Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yashin

V.I.P
 • Content Count

  92
 • Wpisy z Chatbox

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Yashin last won the day on February 1

Yashin had the most liked content!

Community Reputation

27 Good

1 Follower

About Yashin

 • Rank
  Legenda
 • Birthday 01/03/1994

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. Wtedy cena głów będzie przeliczona z ceny kuponu i wydanych sm, to na pewno dobry pomysł?
 2. Grota V1 jak najbardziej, ale bez metinów, reszta na nie. Serwer jest ułatwiony fakt, ale "nowości" typu kd +5, kostiumy i usunięcie chunjo to spora przesada. Po to przychodzi się na serwer, który widać w prezentacji jaki będzie, żeby zmieniać go o 180 stopni?
 3. Yashin

  Drop

  Z tych metinów na odpowiednim lvlu masz zmiankę prawie co metin, do tego egzo, kamienie duchowe i fasolki, z metków 65 rady. Są opłacalne i są ruszane, na dolinie co chwilę ktoś dropi, na metkach 55 pewnie też, gorzej z metkami 65, bo wtedy już lepiej iść na ognistą. Ogólnie na nie, im szybciej drop przestanie być zmieniany typ lepiej.
 4. W takim razie powinieneś dodać ankietę z wyszczególnionymi częściami Twojej propozycji, wtedy administracja będzie widziała jak ludzie to widzą
 5. Ale po co tak się rozpisywać? Jak będzie miała wejść grota to dostaniemy (mam nadzieję) opis i ankietę
 6. Yashin

  Berserk

  Na PL-u jakos skille typu berek/strach/czarowana zbroja po lognieciu mozna bylo wylaczyc bez animacji i od razu wlaczyc
 7. Maxbad ma sporo racji i rozumiem go. Sam byłem negatywnie nastawiony do groty, ale z czasem stosunek negatywny zmienił się na obojętny. To co pisał BuLL też może się sprawdzić. W każdym razie moim zdaniem serwer będzie warty grania, dopóki będą na nim gracze i takie kwestie będą uzgadniane przez dyskusje/ankiety.
 8. Yashin

  Rzut Monetą

  Na nie, bo to psuje klimat piękny starego metina jaki pamiętany z lat 2008 oh
 9. Ale z drugiej strony, przy niektórych lawinach dropu ciężko coś zauważyć od razu, wtedy mamy powiedzmy kilka sekund na podniesienie, a czasem blokują moby i nie zawsze da się tak szybko zareagować. Pomysł dobry, ale wystarczyłoby 1 - 1,5 min.
 10. Pytanko do graczy, co myślicie o pomyśle wprowadzenia groty w niedługim czasie? Moim zdaniem trochę za szybko, zagłosujcie jak myślicie
 11. Yashin

  WW/SMOK

  Wprowadzenie smoka ma sens tylko wtedy, kiedy wejdą trytony i niebianki, a wtedy to już raczej cała grota. Więc taki dungeon będzie niepotrzebny i tak, jeżeli grota miałaby wejść w przyszłości. Poza tym @Maxbad dobrze mówi, dungeon zrobiony w takim stylu nie pasuje do serwera tego typu.
 12. Yashin

  Info o yang

  W sumie na tak, mamy klasyka, ale odświeżonego z usprawnieniami (coś takiego było w prezentacji), więc propozycja raczej pasuje.
×
×
 • Create New...