Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MisieQxQ

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Wpisy z Chatbox

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MisieQxQ last won the day on July 11

MisieQxQ had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About MisieQxQ

 • Rank
  Nowy/a
 • Birthday March 10

Recent Profile Visitors

237 profile views
 1. Szkatułka "Piękny Początek" Opis: 12 Lipca 2007 17 Lipca 2007 Sama szkatułka będzie dropić z mobów, (sztuka) Drop tak myśle że 25% Drop z szkatułki: Rzadki: *Zwój Błogosławieństwa *Zaczarowanie bonusu *Dodanie bonusu *Kula błogosławieństwa *Podręcznik kowala *Pierścień Doświadczenia (1h) *Marmur Poliformi(Losowy) *Losowe Wierzchowce (na 30 minut) ----------------------------------------------------------- Drop: Częsty: *fajerwerki/petardy (po 5 sztuk) *Poty D zielone (5 sztuk) *Poty D Fioletowe (5 sztuk) *Poty D Czerwone (10 sztuk) *Poty D Niebieskie (10 sztuk) *Losowe KU *Sztabka 50-500k *Dłon krytyka/Przebicia (sztuka) *Losowa broń 20-40 lv *Losowa zbroja 26-42 lv Myślę że taka szkatułka była by ogólnie fajnym pomysłem oczywiście Itemy z szkaty można zmienić (aktualny drop to tylko luźna propozycja). Uważam że to jest na pewno coś nowego czego nigdzie indziej nie ma i jest to zarazem ciekawe i może przyciągnąć nowych graczy. A uważam tak dlatego iż to nie jest pomysł kopiuj w klej robiony już setki razy, oczywiście drop można zaproponować i zmienić tak aby nie zaszkodzić jakoś bardzo gospodardce serwera, ale żeby jednak drop ich był opłacalny, Dla graczy starszych jak i nowych
 2. Na NIE Skoro ci tak drop przeszkadza to idź ryby w m1 łów
 3. Nie wiem co tu się odbywa ale PRECZ Z GROTĄ za przyjemnie się gra bez niej wreszcie są jakieś szanse i wreszcie jak na starym PLU <3 Kocham ten serwer za unikatowy klimat :)
 4. 3maj się mordo :(
 5. MisieQxQ

  Pety

  Dodanie petów równa się oczywiście mieszanka tych śmiesznych klasyków metinowych gdzie po tygodniu na HARDZIE SĄ DWA MAX LVL Jestem stanowczo na nie ten gromo teraz jest CUDOWNY<3! (Pani Natalia też ale serwer jednak bardziej)
 6. MisieQxQ

  Siemanko

  Witam mam na imię Szymon od wczoraj gram tutaj na serwerze ? (Oczywiście że Mental<3) bardzo mi się podoba serwer i mam nadzieję że spędzę tutaj wiele godzin na grę z fajnymi osóbkami ?
×
×
 • Create New...