Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

iShado

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Wpisy z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

iShado last won the day on November 30 2019

iShado had the most liked content!

Community Reputation

17 Friendly

1 Follower

About iShado

 • Rank
  Zaufany/a
 • Birthday 08/28/1997

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. iShado

  Podanie na Tutora.

  Na NIE,konto założone 40min temu,w dodatku,podanie bez wzoru,pozostań z nami trochę dłużej i wykaż się swoją aktywnością. ? Następnie spróbój ponownie.
 2. Ja osobiście jestem zadowolony,zadowolony z ludzi którzy są w teamie i zapierdzielają aż miło. ? Jedynie żal mi [TuT"orów] Którzy dostali stanowisko a się nie pokazują ,mianowicie mam na myśli wszystkich prócz "Device i Kurak i Virusa ? Bo oni kurat są każdego dnia. Co do stanowiska GM? Cóż,tutaj mi ciężko się wyrazić bo widzę tylko naszą kochaną Natalie która,no nwm jak się wyrazić. No sprawia się doskonale. Moderatorzy Forum? Ja odszedłem bez słowa,czego żałuję,Inevix? Powinien zostać Administratorem forum. Taki avans na święta,Cóż mam dopisać? Pracowałem z nim wiem jakim- -Jest Człowiekiem,i naprawdę godny polecenia chłopaczek który zasługuje na avans. Administracja GA? Hmm,co prawda miałem wcześniej złe zdanie. Do póki nie zrozumiałem że Rain zapierdziela przy serwerze Dzień i noc,śpiąc przy tym po 4h dziennie. Dlatego znami go tyle nie ma,za co doceniam i szanuję,co do BuLL'a dobry człowiek i Administrator,codziennie na forum jak i w grze,każdemu pomaga,wyjaśnia problem jak tylko może. Co do samego serwera,no tutaj niczego nie brakuje,prócz Aktywnych GM'ów którzy zajeli by się botami,czy pomocą dla graczy od rana chociaż do południa. Tak,tak naprawdę to jedynie same + Więcej nic dodać nic ująć. Pozdrawiam.
 3. Siemka,a dokończyłeś Misję? Bo tam jeszcze trzeba po małżeństwie coś dokończyć ?
 4. iShado

  Witajcie

  Siemanko ? Powodzenia. ?
 5. Może to być ciekawy temat,niech będzie,zobaczymy co z tego wyjdzie. ? Pozdrawiam.
 6. iShado

  [TUT]tr4ktoR

  Jestem na TAK,aktywny w grze jak i na Forum. Dobry Człowiek.
 7. 1. Imię: Mam na imię Cezary,znacie mnie z gry jako iShado. 2. Wiek: Mam ukończone 22 lata. 3. Jak oceńiasz swoją komunikatywność?[0/10]: Swoją komunikatywność oceniam na 8/10. 4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Na serwerze jestem od około 15 Listopada,lecz na forum od 27 Listopada. Cały czas Aktywny. 5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3: Na swoim komputerze posiadam,TeamSpeak3/Discord i sprawny Mikrofon. 6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?: Pozycję Tutora posiadałem na dwóch serwerach,mało istotnych. 7. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Więc tak,jestem aktywny,dobrze pracuję w Teamie,co wiecie już na ten temat gdy byłem na pozycji [Moderatora Forum]. Oczywiście odwaliłem manianę za co przeprosiłem,jedyne czym mogę was przekonać to tym że na stanowisku moja aktywność działania jest od 10 do 22 Działałem i dawałem z siebie wszystko jako [MF] i niczego nie żałuję,mam nadzieję że dostanę od was ostatnią szansę na wykazanie się,ponieważ pracowało mi się z wami idealnie. Poznałem sporo ciekawych i dobrych ludzi,nie chcę tym razem tego utracić. I również chciałbym wrócić do serii odc Gromo,obiecuję poprawę i tym razem was nie zawiodę.
 8. Nie ma w pływu,skoro odpowiedź została udzielona zamykam temat.
 9. iShado

  ban

  Dostałeś już odpowiedź nie zakładaj co chwilę nowego tematu,blokuję temat i czekaj na odpowiedź od @BuLL lub @Rain I tyle,daje ci ostrzeżenie,jeszcze raz usuniesz swój temat i założysz nowy dostajesz bana na forum.
 10. @Rain @BuLL Możecie to sprawdzić? Dzięki.
 11. iShado

  Ban

  Miałeś Skopiować cały wzór a nie pisać pkt -,-
×
×
 • Create New...