Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PyToN

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Wpisy z Chatbox

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About PyToN

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

109 profile views
 1. Hej. Szukam trytona lub bojowego+9 chce takie bony jak 12 siła/10 luda /10 kryt w trytonie najlepiej ,jeżeli to miałby być bojowy to kupie chętnie +10 szycie bo widziałem kiedys takiego.
 2. PyToN

  Grota i bugi

  To po prostu gosc z grubą fają i sie nie pierdoli w dodatku taka reputacja mowi samo za siebie (nie ma za co ) hehe
 3. PyToN

  grota v2

  Słabo yangi dropia ,na plu byla kosa
 4. PyToN

  Grota i bugi

  Zawsze możesz zrobić transfer do Shinso i ksuć w grocie, coś tam zawsze dropniesz.
 5. Nie specjalizuje się w takich sprawach, takie rzeczy trzeba zostawiać Tobie by ktoś sobie ulżył, jedny plus że tutaj jesteś Nie mam pojęcia dlaczego użyłeś takiego pojęcia jak wazeliniarz dla zwykłego i szarego gracza jak ja, z tego co wiem to wy jesteście większymi magikami. Jak dla mnie jest odwrotnie Ja po prostu chce żeby administracja ożyła. - najpierw piszesz to "skoro twierdzisz, ze nic się nie dzieje wazeliniarzu " - a chwile pozniej znow to ,ja sie wole spytac .O chuj tu chodzi ? skoro płaczesz i zakładasz tematy ,w dodatku mylisz fakty "wazeliniarzu". Tzw. rozdwojenie jaźni.
 6. Zauważyłem że cała społeczność Gromo to sami milionerzy ,każdy pisze tylko to samo.Ciekawe. Może dlatego tak mało graczy jest bo nie każdego stać na grę tutaj.
 7. No może nie pracuje wzorowo ale chyba zapomniałeś że to nie jest real life tylko gra może trochę za daleko odleciałeś albo jesteś wkurzony bo nic za PLN nie sprzedajesz hahah Jak masz problem z hajsem to zrób zbiórkę na forum, pewnie ktoś postara Ci się pomóc, głównie Twoja gildia mam nadzieje.
 8. Ja pierdole ,ale sianie fermentu xd
 9. Jestem na nie, to ma być klasyk, nie róbmy z tego 2 Valiuma.
 10. Co nie poleciało z ceną w dół to i tak poleci, kiedy zmianki poleciały mega to nikt nie narzekał bo to rzecz naturalna (chociaż jak dla mnie zmiana za 500k to kpina bo kiedyś było 2kk i coś) , że jak czegoś za dużo na serwerze to cena tego spada i tak jest teraz z metalami. Jak by się dodało ten % do super metalu to by faktycznie może było za łatwo a tak się trzeba trochę pomęczyć Kolejna sprawa to z cenami by była tragedia, te bodzie, metale poszłyby w górę i nowym graczom by było ciężej, zacząłby się wielki płacz przez to i słusznie. Za cenami poleciałoby eq. Jak dla mnie nie trzeba nic zmieniać, jest dobrze jak jest.
×
×
 • Create New...