Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZlySenHuskY

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Wpisy z Chatbox

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZlySenHuskY last won the day on February 16 2020

ZlySenHuskY had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

1 Follower

About ZlySenHuskY

 • Rank
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z wielkim żalem lecz podjąłem decyzję o odejściu na stałe z servera nie będę podawać swoich powodów są one jedynie spowodowane moim doświadczeniem tutaj jak i obserwacją działaniami podjętymi ze strony teamu Gromo . Serdecznie pozdrawiam GA Rain którego bardzo dobrze wspominam i przegadałem wiele tematów po nocach z tobą mordeczko trzymaj to wszystko na wodzy bo dalej tylko ty odwalasz całą robotę tutaj a resztą jest dla zabawy i fanu. Ps. dla zainteresowanych wszystkie moje konta (75+ Mental , 35+ Body , 33+ Sura , 63+ BUFF) Zostaną przekazane odpowiedniej osobie która zechce zacząć lub kontynuować gre na servie. Konta wyposażone w IS Oraz Całe EQ. Priv. Z farcikiem i narazie . Pozdro dla JTG jeśli dalej grasz rób to co robisz.
 2. 1. Imię: Michał 2. Wiek: 24 3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]: 6/10 4. Poziom postaci: 77lvl 5. Nick Glownej Postaci: ZlySenHuskY Postać poboczna : Xenobi4 6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci: Postać główna 110h Postać poboczna : 100h 7. Ilość minut gry na głównej postaci: Postać główna : 6650 Postać poboczna : 6030 8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Od 6 Stycznia. 9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3 : TAK Posiadam TS3 Oraz Discord. 10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Tak 11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Większość z pomysłów została już wprowadzona.Trzeba rozważyć inne. 12. Czy posiadasz program do nagrywania?: Tak 13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 8/10 14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Grałem na serverze od jego początków znam go dokładnie i od podszefki . Chcę wyciągnąć server na najwyższy szczebel jaki da możliwość tak aby uzyskać największą liczbę graczy online i pokazać nowym pokoleniom jak wyglądał metin 2 za jego najlepszych czasów . Tony przegranych godzin na dropie , robieniu dt , łowieniu czy po prostu wspólnej rozgrywki która miała wtedy najlepszy charakter . Ponadto jestem osobą uczciwą , sumienną i spędzam masę godzin przed komputerem prywatnie jak i zawodowo . Potrafię rozwiązywać spory i ludzkie problemy rozmową na czacie oraz przy rozmowie online . Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi jak i jestem osobą która potrafi patrzeć subiektywnie na daną sytuację myślę że to pomoże mi aby wystarczająco dobrze spełniać powierzoną mi funkcję i przekona administrację do poddania mnie próbie na tym stanowisku . Pozdrawiam HuskY.
 3. ZlySenHuskY

