Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nathan.

V.I.P
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by Nathan.

 1. Zajrzyj w swój folder z grą a dokładnie do folderu Screenshot i śmiało! Wrzuć tutaj stare screeny z gromo Ja zacznę ! ____________________________________________________________________________________________________
 2. Jak zacząć gre na gromo - w formie video. Delikatnie w formie wulgarnym, delikatna satyra
 3. Ten serwer jest typem klasycznym z małymi usprawnieniami. Na ItemShop jesteś w stanie łatwo zarobić, najlepiej dropić z rękawicą 2/3h + rękawiczka z IS. Kupon SM (10) na dzień obecny kosztuje 7-8kk. Jak zarobić na niskim poziomie? - Z metinów lecą KD +0/4 i możesz wymieniać na pelerynki u Kapitana w M1. Teraz kosztują mniej więcej 200 szt. - 7-8kk - Polecam ubijać minibossy w m2 typu Chuong, Bo, Best Kapitan, Best Maniak, Mahon, Bestialski Kapitan itp, z nich lecą min. rady,egzo,kamole,wina, dodania,zmianki itp - Polecam dropić księgi klątw bo są w cenie ponieważ jest na nie popyt a podaż jest słaba więc są w cenie, obecnie od szt. 4-6kk schodzą - w M2 też jest boss: Hae-Tae (ale to ciężko zbić bo gracz Ancymon zbija je 24/7 ) Martwi cie wiek serwera? raczej na odwrót, powinien cie uszczęśliwiać bo to znaczy o jego stabilności - w listopadzie będzie już 2 lata! Nie obawiaj się, tu gracze na gromo są bardzo, podkreślam BARDZO POMOCNI więc tu bym się nie martwił.
 4. Jeden człowiek odmienił los wielu setek... Wracaj Xardas, gdzie będziesz miał lepiej jak nie na gromo. Może ucieka się na inne serwery ale gromo jest jak Dom rodzinny, zawsze się wraca @LadyAbii ale tym razem trzeba hucznie zrobić tą imprezę @donpoldone zawsze to możesz ze mną pobić się o bossy, ja wszystko zbijam a propo alchemii - właśnie większość ludzi gra na tym serwerze bo nie chcą alchemi/szarf.
 5. Pora na awans kolego Tak!
 6. Oczywiście, odsyłam do tematu poniżej pozdrawiam.
 7. 1. Imię: Nataniel 2. Wiek: 23 3. Jak oceniasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]: 5/10 4. Poziom postaci: 61 LvL. 5. Nick Glownej Postaci: Nath 6. Ilość spędzonych godzin na głównej postaci: 269h. 7. Ilość minut gry na głównej postaci: 16k+ (ogólnie 60k+) 8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Luty 2020. 9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord?: Oczywiście. 10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Kiedyś wyłącznie na swoim prywatnym serwerze testowym. 11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: ● Zamierzam wprowadzić więcej energii w ten serwer jak również w graczy i dbać o dobrą reputacje serwera Gromo.pl ● Konsekwentnie, rzetelnie rozwiązywać odpowiedzi, konflikty, problemy społeczności na ów serwerze. ● Usprawnić prywatne wiadomości do GM'a żeby skrócić czas oczekiwania na odpowiedz. ● Eliminacja osób grających na nielegalnych oprogramowaniach (cheaty) 12. Czy posiadasz program do nagrywania?: Tak, OBS Studio. 13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: Każdy jest człowiekiem, lecz nie toleruje prymitywizmu dzięki temu zachowuje kulturę - [8/10] 14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Gram od lutego 2020r, serwer znam od podszewki i oczekiwania społeczności Gromo. Pracuje sobie zdalnie, więc mnóstwo czasu poświęcam na serwerze - oczywiście mam też swoje życie prywatne Jestem osobą neutralną z duża ilością energii i dozą altruizmu, praktycznie gram samemu i staram się pomagać graczom oraz ich wspierać żeby nam się dobrze grało a nowym graczom zwiększać motywacje do grania na tym serwerze
 8. Nathan.

  Nathan.

  1. Nick Postaci: ● Nath 2. Wiek: ● 23 3. Jak oceniasz swoją komunikatywność?[0/10]: ● Nie ma już skali, jest powyżej 10+ 4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: ● Od lutego 2020r (z małymi przerwami) 5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord/TeamSpeak3 : ● Oczywiście, Discord & Ts3 również. 6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?: ● Nie miałem jeszcze tego zaszczytu. 7. Czy posiadasz wysoką kulturę netykiety?: ● Jestem osobą neutralną, obiektywną o wszechstronnej elokwencji i wyrozumiałości. 8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: A chociażby z tego względu że spędzam długie godziny w grze, staram się trzymać pozytywne relacje z graczami na serwerze. Też zazwyczaj udzielam nowym graczom porad na temat tego serwera z cyklu jak zarobić, gdzie dropi dana rzecz itp. W skrócie, jestem osobą z niebotyczną komunikatywnością.
 9. Nathan.

  Nowa gildia

  Wszyscy są stuknięci na swój sposób, powodzenia w szukaniu normalnych graczy Raczej w większości znajdziesz samych starych wyjadaczy, zobacz na discordzie gromo, może ktoś się znajdzie.
 10. Tak jak w temacie, kupie w każdej ilości certyfikaty tugyisa. Nick w grze : Nath
 11. Film niedostępny to nie dam oceny
×
×
 • Create New...