Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LadyAbii

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Wpisy z Chatbox

  332
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

LadyAbii last won the day on October 26

LadyAbii had the most liked content!

Community Reputation

54 Noble

3 Followers

About LadyAbii

 • Rank
  Legenda

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. 1 i 2 na +, 3 przemyslę za 2 lvl. Pzdr ✌
 2. Oj tam. Jak mężczyzna mówi, że coś zrobi, to zrobi to napewno. Nie trzeba mu przypominać co pół roku
 3. Zapowiadało się cudownie. Dużo osób postanowiło z nami świętować. Xardas zaangażował się bardzo, za co wielkie dzięki . Jednak na tym serwie są ludzie bez honoru, bez jakiejkolwiek wdzięczności, bez szacunku do drugiego człowieka. Dzikie Koty zróbcie porządek w gildii. Nie trzymajcie motłochu, który rozwała miesiąc wcześniej ustaloną imprezę urodzinową. Nie promujecie serwa w ten sposób. Nowi gracze uciekają przez wasz brak kultury.
 4. LadyAbii

  Urodziny..

  Nie wiem czy pamiętacie, że jutro w m1 odbędzie się impreza urodzinowa serwera. Zaproszeni są wszyscy. Proszę przynieść flaszkę, kiełbasę, 2 patyki na ognisko i chińskie ogniste petardy. Pozdrawiam serdecznie P.S.Kostiumy mile widziane.
 5. Bójcie się mężczyźni. Będzie totalna dominacja
 6. Czytam i szczerze nie wiem o co chodzi
 7. LadyAbii

  LadyAbii

  1. Nick Postaci:LadyAbii. 2. Wiek:35+:P. 3. Jak oceńiasz swoją komunikatywność?[0/10]:10/10. 4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze:11.11.2019r. 5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord/TeamSpeak3..Tak DC. 6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?:Nie. 7. Czy posiadasz wysoką kulture netykiety?:Hm..Zależy od sytuacji :) 8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Dlaczego ja? Hm.. Myślę, że przyda się osoba, która tupnie jak będzie taka potrzeba. Decyzja i tak należy do ogółu i chętnie dowiem się, jak to wszystko wygląda od środka:)
 8. Też przeżyłam i przeżywam do teraz. Jestem tutaj od 11.11.2019r, więc wiem o czym mówisz
 9. A ja ci powiem tak szczerze. Jak nikt inny działałeś mi na uzębienie twoim brakiem reakcji na pv. To było kiedyś. Każdy normalny człowiek widzi twoje zaangażowanie . Nic nie musicie udowadniać. Promujcie Gromo równie dobrze jak my gracze i bd dobrze. P.S. Na urodziny serwera wystarczą szkaty blasku i exp 50% ze 3 dni i bd git.
 10. Tak szczerze fajnie, że się pokazujesz, ale takie osądy z Twojej strony są najnormalniej w świecie nie w porządku. My "weterani" nie uciekliśmy z serwera tam gdzie łatwiej. Przeżywamy kryzysy lojalnie, wspierając graczy, kopiąc po dupie administrację, motywując również siebie. O "związki" trzeba dbać, żeby były owoce. Ja nie liczę na bonusy urodzinowe. Nawet jeśli ich nie będzie, zostanę tutaj do końca. Gram dla siebie nie dla innych. Pozdrawiam
 11. Witamy na pokładzie
 12. O losie.. A słownika nie chcesz? Elo..
 13. Zwłaszcza Covid jest zmotywowany. Mogliśmy tej motywacji doświadczać bardzo długo. Hektolitry wylanych łez, milion wypowiedzianych słów krytyki w stosunku do administracji i graczy. Motywacja do pierwszego odwołanego eventu, a później się zacznie. Tak czy inaczej, powodzenia
×
×
 • Create New...