Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ciagnik

Zasłużony
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ciagnik last won the day on February 24 2020

ciagnik had the most liked content!

Reputation

8 Neutral

About ciagnik

 • Rank
  Stały Bywalec
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. No cześć, obyś został z nami jak najdłużej!
 2. Nazwa postaci: [TUT]CiagniK Śr: 53
 3. @aktualizacja Bransoleta teraz wygląda tak
 4. No mnie osobiście się to podoba, jestem jak najbardziej na TAK! Czekam już z niecierpliwością!
 5. Nie powinienem, lecz się wypowiem, Panowie piszę tu o lagach jakie dotykają osoby, które się tam męczą po 30-40 minut. One nie muszą znikać, mozna zniwelować ich ilość do minimum, no chyba, że Panowie chcieliby fundnąć nam komputery, ewentualnie dropic je za nas, to proszę bardzo
 6. Witam. Piszę tutaj, ponieważ od pewnego czasu śmigam sobie wieże demonów i taka mnie myśl naszła by o tym napisać, w zasadzie zaproponować coś do tych mobów, które są razem z metinem mordestwa, dokladniej te które go otaczają.. odlurowywanie rozumiem, staram się to robić, lecz mimo wszystko i tak się pojawiają i nie można nadropić na zaś skrzynek za bardzo, lecz to nie wszystko, nawet jak chciałoby się wydropić jedną mapkę, to nie raz jest problem, bo może polecieć nawet z TRZYDZIESTEGO kamienia metin. Chyba każdy z nas miał z nimi doczynienia i wie, że są dla nas bardzo irytujące. Rozumiem również to, że taka właśnie jest magia tego piętra, ale jestem za tym, by ograniczyć, a wręcz zniwelować je do minimum. Taki jest mój pomysł, czekam na opinie. Pozdrawiam!
 7. Witam, tak jak w tytule, na sprzedaż leci bransoletka z Łez +9 czysta CW: 500kk KT: 650KK MP: 20kk
 8. To co podałeś będzie dodane wraz z grotą wygnańców, niedługo będzie ankieta co do groty i tym podobne. Chwila cierpliwości i wszystko będzie.
 9. Jako Tutor sprawował się moim zdaniem dobrze, wiem bo mi pomagał, więc jako GM sprawdzi się na pewno. Jestem na Tak, jak najbardziej!
 10. 1. Nick Postaci: CiagniK, lecz od niedawna również "GLIZDA1" jestem nowym nabywcą tej postaci. :) 2. Wiek: 22 lata. 3. Jak oceńiasz swoją komunikatywność?[0/10]: między 7, a 8 punktów na 10. :) 4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Jakiś miesiąc. 5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3: Tak, oczywiście. 6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?: Tak posiadałem tutora bodajże dwa razy, jak i raz GM'a. 7. Czy posiadasz wysoką kulture netykiety?: Jak najbardziej. 8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: No cóż tak jak pisalem wczesniej, bo nie piszę tu pierwszy raz, jestem ogarniętym graczem, pomocnym, który ma dużo czasu wolnego i jest bardzo aktywny na serwerze. Jako iż byłem już tutorem, to mam w tym doświadczenie. Jestem cierpliwy, a konflikty rozwiązuje tak, by dwie strony miały z tego korzyści i żadna ze stron nie czuła się pokrzywdzona.
 11. Tak jak w temacie, kupię trutę +9 jakąś przyjemną dla oka, za yangi. Czekam na propozycje w komentarzach, ewentualnie pw forum
×
×
 • Create New...