Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lubiegdygram

Użytkownik
 • Content Count

  107
 • Wpisy z Chatbox

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

lubiegdygram last won the day on July 1

lubiegdygram had the most liked content!

Community Reputation

50 Noble

About lubiegdygram

 • Rank
  Legenda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też na to czekam, mam większość eq w depo, a chciałbym wrócić popykać.
 2. Ty tak poważnie? Masz 99 lvl i nawet nie wiesz na którym piętrze jest riper? Riper jest na 9 piętrze, a klucze na 8. Widać, że na pl nie grałeś i nigdy nie chodziłeś na zarobek na siódme piętro.
 3. chyba Cię pogięło. Zmianki na tym serwerze są potrzebne i nigdy ich za dużo. Cena zmianek wraca powoli do normalnej ceny, czyli 1kk. Tak, właśnie po tyle one chodziły. Teraz eq dla początkujących graczy jest taniutkie. Kiedyś za taki miks fms musiałeś dać z 30kk, FMS +9 35 średnie minimum 100 kk, a teraz? Zrozumiesz, jak osiągniesz wyższy lvl i będziesz chciał wbić do itemku coś sensownego.
 4. powiem więcej, tylko debil może coś takiego zrobić.
 5. To prawda. Sam byłem u nich w gildii, jeszcze jak byli w jinno. Jeden z nich miał item, który chciałem kupić. Napisałem do niego, że za kilka dni nazbieram kwotę, a ten na to: jeśli nie sprzedam komuś wcześniej, to będzie ta rzecz twoja.
 6. Przecież nie musisz siedzieć w grocie, masz już super eq to idź do m1 i nawalaj wszystko i wszystkich. Szczerze, parę razy widziałem bitki w m1 jinno, gdzie dywany lały się z Twoimi kumplami z gildii, a Ciebie tam nie widziałem. Może jeszcze zaproponujesz zmianę respów , bo Ty już masz?
 7. To, że ostrapatti( farmergolda) jest oszustem każdy wie, tylko administracja udaje, że nic nie widzi. Odsyłam jeszcze raz do tematu dominacja na tanakach w dziale media, gdzie gracz ten udowadnia nam wszystkim , że gra na czitach.
 8. Ogólnie rzecz ujmując jest to dowód na to, że ci dwaj gracze nie są warci tego serwera. Z jednej strony chamstwo, a z drugiej wzięcie gry zbyt poważnie, to tylko gra. Na gracza ostrapatti ( farmergolda) było i jest sporo skarg, nic z tym nie zrobiliście. Jak ktoś pisze, że nie ma dowodów,to odsyłam do tematu, dominacja , dotyczącego piratów tanaka, w którym owy gracz sam pokazuje , że jest cziterem, dropiąc uszy na kilkanaście postaci.
 9. Po co? wystarczy zlikwidować zapisywanie pozycji.
 10. Ja mam wrażenie, że BULL jest zły. Nie chce, by dużo ludzi grało na serwerze, lub ma tego serwera dość. Gołym okiem było widać wzrost chętnych ludzi na bicie metków. W dłuższej perspektywie, podniesienie dropu zmianek wyszłoby na korzyść dla serwera. To nie zmianki na tego typu serwerze powinny być towarem drogim, a kamienie duchowe,rady i egzo. Pamiętam jak na pl, głowną walutą w grze nie były yang, a właśnie kamole. W tej chwili serwer wygląda tak: masz pln-kup eq od graczy, którzy kończą grę, chyba nie tak powinno to wyglądać. Na jeden item, jak masz szczęście, potrzebujesz minimum 2k zmianek, a oni drop zmniejszają. Paru płaczków się znalazło przez te 2 dni, a BULL posłuchał właśnie ich, resztę olał sikiem prostym.
 11. Co myślicie o dropie zmianek? Dwa dni leciały pięknie, człowiekowi chęci do gry wróciły. Dziś jest jakaś porażka. Administracja ma chyba "swoich" doradców. Pytanie: po jakiego zwiększali drop, by po dwóch dniach go zmniejszyć ?
 12. serwer miał kilka dni kryzysu. Po dzisiejszych zmianach będzie tylko lepiej. Ciesz się chłopaku,że ludzi jest mniej i wykorzystaj to, bo za chwilę,tzn: parę dni metka nie ubijesz.
×
×
 • Create New...