Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BergerKing

Użytkownik
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Reputation

3 Neutral

About BergerKing

 • Rank
  Stały Bywalec
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Tomasz pisz pw jak będziesz chciał go sprzedać
 2. Aktualne, cena spada z 500 na 300zł za wszystko. = )
 3. Bump/edit, cena kup teraz za wszystko spada z 500 na 400zł. = )
 4. Sprzedam czas poświęcony grze w skład którego wchodzą konta i rzeczy ze screenó'w. Prócz nich dorzucam graty warte parę kkk typu złodziej+9, truty+9, stalki+9, szpony, kryształy, kostiumy, sm.. (GranTorino)Mental 99lv, skończony 2x wartość ataku (Vantage)Body 99lv, skończony 2x wartość ataku (Heisenberg)Dagger 94lv, skończony 2x wartość ataku Buffy healer, smok 75lv, all skille P, eq int Kupujesz od handlorza grup metinowych z poleceniami. CW = Cena Kup Teraz: 300zł
 5. Marcin prosi żebyś usunął jego zdjęcie z profilowego
 6. BergerKing

  l1l

  Ty za to wolnossąco mądry jesteś. Ciebie to ja nie znam, nawet nie widziałem twojego komentarza. Połącz fakty na spokojnie, czytaj ze zrozumieniem i nie pisz, żeby pisać.
 7. BergerKing

  l1l

  Niczym się od tego błazna nie różnisz odpisując sobie fake kontami na własne posty i pomawiając mnie od złodzieja. Nawet znaki interpunkcyjne stawiasz tak samo niepoprawnie intelektualisto XD. Wszyscy na tym gromo macie fest siekę na bani i leczycie nieudolnie kompleksy. Sanepid powinien zamknąć ten serwis XD.
 8. Sprzedam czas poświęcony grze w skład którego wchodzi: -skończone konta body(Vantage), mental(GranTorino), dagger(Heisenberg) z biologami 2x atak -top1 bezdy+9; 5szt. niebianek+9; 5szt. naszyj z łez+9 itd(wszystko do obczajenia na sklepie w m1 o nazwie "sell konta 99lv z eq") -buffy 75lv healer; smok z eq int i all skillami (P) -na kontach 10k+ setek(Błogo Smoka), parę kkk na waciki i "śmieci" CW: 222zł Tylko całość, nie gram już, więc jedna dobra ofa i dostajesz wszystko. Uprzedzam komentarze typu "złodziej". Pochodzą one od zbanowanych botów i osób, które nie mogą przeżyć, że zaprzepaściły tu nieudolnie pieniądze. Kupujesz od handlorza grup metinowych z poleceniami. Nie wchodzę tu, więc pisać do postki Berg stojącej obok sklepu co parę dni.
 9. Sprzedam czas poświęcony grze w skład którego wchodzi: -skończone konta body(Vantage), mental(GranTorino), dagger(Heisenberg) z biologami 2x atak -top1 bezdy+9; 5szt. niebianek+9; 5szt. naszyj z łez+9 itd(wszystko do obczajenia na sklepie w m1 o nazwie "sell konta 99lv z eq") -buffy 75lv healer; smok z eq int i all skillami (P) -na kontach 10k+ setek(Błogo Smoka), parę kkk na waciki i "śmieci" CW: 222zł Tylko całość, nie gram już, więc jedna dobra ofa i dostajesz wszystko. Uprzedzam komentarze typu "złodziej". Pochodzą one od zbanowanych botów i osób, które nie mogą przeżyć, że zaprzepaściły tu nieudolnie pieniądze. Kupujesz od handlorza grup metinowych z poleceniami. Nie wchodzę tu, więc pisać do postki Berg stojącej obok sklepu co parę dni.
×
×
 • Create New...