Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mazurro

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Wpisy z Chatbox

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mazurro last won the day on February 23

Mazurro had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About Mazurro

 • Rank
  Stały Bywalec
 1. Wprowadzą to utrudnienie = większość wymieni fmsy na truciaki i wbije lvl. Żadnej różnicy ty nie zyskasz, jedynie to, że na takim 55 jeszcze możesz bić gdzie indziej, a na 75 - już nie masz wyjścia.
 2. Mazurro

  Bossy

  Dobra ja już wysiadam, mam dosyć. Ja zwiększyłbym do 20 zmianek z best kapitana, 50 z 9ogonów, a za ubicie ripa całe zrobione eq powinno się pojawiać w ekwipunku. Już w tym momencie cięzko jest o bossy, jak ludziom potrzeba do notatek, a co dopiero jak wprowadzono by coś takiego. Ktoś chyba się mocno oddtlenił, zdecydowane nie
 3. Mazurro

  TRUTKA 9

  Kupie tanią trutkę +9, moze być nawet mix. proszę o info od razu z ceną
 4. Poważnie? istnieje opcja odpalenia sobie z psami dt. Chcącemu nie dzieje się krzywda, ale przecież najlepiej zmienić tak, żeby mnie było dobrze i łatwo. Ja bym chciał po prostu żeby samo mi się grało na offline, bo kto mi zapłaci za prąd? Takie gadanie jest lekko mówiąc - idiotyczne.
 5. Dokładnie to, to za trudne, to za trudne, juz nie wiadomo o co w ogóle każdemu tu chodzi
 6. ewentualnie jakies inne zastosowanie tych kd+4, np oddanie 100x kd+4 danego rodzaju dawałoby szkatę bossa losowo z podanych: -wódz orków -zjawa -ognisty król -9 ogonów -królowa -król demonów(z małym procentem) edit: oczywiscie ilosci i inne do zbalansowania
 7. Mazurro

  STAL NINJA 8/9

  Kupie stalke ninja 8/9 bez znaczenia w jakim stanie, pisac ofki z ceną
 8. Jak w temacie, stalka ma 2kd+4 speed uchylka i spalony. CW:200kk KT:?
 9. Ale przecież zmiana dropu w odniesieniu do poziomu nic nie zmieni xDDD
 10. ^Tylko, że skoro każdy kto dropi w red lesie ma dropka 55, to zmiana dropu w odniesieniu do lvli zmieni jedynie jedną rzecz. Ci ludzie wbiją poziom, czyli zmiana żadna, skoro i tak na dropie 55 kazdy ma eq. Skoro zmianki idą w dół, a wy mieszacie, to chyba dla was dobrze nie? Zresztą ja swoim dropkiem rownież jedynie mieszam.
×
×
 • Create New...