Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Veltur

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Wpisy z Chatbox

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

3 Followers

About Veltur

 • Rank
  Administracja Forum

Recent Profile Visitors

628 profile views
 1. Powodzenia w życiu prywatnym, odezwij się czasem.

 2. Witam, zauważyłem że część użytkowników niepoprawnie wysyła zgłoszenia przez co nie docierają do administracji dlatego w tym temacie szczegółowo opiszę jak działa system zgłoszeń na discordzie. Musicie wejść na kanał tekstowy "zgłoś-problem" a następnie użyć polecenia /zglos @nazwa powód.Jeżeli zgłoszenie zostało napisane poprawnie pokaże się informacja: Jeżeli informacja się nie pokazała prawdopodobnie popełniliście błąd przy wpisywaniu informacji. W nazwie podajemy tylko i wyłącznie nick na discordzie, przykładowo /zglos @Veltur Nie działa mi client. Jak chcecie zgłosić gracza używającego nielegalnego oprogramowania oznaczacie w tym przypadku odpowiedniego administratora, przykładowo /zglos @ViRus gracz o nicku xxx używa nielegalnego oprogramowania WH W zgłoszeniu nie oznaczamy rang serwera ponieważ zgłoszenie nie zostanie wysłane.
 3. Podobny temat został już założony, @ViRus Mógłbyś ?
 4. Kompletnie nic nie da zabronienie lurowania, gracze w dalszym ciągu będą to robić chociażby zakładając postacie nisko levelowe a blokady kont za wykonanie owej czynności nie miałyby kompletnie sensu ponieważ jakby nie patrzeć jest to część metina.
 5. Mogę zapewnić że nikt tutaj nikogo nie faworyzuję, jedyne co można zrobić to przenieść resp bossa na inną mapę lub zablokować poruszanie się bossa tak jak było w przypadku bałwana w trakcie eventu bożego narodzenia.
 6. Event nie był przesuwany, była tylko podana data prezentacji, oficjalna data startu wydarzenia pojawiła się w prezentacji.
 7. To nie jest panowie dział dyskusje.
 8. Polecam chłopa Za czasów jak jeszcze byłem na stanowisku robił dobrą robotę, nie raz wyciągnął pomocną dłoń, powodzenia!
 9. @BuLL Będę w tym momencie wobec ciebie całkowicie szczery, zjebałeś po całości, od początku pomysł z grotą był odrzucany a nagle coś ciebie olśniło ? Nie gram w metina ale obserwuje to co się u was dzieje i za dobrze nie jest
 10. Nigdy nie byłem za dodaniem groty na serwer, tylko gdy w teamie pojawiał się temat groty od razu z BuLLem ten pomysł odrzucaliśmy, ciekawy jestem kto wpadł na ten pomysł i jakim cudem BuLL się na to zgodził. Trzymaj się.
 11. Jako administrator teamspeaka sprawuję się bardzo dobrze więc jako tutor nie sprawiałby problemów
 12. Veltur

  Forum Serwera

  Opuściłem administracje ale jak coś zaczynam to zawszę to kończę, forum wkrótce będzie odświeżone.
×
×
 • Create New...