadzić alchemię i szarfy. Dlatego chcę zrobić użytek z rangi byście mieli co robić. Wyglądałoby to tak, że po przekroczeniu 20tys rangi dawała by ona jakiś % na ludzi/potwory. System oklepany i znany każdemu z różnych serwerów więc wiecie o co chodzi. Im więcej pkt rangi do zdobycia tym lepiej. Do tego można dorzucić crafting owoców życia np za 20 fasolek zen.
 14. Na nie. J3bać klasowe gówno to nie pandora na którą pluję.
 15. Obibok

  Zielona rosa

  Ale bierz pod uwagę, że body wyrwie rozpro i już bije gówno, a dagger jest uniwersalny i może powalczyć z większością klas mając niższe DMG niż body. Coś kosztem czegoś, a nie jak bm niski ABS na magię + 53% bloku ciosu + ochrona dzięki której skile nic mu nie robią. On ma teraz praktycznie wszystko na swoją korzyść.
×
×
 • Create New...