Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Socz3k

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Wpisy z Chatbox

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Socz3k

 • Rank
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Postać sprzedana osobie która posiada postać Shizukana żegnam i pozdrawiam
 2. Za 450kk poszedł fms 49sr 20 dt więc za trute z lekką dopłatą nie masz co liczyć;p Ps Trochę z tym cw zaszalałes
 3. Witam. Na sprzedaż leci Sura WP 55 lvl po biologu do 55 lvl skille postaci to : -Czarowane ostrze P -Strach G9 -Czarowana zbroja m7/m8 WAŻNE!!!! Postać posiada olejek zmiany nazwy!! Więc po zakupie możesz sobie zmienić na swój nick! Kt:300kk
 4. Tak dokładnie konto zrobione pod podanie i co z tego ? Których wymagań nie spełniam ? Tych związanych z forum ? To jest podanie na Mistrza gry a nie moderatora.
 5. 1. Imię:Damian 2. Wiek:18+vat ^^ 3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]:jak znajomość paciorka :P 4. Poziom postaci:35/55/75 5. Nick Glownej Postaci:Socz3k 6. Ilość spędzonych godzin na głównej postaci:130 godzin na głównej postaci 7. Ilość minut gry na głównej postaci:Czy następne pytanie będzie o ilość sekund ? xD 8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze:Od 13.11.2019 9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3:Tak jestem na teamspeak cały czas dostępny. 10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?:Tak posiadałem 11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?:Mam propozycje którę mozna przedyskutowac z graczami na forum jak i z administracja ale to sa propozycje ja aktualnie zmienić to mogę np. skarpetki :P 12. Czy posiadasz program do nagrywania?:tak posiadam 13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]:8 14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]:A wiec tak.. Jestem osoba z która da się dogadać każdy problem można rozwiązać zawsze staram sie rozwiązać problem. Od samego początku serwera staram się również o reklamę streamujac odcinki z serwera umieszczając je gdzie tylko się da napewno znajda sie równiez tu na forum osoby które przybyły na serwer z moich strimów i polecą mnie ^^ Jak widac w grze i ogólnie jestem osobą komunikatywną i z humorem wiec takich osób potrzeba do administracji pozytywnie nastawionych :) czekam na pozytywne opinie i pozytywne rozpatrzenie przez administracje.
×
×
 • Create New...