Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fenim

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

About Fenim

 • Rank
  Nowy/a
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak najbardziej na tak. Człowiek z doświadczeniem operatywny zarówno siedzi w grze jak i na forum udzieli każdemu pomocy . Jestem na za !
 2. Wszystko na tak. Dodaj do tego pytania pułapki na OX oraz bardziej zaawansowane pytania bo wczoraj runda trwała w nieskończenie xd . I całkiem śmiało mogla by byc rekrutacja na czlowieka ktory by zrobil reklame i by sie tym zajmował Odnośnie stylu forum moge załatwić człowieka i by zrobił ?
 3. Dziękuje za opinie ? w podaniach najlepiej wyrazić całego Siebie także czy na kolanie czy na betonie ważne by pokazać coś od Siebie . Tak sKuN | Rejestracja konta wczoraj nie była tylko 31 października| Ale dzięki za opinie czekam na resztę PS: Prosze o usunięcie tematu przechodzę na inny serwer ? za mało osób tutaj gra
 4. Witam was wszystkich . Zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora forum z tego względu iż że ponieważ panuje syf kiła mogiła . Jeden moderator nie zawsze jest i nie upilnuje porządku Ja akurat mniej gram ze względu na obowiązki i prace trochę bym uporządkował forum oraz dodał kilka pomysłów dla forum oraz serwera. A po za tym coś o mnie ? Miło mi poznać wszystkich ludzi na forum serwie jestem Patryk mam 23 lat .Projektuje strony fora oraz pracuję w normalnej zwykłej pracy ? Aktualnie przebywam w Niemczech na dobry okres X lat Ogólnie gram w metina od 2009 roku także trochę już za mną jest . Na forum chciałbym wprowadzić dyktaturę oraz kamieniołom (Nie no żart xd ) Troszeczke chciałbym wprowadzić inne zasady za zgodą administracji typu kalendarz eventów rozbudowane aktualizację tzn. info odnośnie ich co zostało wykonane . Oraz wysłuchiwać problemów skarg graczy. Jedyny mój minus jest taki że nie chce mi się wchodzić na ts3/Discord dlaczego? Nie chce mi się gadać/drzeć się przy małżonce. Tyle ode mnie co moge zaoferować zaproponować. Pozdrawiam Fenim ?
×
×
 • Create New...