Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Byakuya

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Wpisy z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Byakuya

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Jak w temacie kupię ubranko na ninja za yang Pw bądź kom ofy
 2. Witam, Kupię Ninja Dagger 86+ najlepiej 5xP Pw z ceną tutaj albo w grze na nick Toshiro Pozdrawiam
 3. Daj jakieś CW,MP i KT to może ostaniesz coś rozsądnego.
 4. Z tego co pamiętam na końcowym spocie potwory przestały za mną biegać na 84lvl ?
 5. Na NIE. Połowa graczy ucieknie a druga połowa poczeka na powrót normalnego dropu
 6. Na NIE. Za późno na takie zmiany
 7. Proponowałem już takie rozwiązania Chaos. Administracja miała przemyśleć temat
 8. Co ma do tego typ serwera? Piszcie że drop Rad jest od metków 60+ a są one tylko w DT i nie ma z nich dropu ^^ Metki 40 dają ulep taki jak Amulet Orka chociażby (na moobach nikt nie siedzi bo bardziej się M2 opłaca) Metki 50 chociażby Kawałki Płotna z i bez + czy też Nieznane Lekarstwa (na moobach nikt nie siedzi bo bardziej się M2 opłaca) Metki 60 hmmm.... Świątynia .... ktoś pamięta o tej lokacji prócz bicia bossów czy wchodzenia na DT? No NIE! Zgadnijcie dlaczego.... M2 BARDZIEJ SIĘ OPŁACA!!! Więc zbilansujcie to M2 albo ożywcie inne lokacje. Ja dałem tylko propozycje jak łatwo można to zrobić i dać RÓŻNORODNOŚĆ rozgrywki.
 9. Zgadzam się z Twoją opinią. Szkoda że te "Niebieskie znaczniki" znikają jak się obrócisz ^^ mogliby to naprawić (rozwiązałoby to wszystkie kwestie wyszukiwania rynku)
 10. Byakuya

  Craft ZBS

  Witam. Proponuję wprowadzenie craftu ZBS tak jak w przypadku metali. 3x Zwój Błogosławieństwa = 1x Zwój Boga Smoków Zachowa to ilości craftu metalu Wyzbędziemy się tym sposobem bodzi z rynku (może cena delikatnie podskoczy) oraz zyskamy dostęp do ZBS którego brakuje Co wy na to?
 11. Witam. Proponuję wprowaddzenie wymiany Rad na Egzo oraz Egzo na Rady u Kapitana stosunek 2:1 tak jak w przypadku dodań i zmianek. Takie rozwiązanie pozwoli uregulować ceny egzo i rad (nie będzie zbytniego zaniżania i zawyżania cen) Możliwość "zwojowania się" na każym etapie rozgrywki Usunięcie nadmiaru Egzo i Rad z serwera (przy obecnych ilościach na rynku dużo graczy pewnie by je powymieniała) Co Wy na to? ?
×
×
 • Create New...