Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przemek

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Wpisy z Chatbox

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

1 Follower

About Przemek

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. Przemek

  Gromo.pl#15

  Zapraszam do oglądania
 2. Zapraszam do oglądania jakby ktoś nie widział nowego odcinka! https://www.youtube.com/watch?v=4n8kVG3_ZI0&t=14s
 3. Siemka, mam ową do sprzedania Link do tematu i ssą
 4. Jak najbardziej pozytywny chłopak
 5. Siemka, mam na sprzedaż czystą duchową +9, jak ktoś nie chce czystej mogę wybonować i wrzucić kd https://zapodaj.net/de7cbef5aa60b.jpg.html cw: 300kk(czystej) KT: 500kk(czystej)
 6. Cześć!, zapraszam do oglądania i brania udziału w konkursie
 7. Cześć! Zapraszam do oglądania 10 odcinka z serwera Gromo. Bierzcie udział w konkursie!
 8. Cześć! Zapraszam do oglądania już 9 odcinka z serwera Gromo
 9. Cześć! Już jest 8 odcinek z serwera Gromo.pl! ZAPRASZAM!!!
 10. Cześć! Już jest, 7 odcinek z serwera Gromo.pl czeka na Was MEGA KONKURS NA SMY
 11. Po to żeby coś zmienić, ponieważ niestety niedługo nie będzie dla kogo. Też mi się nie uśmiecha grota już teraz bo nie jestem przygotowany w takiej mierze jak sobie zaplanowałem. Ale nie można myśleć tylko o sobie. I wydaję mi się, że to co napisałem ma sens
 12. Witam! Wychodzę z taką propozycję aby dodać grotę w tym wszystkie w niej bossy. Jak widać sytuacja na serwerze jaka jest taka jest, dlatego Wiedźma respila by się przykładowo co 6/8h a z niej leciały by itemy takie jak: naszyjnik+7, bransoletka+7, fenki+7, do tego też 5xegzo, 5xrada, 10xzmianka, kamol, 5x bodzio no i małże w losowej ilości i jakieś inne rzeczy mniej wartościowe aby po prostu była o nią rywalizacja. Dodatkowo wiadomo generaly, ale z nich najcenniejsze by były kręte klucze aby dostać się na smoka. Na smoka dana postac mogła by wchodzić co 12h, a smok powinien wymagać bardzo dobrego ekwipunku aby go ubić samemu. Drop by był konkretny aby opłacało się właśnie bić także o generaly i ludzie musieli by robić dobre postacie do pvp i z tym wzrosło by zapotrzebowanie na KU, zmianki, egzo, rady, ulepszacze różnego typu. Kończąc tego smoka to dropic mogły by z niego yangi, poszczególnie od szczęścia, czyli po 30/40/70/200kk no i oczywiście losowa perła i dodatkowo taki drop jak z wróżki. Jeszcze dobrą opcją by było dodanie epickiego ekwipunku i do tego 30% szans na zdobycie potrzebnych przedmiotów do przerobienia. Dodatkowo można jeszcze dodać z wróżki lub smoka drop ulepszacza potrzebnego na ulepszenie epickiego ekwipunku na +7/8/9. Czyli przykładowo proponuję ulepek na +7 dropilby z ripa, na +8 z Azraela a na +9 ze smoka lub wróżki. Tym oto sposobem wydaje mi się, że rynek by się rozwiną i było by więcej sposobów na zarobek .
×
×
 • Create New...