Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yashin

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Wpisy z Chatbox

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Yashin last won the day on March 7

Yashin had the most liked content!

Community Reputation

28 Good

1 Follower

About Yashin

 • Rank
  Legenda
 • Birthday 01/03/1994

Recent Profile Visitors

356 profile views
 1. 2kkk (pisz pw jak coś)
 2. Wtedy cena głów będzie przeliczona z ceny kuponu i wydanych sm, to na pewno dobry pomysł?
 3. Grota V1 jak najbardziej, ale bez metinów, reszta na nie. Serwer jest ułatwiony fakt, ale "nowości" typu kd +5, kostiumy i usunięcie chunjo to spora przesada. Po to przychodzi się na serwer, który widać w prezentacji jaki będzie, żeby zmieniać go o 180 stopni?
 4. Yashin

  Drop

  Z tych metinów na odpowiednim lvlu masz zmiankę prawie co metin, do tego egzo, kamienie duchowe i fasolki, z metków 65 rady. Są opłacalne i są ruszane, na dolinie co chwilę ktoś dropi, na metkach 55 pewnie też, gorzej z metkami 65, bo wtedy już lepiej iść na ognistą. Ogólnie na nie, im szybciej drop przestanie być zmieniany typ lepiej.
 5. W takim razie powinieneś dodać ankietę z wyszczególnionymi częściami Twojej propozycji, wtedy administracja będzie widziała jak ludzie to widzą
 6. Ale po co tak się rozpisywać? Jak będzie miała wejść grota to dostaniemy (mam nadzieję) opis i ankietę
 7. Yashin

  Berserk

  Na PL-u jakos skille typu berek/strach/czarowana zbroja po lognieciu mozna bylo wylaczyc bez animacji i od razu wlaczyc
 8. Maxbad ma sporo racji i rozumiem go. Sam byłem negatywnie nastawiony do groty, ale z czasem stosunek negatywny zmienił się na obojętny. To co pisał BuLL też może się sprawdzić. W każdym razie moim zdaniem serwer będzie warty grania, dopóki będą na nim gracze i takie kwestie będą uzgadniane przez dyskusje/ankiety.
 9. Na nie, bo to psuje klimat piękny starego metina jaki pamiętany z lat 2008 oh
 10. Ale z drugiej strony, przy niektórych lawinach dropu ciężko coś zauważyć od razu, wtedy mamy powiedzmy kilka sekund na podniesienie, a czasem blokują moby i nie zawsze da się tak szybko zareagować. Pomysł dobry, ale wystarczyłoby 1 - 1,5 min.
 11. Pytanko do graczy, co myślicie o pomyśle wprowadzenia groty w niedługim czasie? Moim zdaniem trochę za szybko, zagłosujcie jak myślicie
×
×
 • Create New...