Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wujcio

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Wpisy z Chatbox

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About wujcio

 • Rank
  Zaufany/a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam kupie: Lwia tarcza nno 10 ludzi (siła/zr) zlodziej dusz +9 branza z łez +9 mix lub 2000hp 10 ludzi
 2. wujcio

  Branza z łez

  Witam szukam branzy z łez 2000hp 10 ludzi , mile widziane szycie lub magia
 3. Sprzedam Maskę Strachu +9 10 ludzi 10 magia CW 1kkk
 4. wujcio

  Sura WP 90lv

  Sprzedam postać sura wp 90 lv bez Eq po notatkach przywódcy 5xP 30 koń cięcie z siodła m1 full misje Polimorfia P CW 700kk
 5. wujcio

  Lwia tarcza

  Kupię Lwią Tarcze+9 NNO 10 ludzi + siła 6/8/12
 6. Wp 90 lv 5x P (rozpro zamiast zbroji) po notatkach , Polimorfia P, koń 30lv cięcie z siodła m1, prawie full misje, języki m1 BEZ EQ
 7. Witam Jak w temacie, szukam Stal woj +9 15 miecze 15sztylety/dwuręka + HP Złodziej dusz +9 Maska strachu +9 15 magia 10 ludzi Tarcze 61 +9 nno 10 ludzi + siła Płace w yang.
 8. Na NIE Wyrzucanie w najgorszym razie kilku zbędnych rzeczy jest aż tak uciążliwe? Sam zbijam mase metków i się przyzwyczaiłem do wyrzucania śmieci. Niech zostanie tak jak jest ponieważ moim zdaniem takie „wynalazki” psują początkowe założenie tego serwera czyli coś w stylu dawnego Metina.
 9. Na TAK, aczkolwiek ja mam inną propozycję. Dotychczas jak się kupowało masę tych pierścieni na godzinę to po jakimś czasie można było mieć ich w ekwipunku nadal tyle samo z prostej przyczyny. Podczas bitek gdy się on skończy odpala się pierwszy lepszy aby nie tracić czasu na szukanie, który jest „napoczęty” a który pełny, dlatego sugeruje zastanowić się nad dodaniem na serwer możliwości łączenia zużytych w jakimś tam stopniu pierścieni półksiężyca na określony czas. Przykładowo mając kilka napoczętych sztuk można by było zrobić z nich jeden pierścień z łącznym ich czasem trwania.
×
×
 • Create New...