Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Veltur

Zasłużony
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Veltur

 1. Miło było po półrocznej przerwie chociaż przez parę dni ponownie porozmawiać czy też popisać z graczami oraz teamem gromo Pewnie większość z was myślała że ponownie wrócę do projektu i pomogę ogarynać sprawy serwerowe tak jak kiedyś lecz niestety jest to niemożliwe. Serwer świetnie się trzyma, chłopaki elegancko sobie radzą. Przed odebraniem sobie uprawnień na Teamspeak'u oraz Discordzie przeprowadziłem niezbędne aktualizacje oraz naprawiłem błędy które zostały mi zgłoszone aby lepiej się wam komunikowało Tak jak za każdym razem kiedy miałem rozmowę z gildiami tak i teraz chciałbym wam powiedzieć że Metin to jest tylko gra i nie ma potrzeby używania zbędnej agresji która w dalszej grze może tylko spowodować nie chęć do gry czy też do innych graczy, jeżeli komuś nie podoba się jak gramy czy też co robimy w danej chwili i próbuje coś zdziałać wyzywając oraz ksując po prostu zlejmy tą osobę i róbmy swoje. Trzymajcie się
 2. Powodzenia, kontakt masz w razie czego pisz śmiało, miłej zabawy Megi.
 3. Powodzenia w życiu prywatnym, odezwij się czasem.

 4. Witam, zauważyłem że część użytkowników niepoprawnie wysyła zgłoszenia przez co nie docierają do administracji dlatego w tym temacie szczegółowo opiszę jak działa system zgłoszeń na discordzie. Musicie wejść na kanał tekstowy "zgłoś-problem" a następnie użyć polecenia /zglos @nazwa powód.Jeżeli zgłoszenie zostało napisane poprawnie pokaże się informacja: Jeżeli informacja się nie pokazała prawdopodobnie popełniliście błąd przy wpisywaniu informacji. W nazwie podajemy tylko i wyłącznie nick na discordzie, przykładowo /zglos @Veltur Nie działa mi client. Jak chcecie zgłosić gracza używającego nielegalnego oprogramowania oznaczacie w tym przypadku odpowiedniego administratora, przykładowo /zglos @ViRus gracz o nicku xxx używa nielegalnego oprogramowania WH W zgłoszeniu nie oznaczamy rang serwera ponieważ zgłoszenie nie zostanie wysłane.
 5. Podobny temat został już założony, @ViRus Mógłbyś ?
 6. Kompletnie nic nie da zabronienie lurowania, gracze w dalszym ciągu będą to robić chociażby zakładając postacie nisko levelowe a blokady kont za wykonanie owej czynności nie miałyby kompletnie sensu ponieważ jakby nie patrzeć jest to część metina.
 7. Mogę zapewnić że nikt tutaj nikogo nie faworyzuję, jedyne co można zrobić to przenieść resp bossa na inną mapę lub zablokować poruszanie się bossa tak jak było w przypadku bałwana w trakcie eventu bożego narodzenia.
 8. Event nie był przesuwany, była tylko podana data prezentacji, oficjalna data startu wydarzenia pojawiła się w prezentacji.
 9. Veltur

  Xow

  To nie jest panowie dział dyskusje.
 10. Veltur

  Xow

  Polecam chłopa Za czasów jak jeszcze byłem na stanowisku robił dobrą robotę, nie raz wyciągnął pomocną dłoń, powodzenia!
 11. @BuLL Będę w tym momencie wobec ciebie całkowicie szczery, zjebałeś po całości, od początku pomysł z grotą był odrzucany a nagle coś ciebie olśniło ? Nie gram w metina ale obserwuje to co się u was dzieje i za dobrze nie jest
 12. Nigdy nie byłem za dodaniem groty na serwer, tylko gdy w teamie pojawiał się temat groty od razu z BuLLem ten pomysł odrzucaliśmy, ciekawy jestem kto wpadł na ten pomysł i jakim cudem BuLL się na to zgodził. Trzymaj się.
 13. Jako administrator teamspeaka sprawuję się bardzo dobrze więc jako tutor nie sprawiałby problemów
 14. Opuściłem administracje ale jak coś zaczynam to zawszę to kończę, forum wkrótce będzie odświeżone.
×
×
 • Create New...