Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maxbad

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Wpisy z Chatbox

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Maxbad last won the day on February 26

Maxbad had the most liked content!

Community Reputation

32 Good

About Maxbad

 • Rank
  Legenda

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Poważnie? A czy przypadkiem te metiny nie są częścią eventu ze złotą żabą (kiedykolwiek w ogóle był ten event na Gromo czy widnieje w rozpisce dla samego "bycia"? Już 2 typowo eventowe bossy dodaliście do gry. Kolejnymi będą Hae-Tae i Niebieska Śmierć? Poza tym jeśli te metiny mają być dość mocne to mam dziwne wrażenie, że one wszystkie będą i tak zbijane tylko przez Jinno.
 2. Jak dobrze rozumiem osoby z 99lvlem będą miały taki sam % na drop jak obecnie osoby z 80 lvlem na metinach 70. Nadal jednak 35 lvl będzie miał taką samą szansę na drop jak 90lvl. Już współczuję nowym graczom robiącym dropki na 30 lvlu bo ten system daje im ostro po dupie. -Zęby orka, Księgi klątw metki 45 ze 180% do 150%. Wódz orków... -Małpy w Trudnym lochu. Z 180 do 125% @BuLL ta propozycja jest pokłosiem zaakceptowania propozycji h lvli dotyczącej zwiększenia dropu w lesie. To, że 96+ nie ma dropu z metina 85 jest czymś normalnym. Tak samo jak to, że 71lvl nie bije Królowej Pająków, 61 Wodza orków itd. Zastanawiam się tylko co jeszcze będziesz musiał zmienić pod dyktando. Bo to na 100% nie jest koniec. Gromo klasykiem... Żart, nic więcej.
 3. Spoko. Dawaj passy to podropię za Ciebie. Podaj adres to kompa Ci dam. Z czymś jeszcze sobie nie radzisz i oczekujesz pomocy?
 4. Był sobie klasyczny serwer . Był...
 5. Exp gorszy na 90+ niż w Red Lesie i grota z dodatkowymi metinami? Kolejna nowa wizja. Był już pomysł żeby wjazd do groty był od 90. Jest pomysł żeby była tylko gv1. Był pomysł żeby smoka dało się solo ubić. Jeszcze ktoś proponował wieżę wygnańców . Były dyskusje na temat generałów i dropu z nich. Drop broni 75. Drop i siła wiedźmy. Reszty nie ma co nawet pojedynczo komentować. Takie propozycje wychodzą od ludzi z teamu... Team ma w ogóle jakąkolwiek WŁASNĄ, względnie spójną wizję serwera? Właśnie ktoś z teamu zaproponował KD+5 (które już były raz wprowadzone na serwer, co wydawało mi się, żę sama administracja uznała za błąd) i usunięcie królestwa (co jest jeszcze większym absurdem na klasycznym serwerze niż wprowadzenie KD+5). Bardzo ciekawi mnie zdanie: @BuLL, @Rain, @Natalia-Megi, @Ryder, @ViRus.
 6. Ja pamiętam małże 100K, medale 150K, i Kawałki klejnotu 200K. KZZ 50K, Księgi klątw niecałe 100K, zęby orka 150K. Pamiątki 50K, matowe lody 400K a bodzie 1kk. Ebonitowe kolce +7 1kk a +9 18KK :D. Stalka woj +0... 40KK Ceny z Gromo .
 7. No właśnie o to chodzi. Jeśli cena w IS będzie za wysoka to nic to nie zmieni. Jeśli będzie za niska to chodzenie na rippera będzie jeszcze bardziej bezcelowe. A gdyby tak głowy chodziły po 6kk? A możę 7KK? 8kk? 10kk? 25kk? W którym momencie Xardas stwierdzisz, że opłaca się chodzić na rippera? Nie rozumiem dlaczego tak bardzo zależy Ci na zmienianiu czegoś, co działa... Kompletnie się z takim twierdzeniem nie zgadzam.
 8. Zastanów się o co prosisz. Czy o głowy w IS za SMy. Czy o tańsze głowy na rynku za yangi.
 9. Maxbad

  Ciagnik

  A kto Cie zna? 4 dni na forum, kilka dni na serwerze i już do teamu. Gdybyś minimalnie bardziej znał życie serwa i forum to byś wiedział, że nie wypada odpowiadać we własnym podaniu. Oczywiście nie masz prawa tego wiedzieć bo nie czytasz forum a posty, które piszesz miały na celu tylko "dobicie" wymaganych 10. Dlatego uważam Cie za pierwszego lepszego a żeby być dokładniejszym za "pierwszego gorszego". Rozumiem, że NIGDY nie przyjmiesz wynagrodzenia w postaci yang, przedmiotów, VIPa czy SMów za swoją pracę czy to od Administracji czy od wdzięcznych graczy. Nie jesteś zwolennikiem, ale jesteś na tak . Jak ten gość dostanie jakąkolwiek funkcje na serwerze po tym podaniu to mój facepalm zatrzyma się na potylicy. EDIT: Oczywiście zapomniałem dodać, że sam fakt złożenia podania za pierwszym razem pomimo braku spełnionych wymagań pokazuje Twój stosunek do przyjętych norm. Skoro nie miałeś ochoty zmienić tego i poznać bardziej serwera, zarówno ze strony gry jak i forum co udowodniłeś w postach w tym temacie, to jesteś po prostu złym kandydatem.
 10. Maxbad

  Ciagnik

  BRAWO! W końcu napisałeś 11 postów. W tym jeden w dziale pozostałe i 2 jako podania na Tutora . Nie wiesz kiedy mniej więcej zacząłeś grę - szkoda. Ja jestem w stanie powiedzieć Ci kiedy założyłeś konto na forum. Był to piątek, dokładnie 4 dni temu. Jeśli to nie jest założenie konta (i "aktywność") na forum tylko pod podanie to nie wiem jak to nazwać. Do tego już raz Twoje podanie zostało odrzucone - i słusznie. Może i brakuje Tutora, ale to nie powód, żeby brać pierwszego lepszego. Na NIE.
 11. Nie no bez jaj, że "neutral" bo jest ""fajną mordką"... Nie spełnia wymagań, więc nawet podania czytać nie trzeba. Na NIE.
×
×
 • Create New...