Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GulDan

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Wpisy z Chatbox

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by GulDan

 1. Możecie pisać dalej, ja Was czytam, gofry piekę.
 2. xD dzieci się kłucą, zapierdalam do sklepu po popcorn
 3. Zatruty Miecz+9 8 int 10 Lucyfery (dzięki Google za korektę na dużą literę) 5 szycie 34% średnie Jeśli masz lepszą trute, a chcesz ją mixować, albo brakuje Ci na alimenty to zamienie się i dopłacę.
 4. Ale tu się ważą ważne sprawy życiowe, perypetie z dalekiego wschodu. Ciekawe opcje wyboru: Dodacie - to część odejdzie, nie dodacie- druga część odejdzie. Z tego co wyczytałem to deklaracje zarządu były przeciwko grocie, lecz gracze w dużej części chcą. Nie zazdroszczę podjęcia decyzji i wierze, że znajdziecie złote rozwiązanie problemu. Zacznijmy kolejną dyskusje, może usłyszy nas świat. Tak jeszcze edytując: mogę wam już teraz napisać, że WSZYSTKO JEST W PLANACH
 5. Buty są w is za chyba 25 SM. 100sm da się kupić na tygodniu za 26kk Ja nie mam KD speeda, ani butow w slocie, a i tak z fioletową potką biegam maxa. W czym problem?
 6. Albo rybki, albo akwarium.
 7. Chyba do zamknięcia, dogadaliśmy się. Dzięki Klapki. Polecam gracza, nie zdarł ze mnie kasy
 8. Też bym zrobił misje ze stronami. Pamiętam na Plu wiele lat temu. Byle wbić 52 lv, a na stronach wejdzie mi 55 !! Lat mag+7 założę i idę na dechy
 9. Dalej się fajnie gra. Wracaj do nas
 10. Raz mi się zdarzyło na Charonie, żyje do dzisiaj
 11. Ja tak samo jak Yashin. Teraz jestem obojętny co do groty. Moje podejście bierze się z tego, że mam przegrane dopiero 10k minut. Nie nacieszyłem się jeszcze grą. Ale jeśli tyle ludzi chce już grote, to też się tam odnajdę. Mam nadzieję że zarząd utrzyma w ryzach tą grotę jakoś, zwiększy lv na jakim tam będzie dropić z moobów. Wtedy Red las nie pójdzie w zapomnienie i na to liczę.
 12. Jak dla mnie to w żaden sposób mi to nie zawadza, chętnie zapisze jeszcze parę kont. Ciężko logować codziennie te wszystkie fish boty błeee(żarcik, nie banować)
 13. Ja na nie. Nie możemy się odpalić jak choinka na święta. Za fajnie by było cisnąć na 4 lizakach. Pomyśl i dokonaj wyboru 2 rzeczy. Może rękawica pd? A może lizak i lizak? Trzeba z czegoś zrezygnować na rzecz czegoś. Każdy musi wiedzieć co dla niego jest ważniejsze.
 14. FUUUUU..! A ja dałem 90 w siłę. Fu*k Dobrze, że dzielisz się wiedzą z innymi graczami. Wiele osób nie wie takich oczywistych rzeczy. Możesz dopisać jeszcze o naszyjniku z intem.
 15. Pogrzebaliście chłopaka xd
 16. Dałem 2,2kkk w wtt i yang za gorszy, nie chciałem szukać więc troszke przepłaciłem. Macham nim już spory czas i nie widziałem ofert innych trutek więc jest git. Jeśli chcesz go mixować to mogę dać Ci trute+9 35% 6 diabły i dopłacić coś za Twój. Oczywiście szanujmy się z ceną xd Zainteresowanych proszę o PW. Pozdrawiam.
 17. Tylko DragonArmy!! Razem pokonamy złego Yashina!!
 18. Jebnij mi z liścia też potem. Proszę xd
 19. Sprzedajesz konto? No co Ty! jajcowałem.
 20. Z Gienków drop krętych i może odpały Boga smoków?
 21. Plus za to, że staracie się o mniejszą inflację i klasyczne ceny
 22. Jak już admini coś napiszą to hazard eventy? Co jest grane? Czy ktoś potrzebuje pomocy? Na nie. Uważam, że gracze (większość małe dzieci) powinni się uczyć odkładać yang, zarabiać w prawdziwy sposób, niż przepierd**ać wypłatę na maszynach licząc na kupę yang. Klasyczne eventy na tak, nawet skopiowane, tym bardziej nowe
 23. Widze, że teraz nikt nie napisze. "Na nie, bo to psuje klimat piękny starego metina jaki pamiętany z lat 2008 oh" jednak chcecie czegoś nowego? Nie klasycznego
×
×
 • Create New...