Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BuenaCosta

Mistrz Gry
 • Content Count

  7
 • Wpisy z Chatbox

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About BuenaCosta

 • Rank
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. Gdy nie posiadasz przedmiotu do biologa w eq a próbujesz oddać.
 2. Służy to do zwiększenia sobie szansy na pozyskanie cennej ryby. Dużo osób używa ich podczas wojen gildii i poważniejszych starć z innymi graczami lub bossami. Ich cenne właściwości pozwalają w niby niewielki sposób ale ciągle wzmacniać naszą postać. Dla przykładu Okoń Pieczony: Usuwa wszystkie negatywne skutki.
 3. Niee, inaczej. Stwierdzasz "podwójna szansa na wyłowienie ryby" a w opisie jest "Rybie Wnętrzności: Przedmiot jest potrzebny nie tylko, by złowić rzadkie ryby, ale też podwaja szansę na nie." - Rybie wnętrzności podwajają szanse na zdobycie rzadkiej ryby. Nie podwaja szansy pomyślnego wyłowienia ryby. Przynajmniej tak wynika z opisu.
 4. 1 pomysł na nie, gdyż zbieranie ksiąg nie będzie wtedy problemem a teraz jest. I właśnie nie wszystkim chce się to robić, zbierać, przekładać, wystawiać sklepy a osoby które nie mają pomysłu czy super zarobków mogą zarobić coś i na takiej formie. 2 pomysł na nie, może miałby praktyczne zastosowanie ale w takiej formie w jakiej to wymyśliłeś jest za bardzo przekombinowane i odstaje od idei serwera. 3 pomysł dosyć ciekawy, grałem na serwerze gdzie było takie rozwiązanie i dobry stosunek np. 10 crap ksiąg na losową instrukcje byłoby okej (na pewno trzeba by było złapać balans żeby po 2 tyg od wprowadzenia takich zmian nie było samych instrukcji na rynku i KU będą służyć tylko i wyłącznie do wymian na instrukcje.
 5. Cześć, zdradzisz co jest powodem odejścia?
 6. Temat jest warty uwagi. Trzeba zrozumieć jedną i drugą stronę i jak dla mnie wymyślić to tak aby było dobrze dograne do obecnej sytuacji na serwerze. Zielony podał bardzo dobre argumenty aby wprowadzić grotę. Teraz tylko dobry balans aby jakieś małże, perły i cokolwiek co ma się pojawić w dropie nie popsuło ekonomii lub całego serwera.
×
×
 • Create New...