Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xardas

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Wpisy z Chatbox

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Xardas last won the day on March 6

Xardas had the most liked content!

Community Reputation

23 Good

About Xardas

 • Rank
  Legenda

Recent Profile Visitors

165 profile views
 1. Przewodniki dropią wszędzie z mobów tak samo jak poli i combo czy dowo z tego co zaobserwowalem. Poza tym można zakupić je w IS i szybciej dobić za kilkadziesiat SM. Kupony za yangi i działaj. Co do respu to swegu czasu też sprawdzałem świątynie która byla chyba najlepsza za czasów PLa i resp słaby to prawda.
 2. A Ty ubogi w myślenie człowieku nie widzisz, że moje posty są oparte na zdaniu wielu graczy? To nie są pretensje tylko uwagi od graczy - nie tylko ode mnie samego. Wychodzi na to, że lepiej gdybym nie pisał nic publicznie tylko na DM do administracji. Tylko po to żeby uniknąć takich jak Ty. Chociaż z drugiej strony większość podziela moje zdanie i nadal uważam, że takie tematy/ankiety są potrzebne żeby każdy mógł to zobaczyć i rozwiązać wspólnie problem.
 3. Jasne, wszyscy jesteśmy ludźmi. Co do questów to ludzie czekają w głównej mierze na: PAMIĘTNIKI, POLOWANIA 1-90?, BIOLOGI 92 94. Nie mnie to oceniać mogę jedynie powiedzieć, że aktualnie z tych 99 co grają jestem tylko ja... I mi osobiście nie przeszkadza to, że exp będzie lepszy np od 90lv. No tutaj to się zdecydowanie nie zgodzę.. Nie wiem jak to zostało obliczone ale chyba nie sądzisz, że cały serwer będzie dropił klucze dla JEDNEJ osoby która będzie im dropić ulepszacze? Jak do końca tygodnia powstanie jeden epik to będzie dobrze. Obecnie troszkę za wcześnie na dokładną matematykę.. Problem w tym, że ze smoka otrzymujemy tylko 1 ulepszacz LOSOWY co za tym idzie po miesiącu walki o klucze żeby zbić te pare smoków może się okazać, że nawet JEDNA osoba nie przerobi NIC bo będziemy posiadać np tylko smocze szpony i żadnej łuski. I nie biorę pod uwagę tego, że ludzie mają życie poza grą i Ci którzy siedzą najwięcej zrobią to nieco szybciej ( co akurat jest jakby nie patrzeć uczciwe ). Już nie wspomnę o dropie.. Pomijając te ulepszacze, żeby do SMOKA - OSTATECZNEGO BOSSA - nie dać więcej % na losową perłe czy kamień.. Przecież teraz Azrael którego solujemy co 30min daje o wiele większy zarobek. I to nie jest moje widzi mi się tylko piszę w imieniu wszystkich którzy wiedzą jak wygląda obecny drop. Właśnie widzę - ten złoty środek jest mega ciężko odszukać. Najlepszym rozwiązaniem jest testowanie nowości przez większą liczbę 'testerów'' i wyciągnięcie wniosków. Ale wiem, że to niemożliwe na prywatnych serwerze który zajmuję się garstka osób. Liczymy, że zmiany będą na lepsze i odnajdziemy konsensus tak jak udało się w przypadku red lasu. PS. o i nie zdążyłem z postem i musiałem zobaczyć te brednie.. Polecam lekturę w postaci mojego postu. Biorąc pod uwagę, że jesteś 60ty któryś w kolejce - w swojej gildii oczywiście -po komplet ulepszaczy obstawiam, że nie przerobisz sobię nic przed 2021r. A wyobraź sobię, że są inne gildie i inni chętni I przyjemna rozgrywka przerodzi się w wielki chaos Już wczoraj koledzy nie potrafili kulturalnie rywalizować tylko swoje wypociny pisać musieli Dla takich niestety zero szacunku.
 4. Zaśmiane na głos. Komentujesz tylko po to żeby sie przyjebać czy co bo nie rozumiem. Jakbym postulowal jako randomowa postać to pewnie byś był na tak. Community na tym serwerze schodzi na dno..
 5. Jak w tytule. Od siebie dodam, że skoro exp jest gorszy, klejnotów do robienia nie ma to gra będzie sie opierać na ganianiu wróżek przez 2 gildie a dla reszty grota jest BEZUŻYTECZNA.
 6. W sumie teraz zobaczyłem temat. Mam wrażenie, ze większość graczy tego serwera nie miala do czynienia z metinem za dawnych czasów Z calym szacunkiem ale propozycja totalnie z dupy. Na nie.
 7. Rozumiem wasze przyzwyczajenie z innych serwów Ja osobiście sobie przypisałem pierscienie pod ALT+ NR i szybko się przyzwyczaiłem.
 8. Hej, czas trwania z dowodzenia tyczy się czasu trwania umiejętności np. aury/ostrza/silnego czy też buffów. Co do efektów wiem, że omdlenie przedłużało ale tylko to zadane(otrzymane) z danej umiejętności np. z przywołania błyskawicy. Swoją drogą pamiętam jak na PLu wkurzało się ludzi omdlewając ich na 20-30s ^^ Myślę, że otrucie to efekt bonusu a nie umiejętności stąd nie działa Twoja teoria o długości jego trwania.
 9. Dlatego, że nie ma sensu się produkować - zaraz powstanie kolejna ankieta i się okaże, że ludzie chcą grote od 1lv. A tak na poważnie to niech i będzie od 75 skoro tak ludzie chcą. Może to i nawet lepiej dla rywalizacji - zobaczymy.
 10. 270 chyba sie nie doliczymy nigdy^^
 11. 5/10 hardstyle'u nie trawie jeśli chodzi o takie 'mózgo trzepy' to polecam stary dobry drum n bass - często do tego wracam I ogólnie polecam Pendulum posłuchać
×
×
 • Create New...