  Seria na YT

  Zapraszam serdecznie na nowy kanał będziemy go rozwijać wspólnie z wami
 4. Ciężko zobaczyć kogoś kto lata na powrocie i dropi w m2 Za to ja twojego Archera widziałem kilkanaście razy nawet pisaliśmy w sprawie twojego jelonka 50+ sr Ale dziękuję za opinie z twojej strony.
 5. 1. Imię: Michał 2. Wiek: 24 3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]:6/10 4. Poziom postaci:70 5. Nick Glownej Postaci: ZlySenHuskY , Postać poboczna : Xenobi4 6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci: 41h , Postać poboczna : 68h 7. Ilość minut gry na głównej postaci: 2479 , Postać poboczna : 4134 8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Od około 2 miesięcy. 9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3 : Posiadam Discord większość czasu używam tego programu ze względu za jego mobilność na smartfonie. 10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Tak 11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Pomysłów nie brakuje choć są one zapewne takie sam jak większości graczy na serverze. 12. Czy posiadasz program do nagrywania?: Tak 13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 8/10 14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Jestem osobą sumienna w wykonywaniu powierzonych mi funkcji. Spędzam dużo czasu przed komputerem ponieważ taką wybrałem drogę zawodową więc mam sporo czasu między pracami na rozwiązywanie problemów graczy w sieci. Chciałbym wspomóc server oraz odciążyć administrację przy wyłapywaniu nielegalnego oprogramowania używanego przez graczy do ułatwiania sobie gry oraz w nieczysty sposób zarobku a co za tym idzie w dużej mierze powiększania swojej przewagi nad graczami grającymi w uczciwy sposób i dla własnej przyjemności. Podanie składam 2 raz liczę na pozytywnę rozpatrzenie choć wiem że nie spełniam wymagań forumowych dla funkcji GM aczkolwiek na swoją obronne w tej sprawie posiadam niezbite dowody że pomysły czy napisanie 2 raz podobnego tematu nie ma większego sensu na wbicie sobie postów i jestem za przejrzystością forum dla przeglądających. Myślę że napisałem wystarczający argument aby administracja lekko przymkła oko na warunki związane z forum .
 6. Witam serdecznie w poradniku jak zarobić na servie Gromo.pl na małym lvl(1-35+) waszych wirtualnych postaci . Podkreślam że jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia i doświadczenie zgromadzone podczas gry i tworzenia postaci. 1-20lvl* Klasa postaci według uznania bez większego znaczenia i broni. Co bijemy : metki 10lvl metki 15lvl metki 20 lvl mini bosy w m1 i większe grupy niedźwiedzi z których wypadnie nam żółć niedźwiedzia bez + w międzyczasie wypadnie kilka Ku,kd,dodania i zmianki które sprzedajemy w zależności od cen rynkowych najlepiej sprawdzić ceny w m1 ch1 . Kd najlepiej wymienić za pelerynki u Kapitana który znajduje się w M1. 20-30lvl* Wbijamy do m2 Co bijemy Metki 25 Metki 30 Metki 35 (jeśli damy radę) Loch małp - dla medali konnych Jeśli mamy lepsze eq Best specjalistów , Best Łucznik , Bo i inne bosy m2 30-35lvl* Najlepszy lvl i przedział do zarabiania i dropu na 34 lvl wbijamy 2 skill na m jeśli weszły na 17(punktow) jest nie to resetujemy skile zwoje który możemy zakupić u handlarki . Czytamy medale i robimy bojowca na 11 lvl . Co bijemy : Metki 35 lvl Best Kapitan. Boss lochów małp Co Dropimy : Zmianki , Dodania , Dodania 5 bonu , egzo , rady , bronię 30+ , fasolki zen , bodzie . na początku będzie ciężko sprzedajemy wszystko co mamy zarobione aby kupić rękawice złodzieja z czasem będzie nam tego lecieć coraz więcej więc dodajemy bony do eq i lekko mieszamy żeby uzyskać tyle hp aby nas nie zabijali na danym lvl'u . Przy większym zarobku kupujemy 100sm i kupujemy dodatkowo rękawice z is na 15 dni która pozwoli w szybkim czasie odrobić się ze strat które wydaliśmy na zrobienie swojego eq . ważne musimy utrzymać poziom postaci na Max 35 lvl po przez oddawanie expa do gildi (musimy znaleźć gildie do oddawania doświadczenia). Poradnik krótki bez owijania w bawełnę i dodatkowych opcji . Jeśli ktoś chciał by dowiedzieć się więcej proszę kierować pytania w grze do mnie na priv Nick : ZlySenHusky . Postaram odpowiedzieć się na wszystkie wasze zadane pytanie i pomóc w wycenie dropu aby sprzedał się jak najszybciej i pozwolił w jak najkrótszym czasie uzyskać jak największe dochody ze sprzedaży. Pozdrawiam serdecznie . ZlySenHusky
 7. Po 1 kostium musiał by być dodany do bazy server a na to pytanie czy jest nie potrafię odpowiedzieć i nie jestem pewny czy od jednego filmu byś dostał coś takiego film Sam w sobie to tylko film musi mieć jakieś konkretne przesłanie i konkretną grupę odbiorców ?
 8. Owszem nie zaprzeczę że administracja bardzo dba o servery najgorszy problem jest z tymi fishbotami dlatego dałem pomysł na nowy system łowienie choć więc że to nie będzie to samo .
 9. Witam serdecznie tak jak wspomniałem już proponuje wprowadzić nowy system łowienie który spowoduje przymus łowienie przez graczy a nie boty rozstawione po mapach ? .Pozdrawiam
 10. Imię: Michał 2. Wiek: 23 Lata 3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]: 5/10 4. Poziom postaci: 40 5. Nick Glownej Postaci: ZlySenHuskY 6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci: 25h 7. Ilość minut gry na głównej postaci: 1553 8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: 2 tygodnie 9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3 Tak 10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Tak 11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Myślę że zmiana systemu łowienie na nowy dobrze sprawdziła by się do lekkiego zblokowania skali fishbotow które stoją na servie. 12. Czy posiadasz program do nagrywania?: Tak 13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 7/10 14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Myślę że moje lata gry i godzin spędzonych na tworzenie swoich wirtualnych postaci i badanie systemów walk oraz zwiedzanie wirtualnego świata pozwoli mi dokładniej oceniać sytuację w wypadkach nadużycia nielegalnego oprogramowania przez ludzi którzy chcą zniszczyć server i kawałek historii która ma dla mnie wielkie znaczenie . Dodatkowo jestem osobą która tworzyła swoje servery poprzez lan dla znajomych i fanu więc znam się trochę na komendach gry oraz bazy danych. Ponadto jestem osobą komunikatywna , systematyczną oraz uczciwą i spędzam większość czasu przy komputerze pracując na nim.
×
×
 • Create New...