Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maxbad

Użytkownik
 • Content Count

  123
 • Wpisy z Chatbox

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Maxbad last won the day on February 5

Maxbad had the most liked content!

Community Reputation

24 Good

About Maxbad

 • Rank
  Legenda

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. A kto Cie zna? 4 dni na forum, kilka dni na serwerze i już do teamu. Gdybyś minimalnie bardziej znał życie serwa i forum to byś wiedział, że nie wypada odpowiadać we własnym podaniu. Oczywiście nie masz prawa tego wiedzieć bo nie czytasz forum a posty, które piszesz miały na celu tylko "dobicie" wymaganych 10. Dlatego uważam Cie za pierwszego lepszego a żeby być dokładniejszym za "pierwszego gorszego". Rozumiem, że NIGDY nie przyjmiesz wynagrodzenia w postaci yang, przedmiotów, VIPa czy SMów za swoją pracę czy to od Administracji czy od wdzięcznych graczy. Nie jesteś zwolennikiem, ale jesteś na tak . Jak ten gość dostanie jakąkolwiek funkcje na serwerze po tym podaniu to mój facepalm zatrzyma się na potylicy. EDIT: Oczywiście zapomniałem dodać, że sam fakt złożenia podania za pierwszym razem pomimo braku spełnionych wymagań pokazuje Twój stosunek do przyjętych norm. Skoro nie miałeś ochoty zmienić tego i poznać bardziej serwera, zarówno ze strony gry jak i forum co udowodniłeś w postach w tym temacie, to jesteś po prostu złym kandydatem.
 2. BRAWO! W końcu napisałeś 11 postów. W tym jeden w dziale pozostałe i 2 jako podania na Tutora . Nie wiesz kiedy mniej więcej zacząłeś grę - szkoda. Ja jestem w stanie powiedzieć Ci kiedy założyłeś konto na forum. Był to piątek, dokładnie 4 dni temu. Jeśli to nie jest założenie konta (i "aktywność") na forum tylko pod podanie to nie wiem jak to nazwać. Do tego już raz Twoje podanie zostało odrzucone - i słusznie. Może i brakuje Tutora, ale to nie powód, żeby brać pierwszego lepszego. Na NIE.
 3. Nie no bez jaj, że "neutral" bo jest ""fajną mordką"... Nie spełnia wymagań, więc nawet podania czytać nie trzeba. Na NIE.
 4. Do tej chwili nie miałem wątpliwości, że tak. Twoje pytanie to jednak zmieniło .
 5. A mógłbyś wymienić jakie według Ciebie ułatwienia wojownik body dostał? Na nie.
 6. No... Otóż to. Dokładnie tak samo tę reakcję odebrałem. No to to skoro uważałeś, że fajnie by było jakby takie zmiany zostały wprowadzone to zostały one wprowadzone . Ostatnio coś chwilę pograłem właśnie po to żeby wiedzieć czy nie przesadzacie z tym "zmiankowym armagedonem". No i chwile podropiłem, sklep cały wystawiłem, sprzedał się w jeden dzień... Ktoś tu troszkę przesadza. A patrz co napisałem wtedy . Tego 22 grudnia. Jak widać część nawet wbijać lvl nie musiała, bo tak mocne te dropki 55lvl mają xD. I jak ja mam się nie śmiać? Pewnie myślisz, że ta blokada lvlowa coś zmieni. A pokazać Ci co pisałeś o wbijaniu lvl? Jaki to wielki "problem"? Skoro wiesz, że lvl to nie przeszkoda to dlaczego popierasz ten pomysł? .
