Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lubiegdygram

Użytkownik
 • Content Count

  132
 • Wpisy z Chatbox

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

lubiegdygram last won the day on January 15

lubiegdygram had the most liked content!

Community Reputation

66 Knightly

About lubiegdygram

 • Rank
  Legenda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ośmieszasz się Ty, a nie kto inny. Bez powodu Ci eq nie znikło. Wiadomo, nie napiszesz całej prawdy. Przeanalizuj, kto Ci pomagał. Udawać dobrego każdy może.
 2. jeden pas na potwory lub hp i 1 pas do pvp, to nie easy by mieć tysiąc pasów w eq.
 3. Nie chcesz, nie rób. Ja zrobiłem i nie płakałem. Czuję, że nick wybrałeś nieprzypadkowo .
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, dużo zdrowia i miłości.
 5. Trzeba być totalnie chorym człowiekiem, by sylwestra spędzić przed komputerem.
 6. To co ty mówisz jest nieważne mącicielu jadowity.
 7. wywalić wszystkie dungi, poza dt i dc, wywalić grotę i zabrać epiki wszystkim, tzn: wrócić do, np: stal+9. K... wiecznie wam coś nie pasuje, a jak czytam wypociny tego kacperosa , to mi się rzygać chce. Nakupowali itemów za pln, a teraz chcą mieć wyłączność na zarabianie pln, BULL proszę cię nie słuchaj tych jegomości. jeśli ci zależy na serwerze.
 8. Ja nie twierdzę, że na pladze powinien być drop lepszy, niż,np: na azku. Od startu serwera było mnóstwo dyskusji o zarobkach. Dotyczyły również dropu zmianek. Ludzie pisali: Jak to jest możliwe, że 55 lvl lepiej dropią zmianki gdziekolwiek, niż 90 lvl w red lesie. I nic się w tym temacie za bardzo nie zmieniło. Oczywiście, że na DC czy też DT V2 powinno się zarabiać więcej, niż na pladze ale to nie oznacza nerfu dropu na pladze. Ja to bym zabrał perły ze smoka, tak by każdy miał na czym zarabiać ale to już inna kwestia.
 9. To napiszę to dosłownie. Kto płacze, aby zmniejszyć drop z plagi? Ja tu widzę większość z topowej gildii. Czemu? Bo ceny red spadają, a yang na allegro stoi po tyle samo. Resztę sobie dopisz.
 10. Każdy ogar na tym serwie może zrobić postać 61 lvl w chwilę, Nie musicie przecież bić się całymi dniami w grocie, zróbcie dropy i biegajcie plagi. Jestem za nie ruszaniem kompletnie niczego w dropie z plagi ponieważ: to byłoby dobre tylko dla topowych gildii. Oni i tak już w tej chwili mają taką przewagę, że nikt ich nie dogoni. Cała propozycja zmierza do tego, by pitos trzepali tylko wielcy, a to sprawi, że zostaniecie sami na tym serwerze.
 11. Nie sądzę. Podczas pomiaru żaden skill nie był aktywny. To może inaczej. Może ktoś ma woja w okolicach tych lvl i mógłby tu napisać ile ma HP bez eq?
 12. obydwie postaci są wojownikami body i ta , co ma mniejszy lvl ma więcej hp.
 13. Jak to jest, że na jednym gołym wojowniku 75 lvl mam 7442 hp, a na drugim 78 lvl 7277. Wit na obu postaciach na maxa, biolog zrobiony.
×
×
 • Create New...