Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JonyKsA

Użytkownik
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

About JonyKsA

 • Rank
  Nowy/a
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. Cześć, Mam do sprzedania 5 postaci(każda na osobnym koncie) postacie w miarę rozwinięte, koń skile biolog itd. Do postaci dorzucam oczywiście eq m.in. truta 48 Sr dzik, lew i inne duperele z isu. Cena do ustalenia, oraz sposób zapłaty. Najlepiej pisać PW tutaj, lub na discordzie pod tym samym nickiem, ponieważ do gry już raczej się nie będę logował.
 2. Sprzedam Surkę WP 75 lvl bez biologa/bez eq Skile Czarowane oraz Strach P Zbrojka G1 30 lvl konia Interesują mnie tylko yangi/ewentualnie wymiana za podobnego bodziaka KT: 200kk cena do negocjacji
 3. na łezce czy na samym koncu?
 4. to żadna przyjemność jak ktoś Ci wbija lvl :v
 5. Jeszcze myślałem nad Red lasem, ale sceptycznie jestem nastawiony do expienia do maxa tam
 6. Wiem że jeśli się nie jest surka Wp to w sumie można Metina odinstalować jeśli się chce expic do 99 lvla, ale wytrwałości mi nie brakuje skoro odbijałem 86 w V2 xD
 7. 87 wbite przed chwilą xD
 8. Cześć wszystkim Szykuje się do expienia w grocie i robię dosyć duży research odnośnie sposobów, eq i bonów do groty, chciałbym rozwiać moje wątpliwości oraz dowiedzieć się czegoś od was. Pierwsza kwestia dotyczy samego spota do expa, czy spot maxi-maxi na zinach ma jakiś większy sens? Bo często odnoszę wrażenie, że na zwykłych setao o wiele wygodniej się ekspi, lub gdzieś w korytarzach znajdują się większe skupiska mobow. Możliwe że to jest bardzo zależne od serwera. Druga kwestia to oczywiście samo eq. Wiadomo, że zależy głównie od samej postaci która się ekspi, w moim przypadku to jest Mental. Osobiście uważam że przydatne są tylko i wyłącznie bonusy oraz itemy: - kask 60lvl z diabłami i unikiem strzał - stal/niebian HP, odp strzały, absorbcja pż - kolce ebo (nawet dla sutki) diabły i odp strzały - nasior z łez HP kryt strzały omdlenie - buty hp kryt odp strzały ( moim zdaniem najlepsze są fenki bo lepsze jest 10% bloku wszystkiego niż marne 20% na strzały) - tarcza 61 nno diabły blok siła/int - trutka sr + diabły ( chyba że na marmurze ninja to łuczek ale to chyba oczywiste, tanie i ma kopa) - bransa ebo HP 10 pz diabły kryt(jak dla mnie więcej daje 5% kradzież życia niż 10 % kryta w lezkach. Zwłaszcza że z buffem może być już ponad 100% na kryta co wtedy już jest całkowicie bez sensu) Inne bonusy w itemach takie jak na ludzi mistycy czy regeneracja HP są totalnie ussles jak dla mnie. Jedyne co mogło by się przydać to absorbcja NE Mam dylemat co do inwestycji w is, pety kostiumy itd (zwłaszcza pet bo jest tylko na 3 dni) Macie jakieś pomysły albo myki na exp w grocie v2? Chętnie poznam wasze spostrzeżenia i opinie. Przy okazji możecie ocenić w skali 0/10 moją (jeśli można to tak nazwać) propozycję eq do groty.
 9. Nie pamiętam już, to było parę ładnych lat temu, na jakimś easy.
 10. 1. Nick Postaci: JonyKsA 2. Wiek:24 3. Jak oceńiasz swoją komunikatywność?[0/10]:[9/10] 4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: od września 2021 5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord/TeamSpeak3: oczywiście 6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?: Nie 7. Czy posiadasz wysoką kulture netykiety?: Tak 8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Jestem dosyć aktywnym graczem, gram w różnych godzinach, w zależności od pracy lub życia prywatnego. Kiedy ktoś potrzebował pomocy na start (chodzi o wiedzę na temat serwera gdzie drop, jaki skąd bronie itd itp...). Gdy ktoś ma jakieś pytanie lub potrzebuje pomocy zawsze staram się jakoś pomóc, czy to ma być 2kk na start żeby eq+6 zrobić, podpowiedzi gdzie dropić, respy bosów metków (jeśli znam to także czas respa). Nigdy nikogo nie okradłem przy handlu czy wymianie itemów (sam zostałem okradziony przez tutora i nikomu tego nie życzę). Myślę, że sprostałbym powierzonemu stanowisku, planuję zostać długo na tym serwerze, spodobał mi się twardo trzymany klimacik dobrego PL'a także fajnie było by chociaż trochę uczestniczyć w waszym projekcie.
×
×
 • Create New...