Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DaMeD-Damian

Zasłużony
 • Content Count

  504
 • Wpisy z Chatbox

  183
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

DaMeD-Damian last won the day on January 24

DaMeD-Damian had the most liked content!

Community Reputation

85 Knightly

2 Followers

About DaMeD-Damian

 • Rank
  Legenda
 • Birthday 11/12/1996

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. Super inicjatywa jak najbardziej jestem na TAK.
 2. W m1 drop dodań powinien być tylko z metinów, jestem za skasowaniem tego dropu z Se-Rang,Mi-Jung,Jin-Hee i Eun-Jung a nawet z innych mini bossów jak lykos itp.
 3. Gram i codziennie biegam na plagę, moim zadaniem jest to bezużyteczne obciążanie klienta gry tym bardziej że proponujesz dodać to tylko po to by było i nic nie wnosiło, na dungi biegasz w jasnym celu czyli zarobku a nie po to by być za to jeszcze dodatkowo wynagradzanym. Dungi nie są czym co powinno być wyścigiem bo są one alternatywą zarobku dla zbijania metinów i bossów na tradycyjnych respach.
 4. Ja jestem na nie, nie widzę w tym nic ciekawego ani potrzebnego na serwerze.
 5. 1. Większy wybór fryzur jak najbardziej, ale nie dodawać ich ulepszenia ani do isu ani do handlarki, istnie wiele sposobów bugowania tego. Najlepiej do isu wprowadzić zakładki fryzura pvp/exp i do wszystkich fryzur dodać identyczne bonusy. 2. Odpada serwer w zamyśle miał jak najbardziej przypominać starego metina, a powoli zaczynać wprowadzać coś co zupełnie tu nie pasuje, osobiście uważam że powinny pozostać podstawowe wierzchowce bo nawet ten wielbłąd z eventu letnie jest okropny. 3. Pasy można dodać ale na pewno nie udostępniać tego jakie będą potrzebne ulepy przed ich wprowadzeniem na serwer... 4. Metin polega na rozwijaniu postaci i raczej wątpię że ktoś będzie robił postać do pvp z mieczem na 70, a jak już to trzeba w takim wypadku wymienić wszystkie wymieszane miecze 70 bo po zmianie miałyby 2x luda... 5. Najlepiej wyrównać wartości ataku i magiczne z trutą, w przypadku podkręcenia wartości ataku i zostawienia wartości magicznej lwi 12um 10 luda był by praktycznie najlepszą bronią dla bm pod pvp. 6. Na nie i tak na wymieszanie itemów zmianki idą w kilku jak nie kilkunastu tysiącach, a przy dodatkowych bonusach wymieszanie 15/15 i hp będzie pewnie nieosiągalne. 7. Jestem na Nie, sklepów nie jest jakoś okropnie dużo i można je spokojnie przeglądać, a jak już koniecznie wprowadzać to jako cos wbudowanego a nie coś co można zdobyć.
 6. Temat zamykam. Robi się zbędny spam nie dotyczący tematu tylko wylewane są jakieś żale... @Rain @BuLL mogą się wypowiedzieć przy zamkniętym temacie. Pozdrawiam.
 7. Ostatecznie można dodać crafting ze itemów, typu 5 egzo na losowy marmur.
×
×
 • Create New...