Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nathan.

V.I.P
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Nathan. last won the day on October 18

Nathan. had the most liked content!

Reputation

48 Noble

About Nathan.

 • Rank
  Legenda
  Legenda
 • Birthday July 4

Recent Profile Visitors

730 profile views
 1. Zajrzyj w swój folder z grą a dokładnie do folderu Screenshot i śmiało! Wrzuć tutaj stare screeny z gromo Ja zacznę ! ____________________________________________________________________________________________________
 2. Jak zacząć gre na gromo - w formie video. Delikatnie w formie wulgarnym, delikatna satyra
 3. Ten serwer jest typem klasycznym z małymi usprawnieniami. Na ItemShop jesteś w stanie łatwo zarobić, najlepiej dropić z rękawicą 2/3h + rękawiczka z IS. Kupon SM (10) na dzień obecny kosztuje 7-8kk. Jak zarobić na niskim poziomie? - Z metinów lecą KD +0/4 i możesz wymieniać na pelerynki u Kapitana w M1. Teraz kosztują mniej więcej 200 szt. - 7-8kk - Polecam ubijać minibossy w m2 typu Chuong, Bo, Best Kapitan, Best Maniak, Mahon, Bestialski Kapitan itp, z nich lecą min. rady,egzo,kamole,wina, dodania,zmianki itp - Polecam dropić księgi klątw bo są w cenie ponieważ jest na nie popyt a podaż jest słaba więc są w cenie, obecnie od szt. 4-6kk schodzą - w M2 też jest boss: Hae-Tae (ale to ciężko zbić bo gracz Ancymon zbija je 24/7 ) Martwi cie wiek serwera? raczej na odwrót, powinien cie uszczęśliwiać bo to znaczy o jego stabilności - w listopadzie będzie już 2 lata! Nie obawiaj się, tu gracze na gromo są bardzo, podkreślam BARDZO POMOCNI więc tu bym się nie martwił.
 4. Jeden człowiek odmienił los wielu setek... Wracaj Xardas, gdzie będziesz miał lepiej jak nie na gromo. Może ucieka się na inne serwery ale gromo jest jak Dom rodzinny, zawsze się wraca @LadyAbii ale tym razem trzeba hucznie zrobić tą imprezę @donpoldone zawsze to możesz ze mną pobić się o bossy, ja wszystko zbijam a propo alchemii - właśnie większość ludzi gra na tym serwerze bo nie chcą alchemi/szarf.
×
×
 • Create New...