Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HandlarzNR1

Użytkownik
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutral

About HandlarzNR1

 • Rank
  Stały Bywalec
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jak w temacie, wszystko na ss Ofki w poście lub na pw. YANG/EQ ONLY. 1. CW 1kkk 2.CW 600kk 3. CW 300kk 4. CW 450kk 5.CW 500kk 6. CW 250kk 7. CW 1kkk 8. CW 350kk 9. CW 350kk 10.CW 500kk 11. CW 300kk
 2. j/w moze byc mix
 3. 1. To juz do dopracowania w momencie ustalenia stałej wartości ros i wód. 2. Tak 3. Nie. Nie po to ludzie wykładali tysiące zmianek w hełmy z blokiem, żeby teraz je wywalić na glebe na rzecz nowego hełmu. Chyba, ze nowy hełm by się przerabiało z 60tki i dawałby 10bloku + jakies HP. Choć uważam, że nie ma sensu dodawać hełmów. 4. To już chyba żart Pas specjalnie pod Ciebie żeby zboostować maxymalny abs na wszystko? Kpina. Pasy klasowe wykorzystywane będą sytuacyjnie a nie, że założysz 1 pas i wywalone jajca - stać w miejscu i rzucać duchowe. 5. Ochronka od zawsze była mocna i taka powinna zostać. Zgasisz ochronke to BM już nie taki straszny na zadymach. Powinna zostać tak jak jest. 6. Tutaj ogolnie ninja bije cholernie mocne hity z Bezdów+9 co jest zbyt OP w połączeniu z chmurą. Także 70% abs na magie to minimum albo zmniejszyć jej obrażenia. Problem nie leży w hitach tylko w tym, że biegacie w eq do mixu. W momencie ubrania helmu+9 fenkow+9 pierścionka kd i tarczy 15bloku ilość MISSów jest wystarczająca (53%).
 4. Co Ty pieprzysz chlopie jak tutaj sie wbija 99 w grocie v1 bo jest zle ustawiony EXP na Zinach. A w GV1 ninja zbija spoty truciakiem bez żadnego problemu.
 5. Balansu nie ustala się przez ustawienie każdemu żeby bił 4-5k skilami. Nie na tym to polega. Kazda klasa postaci ma inne zarówno atuty jak i wady. BM - wszystkie skile trafiają z dużej odległości + mają szybką animację (poza sfera) + ochronka 33% abs. WP - Rozpro gdy nie siądzie w BMa/Bodego/Smoka to już problem i trzeba umieć złapać pod hity jako pierwsi zeby wyjść obronną ręką. Mental - potężna wartość obrażen z duchowego (6-7k przy 60%abs) jednak również trzeba posiadać podstawową wiedzę o mechanice gry żeby nie 'spalić' skilli + silne na którym nie da się obalić. Body - aktualnie najbardziej niedoceniany jednak myślę, że dobrze odpalony bez zgaszonej aury jest wstanie konkurować z każdym. Healer - mega szybkie skile + hity na które mało kto posiada abs. Smok - jak wyżej + mega odporność na ataki fizyczne z błogosławieństwa. Archer - obecnie najbardziej osłabiony - dostępne 65% abs na strzały + uniki + strach(unik). Mega wolna animacja skili których nie ma sensu używać - jedynie pojedyncze strzałki+ dokończenie pvp ognistą strzałą - mega osłabiona wartość ataku strzał/skilli przy oddaleniu się przeciwnika. Dagger - obecnie top1 postać PVP na Gromo (zaraz po niej mental)- przy 55/61% na magię jest w stanie zacząć pvp z 9-11k z samej chmury + kosmiczne hity rzędu 1,8-2.2k które zadaję o wiele szybciej niż postacie używające mieczy. Zdecydowanie zbyt OP. Także jeśli chodzi o zmiany ros to zostawienie 5% + 1% Mong mija się z celem i jest nie przemyślane. Zostawienie rosy 5% + wody Mong 10% - wporządku jeśli zostanie zmniejszona wartość ataku magicznego z trującej chmury u daggera. Zostawienie rosy 10% + wody 10% - 70% na magię - tutaj trzeba by pogrzebać w wartościach magicznego ataku u szamanów i BMa. Zostawienie rosy 5% + wody 5% - brzmi najlepiej jednak tylko po nerfie chmury daggera. Zostawienie tak jak jest nie ma sensu gdyż nikt nie będzie odpalał wody 1% która tylko blokuje nam używanie ros. Ostatecznie dodanie zamiast 20% na magię to 25% w Niebiance+9 jako motywacją do rozwijania postaci .
 6. jw CW:300kk KT: 420kk WYSTAWIONE CHOINKA CH1
 7. jw CW 1kkk KT 2kkk MP 50kk Wymienie za cos ciekawego ( lzy mix+ doplata / fenki+9 / orkowy+9 / stal woj+9 etc.) Naszyjnik wystawiony JINNO TAM GDZIE BYŁA CHOINKA CH1 GG:36867766
×
×
 • Create New...