Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Medis

Zasłużony
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Medis

 1. Na zdjęciu nie widnieje napis Gromo . Nie spełnia wymagań
 2. 1. Imię: Michał 2. Wiek: 21 lat (w kw.22) 3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]:2 - Wiem słabo , ale szybko się uczę 4. Poziom postaci: 80 Lv 5. Nick Glownej Postaci: Medis 6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci:ponad 11 tys.minut to około = 7 dni 7. Ilość minut gry na głównej postaci: pytanie powiela się z pyt.6 :) 8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Od końca Listopada. 9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3 : Oczywiście jak i discord z mikrofonem 10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Nigdy. 11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Poprawić sprawność banowania botów jak wh i także fishbotów. (Aby nie trwało to długo i nie psuło wizerunku serwera) 12. Czy posiadasz program do nagrywania?: HyperCam . Mało zajmujący miejsca program , łatwy do przesyłu danych i oceny wątpliwej sytuacji. 13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 9-10 . Zawsze znajdę życzliwy język dla każdego gracza , bez znaczenia jak się do mnie odnosi. 14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Jako Tutor , sądzę że sprawdzam się dobrze . Gracze mnie znają i lubią. Jestem konsekwentny, lubię działać od razu i szybko nie prosząc się nikogo o nic. Staram się sumiennie pełnić swoją funkcję godząc to z pracą zawodową i życiem prywatnym. Odbieram dużo wiadomości od graczy i rozwiązuje ich problemy mimo moich ograniczeń technicznych i są mi za to bardzo wdzięczni mimo wszystko, za co im bardzo dziękuję :) !
 3. Wszystko okej, widuje ciebie w grze, na chat ,ale co do wymagań to trochę słabo je spełniasz. Mimo że udzielasz się na forum , to mile by było widziane twoje posty , a nie same komentarze. Wiesz dodać coś , jakiś pomysł . Nie bierz to za obrazę tylko za dobrą radę. Jestem na NEUTRAL>NIE . Daj sobie czas i czekamy na podanie ponowne Pozdrawiam
 4. Mało przekonywujące podanie , na NIE
 5. hahah , nie wiem po co ale mam mniej więcej licznik otwartych małży , ten jak mi eq prześwietlił tyy ..
 6. No tak , przecież napisałem że poświęcam i to docenili , a o niczym nie wiedziałem, wiec miłe zaskoczenie że doceniają to też gracze.
 7. Dzisiaj gracze Yoda i MeczyBula poprosili mnie o wymianę. Wypełniłem swoje obowiązki i mieliśmy się żegnać na DC . A oni , masz tutaj za to że nam pomogłeś . A ja mówię że nic naprawdę nie trzeba , a oni że weź. Ci gracze złożyli się bez mojej wiedzy wspólnie ! na 100 SM . Świadczy to o dużej kulturze i zrozumieniu że Tutorzy też poświęcają swój czas gry na ich potrzeby. Bardzo jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam i życzę miłej gry. Do zobaczenia na serwerze !
 8. Proszę o rozpatrzenie @ViRus @BuLL @Natalia-Megi
 9. Ja mogę przygarnąć EQ lub całe konto ?
 10. 1 . Skille są ? 2 . Tego już nie powinno się zmieniać 3. Ten przedmiot jest dostępny 24/7 w IS , oraz dropi ze szkat blasku Propozycje na NIE .
 11. Chcemy pozyskać graczy a nie ich stracić , na NIE.
 12. Miło było współpracować, Trzymaj się tam !
 13. Nowy system łownienia to nie będzie powrót do czasów PL pamiętajmy , od tego jest cała administracja aby to pilnować i uwierzcie jest to regularnie banowane , sami widzicie komunikaty na chat ? Na pewno tego nie zaprzeczycie ?
 14. Zdecydowanie na NIE . Pamiętajmy co jest głownym tematem tego serwera .. " w głownej części wrócić do dawniejszych czasów " , jeżeli komuś zależy mocno na wyszukaniu jakiegoś itemku to niech poświęci czas na szukanie. To właśnie ta magia rynku gdzie kupujesz item za np. 1kk a obok stoi za 650k i masz zong bo go nie zauważyłeś , kojarzyła nam się z 2k08 - 2k13 ?
 15. Medis

  FMS 38sr

  1. 60-75 kk 2. przy górnych lotach 90kk, max 100 kk
 16. Taki sobie ten post , ciężko zrozumieć o co w tym chodzi . Mnie jakoś nie porwał do śmiechu. Chyba nigdy nie widziałeś wyzwisk ... ?
 17. Medis

  Craft ZBS

  Musisz pamiętać o tym że nie każdy wydaje realne pieniądze na MT2 , bo nie chce lub nie ma takiej możliwości. Dlatego ludzie zabiegają o Yang w grze aby kupić sobie coś "rarytasowego" bo nie mogą sobie pozwolić na zakup czegoś z IS-u ?
 18. Pomysł jak najbardziej na NIE . Nowi gracze szybko będą mogli wbijać skille na G , P co nie będzie zrównoważone z wysokimi LV. Zniszczy to bardzo rynek ponieważ będzie dużo małych lv z dużym DMG co będą dropić masę np. rad i ezgo i ceny znowu spadną. Nie wspominając przy tym drop ku które na rynku będą za śmieszne pieniądze. Przypominam to serwer Medium/HARD . Na NIE
 19. Medis

  Craft ZBS

  3 Bodzie za ZBS to za tanio jak na +10% szansy na ulepszenie przy dobie zasobu naszego rynku . Pomysł dobry ale jednak taki zwój powinien być rarytasem eventów a nie efektem craftowania. Jestem na NIE
 20. Medis

  PODANIE TUT

  a odpowiedź na 6,7,8 ? ? z automatu na nie ..
 21. Zgadzam się , Na Tak . Pozdrawiam ?
 22. Jak na podanie to mało nam o sobie powiedziałeś i za bardzo się nie postarałeś , również na NIE
 23. Zgadzam się ale efekt nie moze byc przesadzony jak na niektórych serwerach . Spowoduje to duże obciązenie serwera
×
×
 • Create New...