 7. Ale chciałeś xD. I nie tylko zmianek, ale też egzo i rad. I chyba chodziło Ci o słowo "nieprawda". Tutaj masz tezę z pewnym wyszczególnieniem: "zmianek nigdy nie za wiele" A Tutaj masz argument, który popierasz: Cały wątek masz w linku wyżej . To jak to jest? Nie uważałeś, że 55 lvl zarabia więcej niż 80 i nie oczekiwałeś zmian z tym związanych? Nie popierałeś pomysłu zielonego? Dostałeś to czego chciałeś a teraz płaczesz, że jednak nie o to chodziło . Tak samo swoją drogą było z Azraelem. I wiesz co? To się nie skończy. Nawet jakby wprowadzili WSZYSTKO co chcesz, to i tak znajdziesz coś, do czego jeszcze można się doczepić. Właśnie to mnie bawi. Taka roszczeniowość malkontenta. - czegoś chce i żąda tego, ale jak to dostanie to jest nieszczęśliwy . I jest to zasada dość intuicyjna. Im mniejszy lvl masz, tym trudniej ubić trudnego potwora/metina dlatego dostaje się lepszą nagrodę. Pytanie ile pracy potrzeba, żeby przerobić każdy item z metinów żeby leciał własnie w taki sposób jak te przykładowe szkaty rippera. W ogóle jest to wykonalne?
 8. @Xardas Spokojnie nie obraziłem się. Fajnie dobrany epitet swoją drogą . Według Ciebie to ja "pierdolę", ale czy to nie Ty popierałeś pomysł w temacie który przytoczyłem? Czy to nie Ty popierałeś wprowadzenie Azraela? Czy to nie Ty popierałeś propozycję zwiększenia dropu z Azraela? Czy to nie Ty wyszedłeś z propozycją zmiany działa tarczy tytanów? Czy to nie Ty jesteś gorącym zwolennikiem groty? Czy to nie Ty chcesz wykluczyć mniejsze lvle z konkurencji w RED LESIE? Czy w końcu to nie Ty uważasz, że zarobek musi być adekwatny do lvla? Czy to nie jest wzmacnianie pozycji wyższych lvli? Czy kiedykolwiek w ogóle przedstawiłeś choć jedną opinię/propozycję w której nie chodziło Ci o boost dla hlvl (czyt. dla siebie)? Nie ma w tym nic złego, ale chyba ma prawo mnie to rozbawić? Sorry, ale tak to wygląda z mojej perspektywy. Dlatego teraz tak bardzo rozczulają mnie tematy o "balans dropu" . Ja nie oczekiwałem i nie oczekuję żadnych zmian - ja wyśmiewam tę burzę mózgów. Jedyne co wystarczyło zrobić to "nie psuć", bo projekt tego serwera w momencie kiedy się na nim pojawiłem, był (a może nadal jest i robimy z igły widły?) po prostu dobrze dopracowany. A co do tego ostatniego zdania. Nie zależało mi na tym żebyś całkiem olewał to forum. Twój post wywołał u mnie uśmiech na twarzy, dlatego się do niego odniosłem. Tak samo zresztą, było kilka dni temu na CHATBOXie. Nie bierz tego aż tak do siebie, bo tak jak napisałem wyżej, śmieszy mnie cała ta sytuacja z niektórymi tezami i argumentami a nie np. Twoja osoba.
 9. 1. NIE a nawet bardzo na NIE. 2. TAK 3. TAK 4. Nie mam zdania. Jeśli coś ma być zmieniane to wolałbym, żeby nie zostało to popsute. 5. i 6. Jeśli nie stworzy to dodatkowych bugów to tak.
 10. Żodyn się nie spodziewał... Żodyn. Ile zajmie wbicie 80lvla z 55? . No... to mniej więcej tyle będzie trzeba poczekać, żeby sobie uświadomić, że to nie rozwiązało problemu. Skąd Ty te liczby bierzesz? Zdradzę Ci sekret. Każdy gracz bez względu na lvl, ze zmiankami (i dosłownie każdym przedmiotem) robi to co w danej chwili uważa za bardziej opłacalne. Jeśli 35lvl ma 20 zmianek i chce zaryzykować miksowanie FMSa to też to zrobi. Jeśli 90 lvl nadropił 50 zmianek, ale potrzebuje czerwonej perły, to sprzeda te zmianki żeby perłę kupić. Dokładnie to samo było gadane w przytoczonym wyżej temacie. Drop zmianek został zmieniony tak jak gracze (w tym Ty) chcieli. A teraz znowu te same osoby mają ból anusa, bo jednak jest naczej niż sobie to wyobrażali. A żeby było zabawniej, to wtedy też było wielkie oburzenie, że 55 lv zarabia więcej niż 75+. Czyli mój buff 75lvl powienien więcej zarabiać niż drop 35lvl. OK. Nie każdy, ale Ty niestety tak. Ja też po prostu chciałbym, żeby nikt już tego nie mieszał i nie psuł. No tak. Dokładnie. @EDIT: Poprawiłem przecinki i kilka mniejszych błędów.
 11. 1. 2. 3. 4. SMOK SOLO!!! Normalnie neverending story... NA NIE.
×
×
 • Create New...