Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DaMeD-Damian

Zasłużony
 • Posts

  514
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by DaMeD-Damian

 1. Sprzedam: Broń: - żal +9 34sr, 20 dt, 10 kryt Kolczyki: - ebo +9 20 dt, 20 przedmioty - ebo +9 20 dt, 20 diably - ebo +9 20 diabły, 15 strzały (2x) Tarcze: - sokoła +9 nno, 12 siła, 20 diabły - sokoła +9 nno, 12 int, 20 dt - sokoła +9 nno, 10 luda, 6 wita - budda +9 10 ludzi, nno, 10 blok - lwia +9 nno, 10 luda, 20 dt, 6 wita - lwia +9 nno, 10 luda - 5katna +9 nno, 10 luda Bransolety: - ebo brans +9 1.5k hp, 20 dt - nieb. brans 20 diabły, 10 do pz, 1.5k hp Naszyjniki: - miedziany nasior +9 1.5k hp, 15 strzały - miedziany nasior 2k hp, 15 strzały - złoty nasior 1.5k hp, 15 miecze, 15 2reka, 5 szycie Buty: - drewniane buty +9 1.5k hp, 10 kryt, 5 omdlenie - fenki +6 2k hp, 15 miecze, 15 sztyle - fenki +8 500 hp, 15miecze, 15 2reka, 10 sztylety - fenki +6 1.5k hp, 10 kryt, 15 miecze, 20 doś, 8 spowolnienie Hełmy - maska strachu +4 20 dt, 10 błyski - rogowy + 4 15magia, 10 lud Jak coś potrzebujesz pisz offke w yang
 2. @Rain lepiej się zastanów nad s2 a nie dla 5 osób na serwerze aktualizacje robisz.
 3. Na nie. Nie spełnia wymagań podanych w temacie rekrutacyjnym.
 4. Zaraz wszystkie wpeczki 94+ zamienią sie w bmy a teraz to muszą nowe konta expić
 5. Czuje totalną dominację m2
 6. Witam, wychodzę z propozycją sporego updatu wprowadzającego wiele nowości na serwer. Aktualnie rozgrywka kończy się na Grocie a myślę że po półtora roku serwera bieganie za wróżką może się znudzić. Pomysły które przedstawię nie są innowacjami ani zbytnio nie ingerują w klasyczny styl serwera a jednocześnie zapewniają dodatkowe zarobki dla max lvl jak i możliwość dalszego rozwoju postaci. 1. Nowa mapa. Wprowadzenie dodatkowej mapy na lvl 85/90+(do ustalenie wbicie 90 lvl nie jest większym problemem). Mapa całkowicie nastawiona pod zarobek z kilkoma metinami na +/- 95lvl nowe bossy i nowy dung. Na mapie exp powinien być bliski 0 ma to być mapa typowo nastawiona pod zarobek expić można w grocie. Proponuję mapę Nefrytowa Zatoka znana z PL. Mobami występującymi na mapie mogą być znane nam moby z groty (av1 i av2 lekko zmienione"pomalowane") lub całkowicie inne. Bonusy działające takie same jak w grocie. Metiny: drop nieco lepszy niż w redlesie + możliwość wydropienie przepustki na nowy dung. Bossy: 2 bossy, 1 boss "legendarny" 2 boss słabszy "do sollowania" Wejściówka możliwa do wydropienia z bossów w grocie. 2. Dodatkowy set broni z śr. Znany jako Miecz Runiczny, wprowadzony mógłby być jako broń przerabiana z Zatrutego Miecza. Poziom potrzebny do założenia 95, broń zbalansowana tak aby była osiągalna i nie lepsza w pvp od Trytona +9 ( można zwiększyć dmg broni na 90 lvl). Ulepszaczami niezbędnymi do przerobienia jak i ulepszania broni były by materiały możliwe do pozyskania z nowej mapy (metiny,bossy,dung), na przerobienie 50% + w wyniku niepowodzenia truta spada na +8). 3. Nowy dungeon. Jest wiele dungeonów przystosowanych do metina ja proponuję dodać Razadora. Finałowy boss serwera, drop zbalansowany, najlepszym przedmiotem możliwym do zdobycia ulepszacz na broń 95, buty qilina. 4. Nowy biolog. Wprowadzenie dodatkowych biologów na lvl 96 i 98, drop oczywiście z nowej mapy. Bonusy za biologa pvp silny i odporność na ludzi lub na klasy postaci. Pozdrawiam, zachęcam do wyrażania opinii.
 7. Akurat jestem na etapie m2, przyda się na pewno
 8. Dam 2000sm na tamidia za eq tu
 9. Super inicjatywa jak najbardziej jestem na TAK.
 10. W m1 drop dodań powinien być tylko z metinów, jestem za skasowaniem tego dropu z Se-Rang,Mi-Jung,Jin-Hee i Eun-Jung a nawet z innych mini bossów jak lykos itp.
 11. Gram i codziennie biegam na plagę, moim zadaniem jest to bezużyteczne obciążanie klienta gry tym bardziej że proponujesz dodać to tylko po to by było i nic nie wnosiło, na dungi biegasz w jasnym celu czyli zarobku a nie po to by być za to jeszcze dodatkowo wynagradzanym. Dungi nie są czym co powinno być wyścigiem bo są one alternatywą zarobku dla zbijania metinów i bossów na tradycyjnych respach.
 12. Ja jestem na nie, nie widzę w tym nic ciekawego ani potrzebnego na serwerze.
 13. 1. Większy wybór fryzur jak najbardziej, ale nie dodawać ich ulepszenia ani do isu ani do handlarki, istnie wiele sposobów bugowania tego. Najlepiej do isu wprowadzić zakładki fryzura pvp/exp i do wszystkich fryzur dodać identyczne bonusy. 2. Odpada serwer w zamyśle miał jak najbardziej przypominać starego metina, a powoli zaczynać wprowadzać coś co zupełnie tu nie pasuje, osobiście uważam że powinny pozostać podstawowe wierzchowce bo nawet ten wielbłąd z eventu letnie jest okropny. 3. Pasy można dodać ale na pewno nie udostępniać tego jakie będą potrzebne ulepy przed ich wprowadzeniem na serwer... 4. Metin polega na rozwijaniu postaci i raczej wątpię że ktoś będzie robił postać do pvp z mieczem na 70, a jak już to trzeba w takim wypadku wymienić wszystkie wymieszane miecze 70 bo po zmianie miałyby 2x luda... 5. Najlepiej wyrównać wartości ataku i magiczne z trutą, w przypadku podkręcenia wartości ataku i zostawienia wartości magicznej lwi 12um 10 luda był by praktycznie najlepszą bronią dla bm pod pvp. 6. Na nie i tak na wymieszanie itemów zmianki idą w kilku jak nie kilkunastu tysiącach, a przy dodatkowych bonusach wymieszanie 15/15 i hp będzie pewnie nieosiągalne. 7. Jestem na Nie, sklepów nie jest jakoś okropnie dużo i można je spokojnie przeglądać, a jak już koniecznie wprowadzać to jako cos wbudowanego a nie coś co można zdobyć.
 14. Temat zamykam. Robi się zbędny spam nie dotyczący tematu tylko wylewane są jakieś żale... @Rain @BuLL mogą się wypowiedzieć przy zamkniętym temacie. Pozdrawiam.
 15. Ostatecznie można dodać crafting ze itemów, typu 5 egzo na losowy marmur.
×
×
 • Create New...