Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mane

Użytkownik
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Mane last won the day on January 31 2021

Mane had the most liked content!

Reputation

75 Knightly

About Mane

 • Rank
  Legenda
  Legenda

Recent Profile Visitors

432 profile views
 1. no bez jaj ,nawet nie wiesz jak nowy gracz może zarobić tutaj wiele ,To jeden z latwiejszych serwerow do wybicia sie ;D Masz racje wrocmy do tego szamba gdzie zmianki chodziły po 60kk
 2. Tyle co sie nachodziłem to jeszcze chyba 5b nie dropnąłem a fajnie jakby z każdego dropiło. Jakby nie patrzeć to i tak mnostwo ludzi chodzi na to dt i nikt tak nie narzeka bo nie jest zle.
 3. Źle mówisz ,po tym jak Rain zablokował drop dodań z m1 to zwiekszyło się zapotrzebowanie na zmianki i ceny teraz poszły w górę ,było 60 nawet ,teraz 100 a nawet widzialem i za 120. Najwięcej płakali Ci którzy mieli największe korzysci (yangellerzy) ale na szczescie usunęło się cały ten shit.
 4. To kiedy ten konkurs z super eq ?
 5. Dodanie skrzynki startowej od 1lvl gdzie nie można nią handlować ani tymi itemami a w niej by się znajdowało: -losowy wierzchowiec na 7 dni z pieczęci (czas mija od otworzenia skrzyni) -rękawica na 15 min (z możliwoscią sciagania i bez możliwości handlu) -strój i fryzura (na 3 dni od otworzenia skrzynki ,bony w stroju 1k hp,fryz 10 na potwory)
 6. Proszę bardzo ,jakos dziwnie ubijał moby z daleka i odrazu podnosił drop ,jak go zabijałem to wstawał i tylko zmieniał ch ,a na pw nie odpisywał ,to nie może być BOT. Tak jak kolega wyżej wspomniał "Zajmijmy się większymi problemami na serwerze"
 7. Co nie zmienia faktu że ten drop dodań jest bez sensu xD I nie zawsze te boty są banowane. "Zajmijmy się większymi problemami na serwerze" - Jak był przesadzony drop pereł na pladze to jakoś nie byłeś za tym by rozwiązać ten problem tylko jeszcze korzystałeś i płakałeś o pozostawieniu dropu więc jak to napisaleś to troszkę się uśmiałem
 8. Heyah ,czy ktos wreszcie moze usunac drop dodań z tych Se-Rang,Mi-Jung,Jin-Hee i Eun-Jung ? Fakt zmianek jest dużo ,ale jak kilka kretynów włączy bota na kilka dni i wydropią kilka ekwitunków zmianek i mogą sellać bo co im tam ,zreszta czasem widać takie sklepy. Już był taki ułom który płacze na fb bo Ketrab jego zbanował co koleś na mobie dropił dodania ,wymieniał na zmianki ,sellał je i pozniej yangi leciały na allegro. Usuńcie wreszcie ten drop. I bez sensu jest pisanie ,zostawcie zarobek nowym graczom ,bo od czego sa metiny ,bera itd a drop tych dodań to jest błąd całkowity.Aktualnie Gromo to idealny serwer dla botów.Pzdr.
 9. Dobry chlopak zawsze mówi dzien dobry ,w kosciele jest tez ministrantem Na tak.
 10. 10/10 uwielbiam Rycha ,remix cudowny
 11. No tak ale nowy gracz nie będzie sie skupiał na boju od razu . Tutaj w grę muszą iść skille i eq. A tak jak wczesniej napisałem to nie każdego nowego stać.
 12. No tak ale taki nowy nie użyje bo jego nie stać ,wiem po sobie jak zaczynałem
 13. Nic z tym dziwnego jak ciągle pali i musisz czekać godzinę czasu. Na 10 medali wejdzie ok 3
×
×
 • Create New...