Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bartuus

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Wpisy z Chatbox

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bartuus last won the day on December 22 2020

Bartuus had the most liked content!

Community Reputation

16 Friendly

About Bartuus

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Idąc tym tropem, zwiększmy tez obrazenia broni na 60lvl, bo tez ich nikt nie uzywa. Jest bardzo słaby lwi na kazdym serwerze, i nie próbujmy tutaj tego zmienic.
 2. 1. Tak, moze byc. 2. Nie, po co? Skoro juz jest ich nadto. 3. Tak, ale zmieniłbym ulepszacze, tylko na takie które są na ten moment bezuzyteczne. Bo tak jak napisał Mane, ktos kto by chciał sobie ulepszyc eq musiałby płacic za ulepy wywindowaną cene. Po co do ulepszania pasów nogi pajaka albo ogony węża+? To są juz ulepszacze drogie, z racji że są potrzebne i mało ich dropi. Po co dodatkowo windowac ich cene. Trzeba w tych pasach uzywac ulepów, które teraz sa nikomu niepotrzebne, i które nie zmienią rozgrywki jeslki chodzi o ulepszanie sobie zwykłego eq. Dodatkowo zmieniłym bonusy tych pasów. 20 expa? 500 hp? Kto by takie pasy robił? Oraz pas 10 na bloku, który w drugą strone, byłby zbyt mocny. Juz bloku da sie wyciagnac znacznie duzo, przez pierscien z blokiem, a wy chcecie jeszcze dodawac kol,ejne 10? W expie bloku tutaj nie brakuje, a dodatkowo by to był strzał w postacie fizyczne jesli chodzi o pvp. 4. A co tam poprawiać ? Dodajmy może srednie do tych broni i zwiekszmy im obrtazenia zeby były lepsze od broni 75? Bez sens. Są i takie powinny pozostac. 5. Zdecydowane nie, juz lwi ma podbitą wartosc ataku, i nie wiem co za głupi pomysł, dazyc do tego by osiągnął wartosc fizycznego ataku co truciak. Lwi na zadnym serwerze nie jest rozchtywana bronia i nie wiem czemu tu miało by byc inaczej. 6. Nie, juz jest dosc ciezko cos zmixować, 7. Raczej na nie, to ma swój smaczek jak mozna cos dorwać taniej, albo sprzedac drozej niz chodzi, przez to własnie ze sie komus nie chce szukac.
 3. https://zapodaj.net/641cd463015a3.png.html Cw 1,2kkk kt 3kkk
 4. https://zapodaj.net/b911ded82110c.png.html cw: 1kkk kt: 2,5kkk
 5. Jak w temacie, kupie najlepiej daggera 90+, jesli z biologiem to 2x wartość. pw tu lub w grze Bartuus
 6. Sama postac jest mozliwosc kupic?
 7. Sama postac jest mozliwosc kupic?
 8. I dosadna odpowiedź, swietnie koncząca te zbędną dyskusje.
 9. Nie da sie miec kultury jak do Ciebie nie dociera. Sam sobie rpzeczysz w tym momencie. Bo eq do broszek jest powyzej poziomu dunga. Więc samowystarczalni są Ci, którzy robią DT V2, obecne bossy swiateczne 75/95 i wrózki gienki. Ci co dropią brochy i perły z plagi, to w 90% ludzie nie ulepszający tego eq, tylko sprzedajacy ulepszacze.
 10. Głąbie, jest ich przesyt, bo tak jak Chaos napisał, jest zbyt duzo ludzi samowystarczalnych !!!! A nie bo jest ich za duzo na rynku !
 11. Co Ty za głupoty gadasz ze jest tam pewna perła? Ty sie z penisem na mózgi pozamieniales?
×
×
 • Create New...