Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Erro18

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Wpisy z Chatbox

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Moim zdaniem na Smoka za wcześnie tak samo niebianki. Na pl najpierw były trytony a potem doszedł smok i niebianki. Najlepiej dodać grotę TAK ale stopniowo najpierw V1 i bronie na 80lv i oczywiście zmniejszyć drop małży a trutek wgl usunąć. ( potem dodać z grotą V2) Ostateczny boss wróżka ( czyt. "Silna Lodowa Wiedźma" ), normalnie respiła się co 8H, tu może nawet co 12H. ( A może 24h ??? choć to przesada). Dropu bym u niej nie znacznie zmieniał. BO LECIAŁY Z NIEJ: - Tarcze +6 ( a nie jak piszecie +7 ) - biżu +7 - buty +7 - stalki +4 -krwiste - kd+4 - Kamyki duchowe - broszurki Dla podtrzymania wartości pereł i większy chęci na DT ( bo w końcu to po to się na DT latało na 20 kont bo były itemy +6 które sie paliło) zmieniłbym buty i biżu na +6 i gra gitara. Wysokie Lvl mają swojego finałowego bossa o którego całe gildie będą musiały się bić bo rzadko będzie się respił. Co zwiększy chęć do robienia EQ do PVP i zwiększy zabawy z mieście. Bonusy na grotę będą w końcu przydatne.
 2. Jestem tu od niedawna ale na pierwszy rzut oka widać wszędzie wierzchowce i te 30 min i te stałe a koników mało. W tym momencie podrożenie wierzchów z IS czy nadanie im czasu ( tak jak kiedyś było dzik 480h) mogłoby spowodować "dym". Więc koniki i tak rzadko już spotkamy. Ale można trochę zmienić zasady innych wierzchów. Moim zdaniem można się zastanowić np. Czy nie zrobić minimalnego poziomu na bicie z wierzchowca, czyli tak jak kiedyś bojowiec od 35 lv a wcześniej z buta. Lub coś na zasadzie, że wierzchowca z IS możesz użyć dopiero jak będziesz miał zwykłego konia. ( wtedy minimalny 25lv.) A pomysł na karmienie wszystkich wierzchowców bardzo popieram. Po pierwsze sensowne zacznie być latanie na bosy małp dla ziółek ( na ten moment ten drop można usunąć bo nikt nie używa). Po drugie co ważniejsze zacznie się handel sianem czy marchewką. I tu chyba warto założyć oddzielny post z ankietą co do karmienia wierzchów.
 3. Jestem na nie. W starym metku były 2 zakładki i nie stakowały się ani KU ani KD i każdy sobie radził. to jest urok metka.
 4. Jestem na nie. Zawsze były dwa sloty i trzeba było się decydować co jest teraz ważniejsze.
×
×
 • Create New...