Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lubiegdygram

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Wpisy z Chatbox

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About lubiegdygram

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic dodać, nic ująć. Na pl też się robiło dropa bodego 75 lvl, jedyna klasa , która mu nie ustępowała w dropie, zważywszy na trudność zdobycia dobrego eq, to był surek WP. Do pvp natomiast, body jest dobrą postacią, ale niekoniecznie najlepszą, co , daj boże, będzie możliwe to sprawdzenia i potwierdzenia na tym serwerze.
 2. berka nie trzeba włączać 2 razy. W tej chwili, po zmianie ch lub tp, znika ikonka berka u góry ekranu, gdy chcesz go włączyć, to tak naprawdę go wyłączasz. Inne skile mają to samo, np: strach, po zmianie ch, choć animacja pokazuje , że go włączasz, to tak naprawdę go wyłączasz. Różnica tylko taka, że strach widzisz, a berka nie. Tak więc chodzi o taką poprawkę, by ikonka berka nie znikała po zmianie ch.
 3. maxbad, Ty to lepiej idź się uczyć wstawiać przecinki. Jak 55 lvl-e wbiją 80 lvl, to w red lesie będzie od groma ludzi, a co za tym idzie, będzie większa rywalizacja o metiny. Odpowiadam Ci na pytanie, które pewnie zaraz zadasz. Zmianek będzie mniej, bo w tej chwili taki 55 lvl ma alternatywę. Jak jest sporo osób w red , to leci gdziekolwiek. Gdy wbije 80 lvl, pozostanie mu tylko red las. No chyba, że będzie mu się chciało robić kolejnego dropa.
 4. a ja na to , że to jest kompletnie niepotrzebne. Są bardziej irytujące rzeczy, jak,np: berek, po zmianie ch lub tp.
 5. z tym smokiem to pojechałeś, haha. Pt z minimum pięciu mocnych postaci to się zgodzę
 6. i vice versa dzieciaku z 79 lvl na pl, zbyt cieńki i słaby jesteś leszczu, by kogoś oceniać. Tyle w temacie. Nawet prawdy nie napiszesz o dropie na PL. Nie wiem czy to z braku wiedzy, czy też z chęci kłamania, by obronić swoje nic nieznaczące sugestie.
 7. ostrożniej trochę, przebieraj w słowach. Jak już się chwalisz, to chwal się czymś pro, a nie jakimś 70+ lvl. Ja Cię nie obrażam, więc spróbuj i Ty.
 8. zbyt dużo to na tym PL nie osiągnąłeś. Popatrz na ten drop + - 5 lvl z nieco innej perspektywy. Zakładając, że im wyższy poziom metina, tym lepszy drop, gracz musiałby decydować, czy lepiej bić "słabsze metki" , czy też może expić postać jak najwyżej, miałby przy tym świadomość, że tam wyżej na 100% jest więcej graczy, co spowodowało by większą rywalizację i przymus robienia eq.
 9. a właśnie, że na pl właśnie tak było, chyba nie grałeś, skoro nie wiesz, Tam 50 lvl nie miał dropu w lesie.
 10. dlatego, że różnicę masz 10 lvl , a 79 lvl - 9 lvl, dla mnie osobiście powinien być drop + - 5 lvl i tyle w temacie
 11. Na samy początku, na pl tak właśnie było. miałeś więcej jak 10 lvl róznicy pomiędzy lvl postaci a metkiem-nie miałeś dropu.
 12. ja piszę o dropie z metow, a nie o dropie itemów do biologa. Zbyt trudne by zrozumieć, nie?
 13. tak powinno być zawsze. Dam przykład: metek 30 lvl- najlepszy drop ma postać, która ma 30 lvl, im dalej przed lub po, tym gorszy drop. Dla normalnego człowieka to oczywista rzecz.
 14. szanuję Ciebie jako gracza i sposób wypowiadania się. Gram z 3 tygodnie i też już sporo rzeczy z eq mam. Martwi mnie tylko to, że za chwilę to będziesz grał sam wraz z kilkoma osobami 75+ na serwerze. Trzy tygodnie temu, gdy zaczynałem można było spoko zarobić, bo wszystko szybko schodziło, dziś nic nie schodzi, bo za dużo rzeczy leci wszędzie , ot tyle.
×
×
 • Create New...